Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  962

  Ku mund te gjej me shume informacion per Revisten ECONOMICUS

  Pershendetje te gjitheve,
  Une po hap kete teme per ti ardhur ne ndihme Shkodrane_uk per te gjetur pak me shume informacion mbi Economicus. Nese keni dijeni qe eshte ne internet apo shitet me pagese jeni te lutur ta ndani me.
  http://www.universitetieuropian.com/...=78&Itemid=104
  Kjo eshte adresa per te cilen behet fjale.
  Faleminderit dhe kalofshi mire,
  Ed
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-08-2008
  Postime
  26
  ne fakt Edir ,ky universitet ka dhe nje reviste tjeter periodike qe quhet pollis dhe lexohet pa problem nga pc,kurse ky economicus nuk hapet ,dhe kur pashe titujt e kerkimeve apo shkrimeve mu duken interesante.Ja pse jam e interesuar dhe te kerkova te hapesh kete teme
  Por... mesa shoh s`paska njeri ketu nga ky unversitet,gjithsesi le te presim.

 3. #3
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  962
  Pershendetje,
  Jam shume dakord me ty qe antaret e forumit nuk kane dijeni per kete gje por edhe ata te Universitetit vete ose nuk dine ose nuk duan te tregojne, pasi i dergova dhe atyre nje email.
  Nqs do te ishte si tjetra jam i sigurt qe do ta gjenim diku ne internet, por ka shume mundesi te jete per sherbim te brendshem.
  Kalofsh mire,
  Ed
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-08-2008
  Postime
  26
  dhe un i cova nje email,por jo universitetit por asgje dhe me pas ja dergova pedagogut ermal hasimja,pasi ishte i vetmi qe kishte nje adrese email,ne faqen e universitetit.
  Dhe sinqerisht me beri shum pershtypje korektesa dhe ndihma qe me ofroi,do ma degoje nepermjet posteste ose emalit, sikurse me tha qe se shpejti do jete e mundshme te lexohet dhe nga pc.
  Po eshte e veret eshte akoma ne punim faqja per linkun ekonomik,dhe kjo eshte arsyeja qe s`mund te lexohet per momentin.
  Gjithsesi dua te te falenderoj dhe ty Ed,per kontributin tend.
  Respekte shkodranja

 5. #5
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  962

  Revista Economicus ne pdf

  Citim Postuar mė parė nga shkodrane_uk Lexo Postimin
  dhe un i cova nje email,por jo universitetit por asgje dhe me pas ja dergova pedagogut ermal hasimja,pasi ishte i vetmi qe kishte nje adrese email,ne faqen e universitetit.
  Dhe sinqerisht me beri shum pershtypje korektesa dhe ndihma qe me ofroi,do ma degoje nepermjet posteste ose emalit, sikurse me tha qe se shpejti do jete e mundshme te lexohet dhe nga pc.
  Po eshte e veret eshte akoma ne punim faqja per linkun ekonomik,dhe kjo eshte arsyeja qe s`mund te lexohet per momentin.
  Gjithsesi dua te te falenderoj dhe ty Ed,per kontributin tend.
  Respekte shkodranja
  Sot nga zyra e informacionit tek Universiteti Europian me derguan nje email ku kishin bashkangjitur revisten.
  Mund ta gjeni ketu:
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EdiR : 18-11-2008 mė 19:19 Arsyeja: ndryshova linkun
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

Tema tė Ngjashme

 1. Nje dritare e hapur tani edhe ne Skandinavi
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-06-2007, 13:15
 2. Transferet pėr sezonin 2004/05.
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 117
  Postimi i Fundit: 10-12-2004, 06:12
 3. Luigj Gurakuqi
  Nga Leila nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-09-2003, 02:34
 4. Antonio Bellushi
  Nga dodoni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-02-2003, 15:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •