Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Muaji i shenjte i Ramazanit!

  Se pari: Pranoni pėrgėzimet dhe urimet e mia me rastin e muajit tė shenjėt te ramazanit.
  Nga zemra ju dėshiroj agjėrim tė lehtė, shpirtbardhėsi tė madhe, shėndet, dhe harmoni familjare e ndėrnjerzore.

  Muaji i Ramazanit pėr muslimanėt ėshtė udhėrrefyes, sqarues i rrugės suaj pėr tė zoti si dhe pastrim i shpirtit tuaj.
  Zoti ju faltė mėkatet dhe i bekoftė shpirtėrat tuaj. Le tė mbretėroj ne zemrat tuaja pėrhere paqja, lumturia, toleranca dhe mirekuptimi.


  Nese kemi bashkatdhetare te cilet axherojne dhe deshirojne te bashkohemi per iftar, le te paraqiten, perndryshe kete teme e kam hapur per gjdo opinion qe keni lidhur me kete teme.

  Falemderit

 2. #2
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Te gjithe besimtareve musliman ju uroj Muajin e Shenjte te Ramazit dhe nje agjerim sa me te lehte.

  Zoti , paqa dhe meshira qofshin gjithku me ju.
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 3. #3
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Anėtarėsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Gezuar muajn e shenjte te Ramazanit,te dashur forumista mysliman.

  ups,se di pse me shkoi nder mend edhe une paralel ,ne ket muaj te bej nje diete mujore per te hequr ca te teperta......lol.......
  Wild and crazy can't be lazy

 4. #4
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,226
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe unė ua uroj Muajin e Shenjtė tė Ramazanit tė gjithėve .
  Zoti ju mėshiroft dhe ju falt juve dhe familjeve tė juaja , ua lehtėsoft agjėrimin .
  Zoti na mundėsoft me pas paqe dhe lumturi nė kėtė muaj tė begatshėm dhe tė mėshirės anė e mbanė rruzullit tokėsor .
  KOSOVA E MADHE

 5. #5
  i/e larguar Maska e bklyn_kid
  Anėtarėsuar
  28-01-2008
  Vendndodhja
  Brooklyn
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  gezuar muajin e shenjte te ramazanit te gjithve dhe algjerim sa mat leht!!!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  36
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Urime muajin e shejt te Ramazanit dhe niherit ju uroj agjerim sa me te leht dhe te pranuar te ALLAHU XH. SH.
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e marolsi
  Anėtarėsuar
  14-11-2006
  Mosha
  41
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar dhe mot me mire inshalla .

  Zoti e pranoft dhe e befte sa me te lehte per te gjithe.

  Ju pershendes.
  Ne Tirone.

 8. #8
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  po ramazani nuk ka fillu akoma ore neser me duket...
  e po mire meqe i keni pershnet i uroj dhe une nje muaj qe ti kaloj shpejt;-).....
  me duket esht hapur gabim tema shqipet ne azi?
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e trim1
  Anėtarėsuar
  30-08-2008
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  po ramazani nuk ka fillu akoma ore neser me duket...
  e po mire meqe i keni pershnet i uroj dhe une nje muaj qe ti kaloj shpejt;-).....
  me duket esht hapur gabim tema shqipet ne azi?
  Pershendetje, tema eshte postuar ne vend te duhur ne Azi ka shume musliman dhe sigurisht qe na kane uruar neve ne balkan .

  Edhe une poashtu ju uroj Ramazanin te gjithve muslimanve!

  Ju pershendes.

 10. #10
  Mitro Maska e titi-a
  Anėtarėsuar
  22-02-2008
  Vendndodhja
  Mitrovicė
  Postime
  287
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  selam alejkum te gjithve Lus Allahun qe ky muaj i bekuar te ju gjeje mire ju dhe familjen tuaj duke e lutur Allahun te gjthmeshirshem qe te jau lehtesoft dhe te ju shtoft veprat e mira.
  Perzemersisht te gjthve ju uron muajn e shenjet te RAMAZANIT Titi me familje
  selemu alejkum..........
  Forcojeni ju Islamin nė zemrat tuaja qė Allahu ta forcoj atė nė tokė

 11. #11
  shqiptari Maska e faruk_01
  Anėtarėsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Urime Ky muaj i bekuar dhe i shejnte,,,agjerim te lehte dhe me ibadete te pranuara
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E kam bere dallimin ne mes te Dubait dhe evropes muajin e ramazanit. Ne Dubai axherimi eshte shume me i lehte se sa ne evrope, ne evrope as era "Ramazan"nuk vinte, plus eshte 2 ore me vone iftari, nuk merr as njeri parasysh se ti axheron puna duhet te behet si gjithmon edhe pse eshte puntori ca.15 ore pa buke dhe uje. Kurse ne Dubai eshte krejt ndryshe per ate respekte te madh te gjitheve myslimaneve qe axherojne, shpresoj Allahu xh.sh. tua pranoj axherimin!

  Selam

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  196
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Po andej nga Dubai ca na thuhet?
  Te uroj agjerim te pranueshem dhe Ramadan te ndjeshem!Ne ketu si perher po agjerojm edhe pse nuk mban era Ramadan.

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Urime te gjithve,muaji i shejt i Ramazanit.Ju deeshirojm agjerim te kenshem.

 15. #15
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  i uroj te gjithe besimtareve myslimane,gezuar muajin e Ramazanit
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Te gjithe SHQIPTAREVE BESIMTARE myslymane gezuar ramazanin.

 17. #17
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Gezuar Ramazanin dhe si tha Drague "mos hani fshehtas"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homer : 22-08-2009 mė 11:37
  D'Oh!

 18. #18
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Iiiiiiiiiiiiiiiii harrova qe filloi Ramazani sot dhe sa hengra mengjes.

 19. #19
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Iu uroj agjerim sa me te lehte !
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Gezuar Ramazanin dhe si tha Drague "mos hani fshehtas"
  Kur perendon hena
  Qesen e corbes e mbaj me vete
  lg

Tema tė Ngjashme

 1. Kisha ėshtė Njė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-05-2010, 11:25
 2. Letra e Kishės sė Romės drejtuar Kishės sė Korinthit
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2007, 15:35
 3. DOKTRINA - Kapitulli III: Trinia e Shenjtė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2005, 22:02
 4. Urtesia e Agjerimit te Ramazanit!
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-11-2004, 12:36
 5. Ortodoksia dhe Shqipėria
  Nga shendelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •