Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695

  Arrow Ndihme, rreth BE-s!!

  Te nderuar antar te forumit Shqiptar,

  Me duhet material rreth bashkimit Evropian(mundesisht ne shqip), rreth historikut te tij, viteteve te para te formimi, zhvillimi i tij, antarsimi i vendeve te tjera me vone(edhe datat e sakta), dhe gjithashtu qfaredo dokumenti apo te dhene, qe e lidh Kosoven me BE-ne...
  Nese ka tema te hapura rreth kesaj, ketu brenda forumit, dergoni linkat, sepse nuk po mund ti gjej...

  Faleminderit, dhe pres ndihmen tuaj...
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 2. #2

 3. #3
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #4
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Citim Postuar mė parė nga kacamisri Lexo Postimin
  Ketu ka diqka qe me duhet, flm

  Po kete e vizitova, por nuk gjeta diqka qe e lidh Kosoven, dhe te ardhmen e saj ne BE...

  gjithsesi faleminderit,
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 5. #5
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  36
  Postime
  1,277
  Ndoshta e ke fjalen per investime dicka ?

  Kliko ketu
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

Tema tė Ngjashme

 1. Varfėria dhe mizerja.
  Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 05:25
 2. Wehhabizmi sipas Ehl-i Sunnetit
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 12:28
 3. Ēlirimi i Frymės
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 12-08-2005, 12:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •