Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,762

  Kontrollo adresat e internetit me LinkScanner

  http://www.explabs.com/products/lslite.asp
  Nje program falas qe dikton se cilat faqe(adresa www),jane te infektuara me viruse,spyware trojane.Perpara se te hapesh nje faqe,klik me te djathte te linku i faqes dhe ne menu zgjedh quickscan me linkskanner.http://www.explabs.com/media/images/...ckscan1_sm.gif
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Program dhe ide e mire, te duhet shume meqe cdo dite vizitojme faqe te ndryshme.

  Flm beni qe e publikove ketu.
  Sui generis

 3. #3
  Faleminderit program jo pak efikas...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Tema tė Ngjashme

 1. Ē'mendim keni pėr internetin?
  Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
 2. Numri i faqeve tė internetit rritet pėr 30 milionė nė 2008
  Nga YlliRiaN nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 06:41
 3. Luftė fetare permes internetit
  Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 15-05-2006, 08:37
 4. Java - gjuhė programuese e shėrbimeve tė Internetit.
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2004, 00:07
 5. Java - gjuhė programuese e shėrbimeve tė Internetit
  Nga ILovePejaa nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-10-2002, 04:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •