Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime

  Urime per acc o @^_BIM_BUM_BAM_^,

  @^_BIM_BUM_BAM_^,


  tani e pash posht ne forum qe te paskan shtu me acc


  ajde e gezofsh re !

  me ne fund eu bane dhe ti roje chati he ?!

  ke flliq shoqnin nradh tpar, dhe veten nradh 2


  o ^_BIM_BUM_BAM_^ po qe burr ti po burr aman e ban i fllod per baben se sa her tkam pershendet e mban men (:

  ahhahhahahhahahaha

  ajd shnet
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  tirone
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  c`eshte fllod ?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga mardjola Lexo Postimin
  c`eshte fllod ?


  eshte nje gradacel,
  ku m'blidhet i gjith populli per ta pare L()L
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 4. #4
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  eshte nje gradacel,
  ku m'blidhet i gjith populli per ta pare L()L
  BaBa ne radh te Par te Flm per urimin dhe ne radh te dyt
  shoqeris skam ci bej una se jaan ber si te shpis femijes me ato
  floode
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 5. #5
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga mardjola Lexo Postimin
  c`eshte fllod ?
  Fllodi esht vllai i Gėrdecit
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Flori pėr postimin:

  BaBa (04-07-2014)

 7. #6
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  Fllodi esht vllai i Gėrdecit
  hahhahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  o babe kur do hyjme noi dite ne chat ne te bejme nje gerdec te ri :P
  Gjergj Kastrioti org

 8. #7
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse e genjeni cupen ore?
  moj mardjola,fllodi e ka prejardhjen nga bagdati dhe u arratis qe andej dhe ka erdhur ne chatin ketu perkohesisht
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 9. #8
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  33
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  urime urime jo keq njoni;-)
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  hahhahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  o babe kur do hyjme noi dite ne chat ne te bejme nje gerdec te ri :P


  tani dhe lek tme japin syj ma ne chat, se mora vesh sa vler kishte .{humbje kohe}


  king u ba gerdeci i njohur tani ne gjith boten he lool

  shqiperia na gerdeci u njohe se sdishin ku ishim ne shqiptaret
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 11. #10
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Miri ta gezosh shume aop por skeme ja pa hajer sa ja kane pare te gjithe

  Ps: BaBa myte fare looool, gerdec beje

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar *suada* pėr postimin:

  BaBa (04-07-2014)

 13. #11
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  tani dhe lek tme japin syj ma ne chat, se mora vesh sa vler kishte .{humbje kohe}


  king u ba gerdeci i njohur tani ne gjith boten he lool

  shqiperia na gerdeci u njohe se sdishin ku ishim ne shqiptaret

  shi si ben ky sikur sja ka idene cfare cati
  ore une po them te hyme sa te bejme nje gerdec te madh ne chat te pershendesim @^_BIM_BUM_BAM_^, per op qe mori

  pastaj dihet ne shqiptareve tani na thote jeni nga shteti i gerdecit
  Gjergj Kastrioti org

 14. #12
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  po rri se skam nerva ma per chat se po shohe livescoren se kam van ja ca lek te holla mka ik trruri
  po pres romen dhe interin te fitojne


  suada, e ke msuar notin tpakten
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 15. #13
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  po rri se skam nerva ma per chat se po shohe livescoren se kam van ja ca lek te holla mka ik trruri
  po pres romen dhe interin te fitojne


  suada, e ke msuar notin tpakten
  futu futu po ta mbajti se te kap scripti se e kam script te pa par
  hahahahahahaha
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 16. #14
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  po rri se skam nerva ma per chat se po shohe livescoren se kam van ja ca lek te holla mka ik trruri
  po pres romen dhe interin te fitojne


  suada, e ke msuar notin tpakten

  hahhahaa paske fillu dhe llotot lol , une rashe rehat i lashe se ketu te une ska .
  ketu ka gara me kuaj , basketboll , futboll amerikan , keto sme pelqejne vetem ne nje lokal ku ka shqiptare ka lloto po jo me 1x2 po te gjesh 10 ndeshje ne koke me gola sa dalin , keshtu une sluaj fare .
  Gjergj Kastrioti org

 17. #15
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  futu futu po ta mbajti se te kap scripti se e kam script te pa par
  hahahahahahaha
  ku ka radar te kapi baben re , ai i corienton te gjithe
  Gjergj Kastrioti org

 18. #16
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  hahhahaa paske fillu dhe llotot lol , une rashe rehat i lashe se ketu te une ska .
  ketu ka gara me kuaj , basketboll , futboll amerikan , keto sme pelqejne vetem ne nje lokal ku ka shqiptare ka lloto po jo me 1x2 po te gjesh 10 ndeshje ne koke me gola sa dalin , keshtu une sluaj fare .

  po ca thua ti re te gjesh 10 ndeshje ne koke i bie te ket halla b0l3 dashi


  o king po lere se e ka rahat bim bum bam, 24 ore ne chat e ke tani ngaqe e ka me qef ja 1 muaj aop-in hahahahaha

  ta shohesh na syt o corjentu ai LOOL


  PS: o bim bum bam , mos me provoko
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 16-09-2008 mė 16:51
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 19. #17
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  ku ka radar te kapi baben re , ai i corienton te gjithe
  esht plakur ai tani ska me fuqi si punon me tastiera atij
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 20. #18
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  esht plakur ai tani ska me fuqi si punon me tastiera atij
  sa per tastira atje ku vete baba ne internet duhet ti nderrojne cdo dite se grope i ben ai

  posi ka ca proxi baba qe po i futi e hodhi tuc chatin
  Gjergj Kastrioti org

 21. #19
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  po ca thua ti re te gjesh 10 ndeshje ne koke i bie te ket halla b0l3 dashi

  o babe tamam ashtu eshte te kete halla b0l3 po keta keshtu lozin lloto ketu , i thashe une ik ore si paskeni gje llotot ketu ju merrka leket kot ky i llotos ku kapen gjithe ato re .
  Gjergj Kastrioti org

 22. #20
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Urime per acc o @^_BIM_BUM_BAM_^,

  e mori brazili boterorin :P
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •