Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 206

Tema: Njė monolog

 1. #41
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  O Dashuri E Pa Parė
  O Jetė E Pa Shijuar
  O Vdekje
  O Nėnė
  Qė Stu Hoqen Kurrė
  Lotet
  Oj Tokė Qė U Njome
  Me Gjakun E Bijeve Dhe Bijave
  Oj Liri
  Qė U Vonove
  Pėr Dike Varrė
  Pėr Dike
  Nuse
  E Krushqit E Vrarė
  Pėr Mua ėnderrė
  E Realizuar Pėrgjysm.
  Hapu O Qiell
  Hapu O Tokė
  Dergoju
  Tingullin
  E Lirisė
  Sepse
  Sotė Po Lind Dielli
  Nė Tokėn E Dardanisė
  Aty
  Ku Gjithmonė
  Binte
  Vetem Njė Tupan
  Aty Ku Krushqit
  U Vran
  Pse
  E Deshen Ma Tė Mirėn Nuse
  Atje Mė Sdo Tė Jetė
  Mjegull
  Atje Rrezja
  Do Tė Bie Edhe Mbi Ilirid
  Kurse Qamerisė
  Po I Dajn Vadėn E Dasmes
  E Nusen
  Do Do Ta Sjellin
  Kurse Dhėndėrri
  Do Tė Jetė Shqiptarija
  P.S nuk eshte e shkruar nga une por nga nje njeri qe me vite jeton ne mergim ,ani qe ne luften e fundit ju bashkangjit UCK-s.

  I lumshin Duart Ati Ushatri, Dora e tije qenka e bekuar nga Arma dhe Penda.
  Keto jan dy armet me te bukura kunder gjdo armiku.
  E ty Shoqja ime e dashur te falenderoj si gjdo here ....
  Kalo nje dite te bukur e me pak Vuajtje..


  Ti e di mire mori Zonj
  Se vujtja plag nuk sheron,
  Te kam then e po te lus.
  Sa me pak te vuash.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 2. #42
  E dua letėrsinė Maska e riza2008
  Anėtarėsuar
  17-05-2008
  Postime
  3,105
  Faleminderit
  1
  36 falenderime nė 35 postime
  Roi pershendetje dhe pergezime per shkrimet e tua ne proze dhe ne poezi.Ju lexoj me kėnaqesi dhe te uroj krijimtari te vazhdueshme.Me respekt rizai2008.

 3. #43
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  E dua...


  Ne dhomen time jam vetem,
  Mendoj ............vall pse nuk jam afer teje.
  Lotet me rrokullisen faqeve te mia,
  Jan lote dashurije thash me vete,
  Jan lote qe tregojn se nje shpirt po vuan.
  Jan lote si rigat e shiut te Pranveres,
  Ooo perendi qe me krijove mua,
  Qe krijove keto male te pa prekshme
  O kirjusi i mendimit tim,
  Mi fal ca krah te lutem,
  Me duhen,
  Dua te fluturoj!!!!
  Te shetis boten
  Te jem bota
  Te takoje vajzen qe e dashuroj,
  Ajo jeton te lumi,
  Aty ka shtepine,..
  Ku lulet qelin ne Pranver,
  Ku zogjet edhe dimrit kendojn..
  Oh moj vash o mall i pa shuar
  Besom qe me mendje te kam
  Ne shpirt ty te mbaj.
  Ah stuhi te lutem tregoj per mua
  Tregoni edhe ju o zogje ne mengjes kur pi uje,
  Se une ate e dua..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 4. #44
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  132 falenderime nė 102 postime

  Duaje sa te duash
  Krihet i ka te keputur
  Nuk eshte me si dikur
  Te fluturoj si fluture!

  Pa krah nuk fluturohet
  I ka te lenduar
  Pa zemer a jetohet
  Zemra eshte shkrumuar!

  E lodhur e rraskapitur
  E ushqyer por e uritur
  E gjalle por pa shpres
  Jete qe ka fillua te vdes!

  Mall i pashuar
  Drite e pa ndezur
  Varg i pathurrur
  Kjo dashuri e humbur!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 5. #45
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nata mbuloj edhe sote kete lagje te cilen thuaja se e kam timen, Ika ne dhomen time dhe fillova mendimet si gjdo her.
  Ah kjo mendje si me rri vetem te ti!! Me te vertet nuk di pse?Me duket se diqka nuk eshte shume ne rregull me mua.
  Qetesi vdekje, Ne lagje nuk degjohet asgje pos disa te lehura qenesh..Vetmia me vret o me vret, thirra ne mbrendesin time ,po askush nuk degjonte edhe pse une thirra aq fuqishem po kjo ishte vetem ne mendjen time.
  Per pak qaste u shtriva ne shtratin tim dhe fillova te mendoj, e per ke te menoja hahahahah, buzeqesha po vetem e vetem per ty o shpirt, ti je mendimi im, ti je qenja ime
  Ti je ajo qe me sheron plaget, dhe hyra ne boten e mendimeve mu kujtua kur ne te dy ishim shtrire ne dhoomen e madhe te shtepis ton dhe une fillova te prek trupin tend qe digjej flak, duart e mia me nje dirigjim nga zemra pershruanin trupin tend dhe shpirti im knaqej,
  Ateher fillove dhe ti te pershkruash trupin tim , O zot nuk di sa ndjeva knaqsi kur ti me puthe per her te pare. Nuk kisha ndjer ate ndjenj kurr. T gjitha qimet e trupit tim u ngrihen thik perpjet dhe duart e mia shkuan ne ajre tamam si kur je para pushkatimit.
  Ah sikur te kisha krah tani mu tani ne keto momente te vije te dritarja e shtepi sate te shiqoje kur te zhvishesh, ta shof trupin tend te bardh e te bukur ashtu...
  O zot ky mendim me le edhe pa gjume, une me gjumin me nuk jam mik sepse ay eshte arratisur nga une , nuk di pse?
  Per nje qast mendova : Vall a eshte ka mendon edhe e dashura ime per mua keto momente, si shenje pohimi me ra cigarja nga goja por nuk e vrejta, Pas disa qastesh nuhata nje arom djegeje diqak po digjej por qfar nuk kisha iden, po digjet shtrati im ...O zot qfar te bej, Doja ta shuaja zjarri por kot nuk mundja duart me ishin lidhur dhe nuk munde ti largoja nga trupi, Thash se do te vdes........
  - I dashur, me thirri dikush.
  Hapa syte dhe te pash ty nga ferkoje ballin tim, I tronditur bertita u dogje shtepia u dhogj shtrati!! Me buzqeshjen tende te embel me the:
  - Jo shpirt kish nje enderr te keqe..Me puthe me ledhatove me fute prap ne gjirin tend dhe u fundosa ne gjumin me te thell........
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 6. #46
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin

  Duaje sa te duash
  Krihet i ka te keputur
  Nuk eshte me si dikur
  Te fluturoj si fluture!

  Pa krah nuk fluturohet
  I ka te lenduar
  Pa zemer a jetohet
  Zemra eshte shkrumuar!

  E lodhur e rraskapitur
  E ushqyer por e uritur
  E gjalle por pa shpres
  Jete qe ka fillua te vdes!

  Mall i pashuar
  Drite e pa ndezur
  Varg i pathurrur
  Kjo dashuri e humbur!
  Faleminderit qe shkruan ne Faqet e mia,
  Por eta vargje me rrenqethen krejt qenjen time.
  Fakeminderit e panjohur.
  respekt pe ty...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 7. #47
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Do te kerkoj nga ti .

  Do te kerkoj nga ti qe te me fal nje buzqeshje
  Te me falesh pak dashuri do te jem njeriu
  Qe nuk do te vuan me ne vetmi.
  Shpresoj se i kupton vargjet qe i thur
  Te me kuptosh pak mos vajze do te jem fatlum

  Do te kerkoj nga ti qe te takoj nje dite
  Te te them ne vesh kete dite e kam prite
  Jetoj me mall shume ne kete gyrbet te shkret
  E askush nuk mundet te me thote nje fjale te vertet

  Do te thoja ne ate takim qe je shume e bukur
  Do te thoja se une sot jam shume i lumtur
  Do te kaloja te gjitha keto vende me gezim
  Po te dija se ti do me falesh ate shikim

  Do te lutja shume te me falesh pak dashuri
  Do te meshtetja koken ne supin tend me plote krenari
  Ti me je e bukur une kete e ndjej dhe e them
  Kur te takoj ty do te ngelem pa mend

  E nese mori vajzushe ti do me lejosh
  Loti im i kripur me nuk do te ndote
  Por do te kthehet ne nje buzeqeshje te ngrohet
  Do te shkrihem afer teje si kripa ne gote

  Do te kerkoja vetem edhe nje gje
  Ta puthe syrin tened qe eshte si nje liqen
  Ta puthe ate buze te djegure zjarr
  Te ledhatoj e te them per ty do ndjej mall...

  Te lutem me kupto se keto fjal rrjedhin nga zemra
  Ashtu me thot shpirti ashtu mendon mendja,
  Do te them TE DUA dhe kurr sdo te genjej
  Do te them eja me mua gjer ne fund te jetojm.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 8. #48
  Gjithcka e mire ka Fund!! Maska e Warning
  Anėtarėsuar
  21-09-2008
  Vendndodhja
  Prishtine!!
  Mosha
  34
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dite te mira do vije nje dite do te takoje
  por te fjalen te dua nuk e di a do e shqiptoj
  dashuria me la plag ne zemer qe kurr sdo ti harroj
  me mori dhe buzqeshjen qe dikur ma dhuroi

  Dashuria per mua ishte shume e shenjt
  Ti ma theve kete ndjenje qe dikur e kisha aq te shejt
  Me more me vete ne humbere,me shpuren me vrullin tend ne harres
  Me dhurove dashuri,trishtim e cmenduri te percielluara me tradheti
  !Gjeja me e mire dhe me e keqe e njeriut eshte gjuha!

 9. #49
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  MOS TE SHOF NE ENDERR..

  Me nje zemer te mire une te tregova
  Se nje dite diku une te dashurova
  Mos vall ishte vetem nje prrall
  Kjo dashuri qe me mungoj me mall

  Une jam i vetem dhe vuaj kete vetmi
  Dua te jem nje dite shume afer me ty
  Te te puth e te ledhatoj ne zemer te fus
  Qe te kem per jete dhe kurr te mos vuash

  Ate dite qe une ika nga i dashuri Atedhe
  Ate dite une kam vuajtur si njeriu pa fe
  Ate bote me dukej se edhe djelli drite nuk ka
  Dhe hena o shpirt ne gjume kish ra...

  Do te pres shume sume me shekuj me duket
  Qe te jem ne Kosoven time te embel
  Te shof ty o shpirti i engjullit
  Te shof te gjall e mos te shof ne enderr..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 10. #50
  Gjithcka e mire ka Fund!! Maska e Warning
  Anėtarėsuar
  21-09-2008
  Vendndodhja
  Prishtine!!
  Mosha
  34
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mbreme te pash, sonte nuk te shoh askund
  Mbreme ishe me mua,sonte jam vetem une
  Mbreme me the te dua,sonte s'me tha njeri
  Mbreme me puthe mua,sonte ke do puthesh ti

  Mbreme me ledhatoje,sonte me mungon
  Mbreme me perqafoje,sonte rri ne vetmi
  Mbreme isha e gezuar,sonte jam e te trishtuar
  Mbreme isha plot hare,sonte e mallkuar

  Si mbrem me ska, do kete vetem sonte
  Sdo kem ledhatime sdo kem dhe perlamje
  Sdo kem me te dua ,e as mire u pafshim
  Do kem vetem nje kujtim te bukur per ty
  qe do ta ruaj me shume dashuri!!!!!
  !Gjeja me e mire dhe me e keqe e njeriut eshte gjuha!

 11. #51
  i ē'regjistruar...
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pasi qė jemi te monologu, ja njė tregim i shkurtėr nga unė:

  Dashuria e Lules dhe Bleta


  Kulm mbi kokė
  Kaltėrsia e qiellit,
  Dritė nė sy
  Rrezet e diellit.

  Veshėt e mi
  Fishkėllimė ere,
  Goja ime
  Erė Pranvere.

  Duart e mia
  Gjethet e gjelbėra,
  Kėmbėt e mia
  Rrėnjėt e trembura.

  Buza ime
  Plot nektar,
  Fytyra ime
  Premton behar.

  - Unė s’e dija
  Por tė prisja ty.
  Dhe ti,
  Njė ditė erdhe fluturim,
  Mbi atė re,
  Qė ma zuri diellin tim.

  Mė frikėsove,
  Me tėrė atė zhurmė.
  Zukatjen tėnde,
  S’e duroja dot unė.

  - U ule ne duart e mia.
  Ah, ishe aq e lehtė,
  Pastaj ta mėsova emrin,
  E kishe Bletė.

  Buzėqeshja yte
  M’mallėngjeu,
  Ēiltėrsia yte
  M’rrėmbeu.

  Pastaj ti shkove fluturim,
  - Ohh.

  E kur shijova buzėt e mia
  Aty nuk ishte nektari im,
  - Ahh,
  E ndjeva njė lehtėsi..
  Mu duk qė edhe unė
  Erdha nė qiell tek ty.

  Thirra diellin, erėn, qiellin,
  Thirra gjethet, rrėnjėt, beharin,
  Thirra kėngėn dhe pastaj fjalėn,
  E ti ma dhurove shpirtin tim,
  Jetėn.

  Ti,
  Prapė erdhe,
  Prapė shkove,
  Erdhe e shkove,
  Shkove e erdhe...


  Por unė e di,
  Pranvera prapė do tė vijė
  .


  Pasi qė pashė se kėtu kishte shumė kėngė pėr dashurinė e solla edhe unė kėtė pjesė tė cilėn ka kohė qė e kam shkruar dhe qė nuk ėshtė e re pėr internetin, e pėr arsye tė Lules optimiste duhet ta them se Bleta ende vazhdon tė vie bashkė me Pranverėn.

 12. #52
  Me!
  Anėtarėsuar
  18-08-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  297
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Moj Vjaze
  Je bėre drite nė mes te natės
  fosfor qė digjesh flakė je!
  Je ti qė shkon shumė larg nė horizonte
  E qė rend pa pushuar

  Ti fluturon nga fisnikėria jote
  Si gjethe e njomė,
  edhe si frutė i ėmbėl
  Kete djalin jetim e ke lene pas porte
  prap asnjė ditė spo tė lė pa tė kujtuar  Pershendetje Roi... Shume interesante keto Monologet. Urime!
  My Code is Honer & Pride!

 13. #53
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Televizor dhe IsLand,
  Ju falenderoj nga zemra qe e keni pasuruar Faqen time me vargjet tuaja....
  Ju jam shume mirenjohes...

  Respekt per ju Roi....
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 14. #54
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Isha aty.

  Aty une isha ate nate,
  Mu pran teje si nej hije po rrija
  Shiqoja me mall qerpikun tat
  Shiqoja buzet qe sme than te dua....

  Prisja nje buzeqeshje nga ty mori vajzushe,
  te me tregoje se ka shpres per mua,
  Se paku te kuptoj se diku une kam nje dashuri
  Qe nje dite do me thote te dua..

  Pres! Si kandil digjem..
  Shiqoj! Mos vall thua nje fjal...
  E ndjej ! Dashurin e humbur..
  Oh! Me duket si nje prrall.

  Vall pse Dashuria eshte kaq e hidhur,
  Dikush kete munde te ma shpjegoj
  Pse ajo te ben te dridhesh,
  Kurr kete nuk mund ta kuptoj.

  Me le te prehem ne buzen tende
  minutat e fundit me mbeten
  me le te puth e te zhgrehem ne vaj
  ky i vetmi kujtim le te me mbetet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Roi : 26-10-2008 mė 07:31
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 15. #55
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mos Ik

  Une pa ty do te vuaj se nje nat pa hene,
  Kur yjet nuk shifen ne horizont,
  Nuk do te ket as ngrohtesin e fushave!
  As krenarin e pyjeve,
  Gjelbrimin e ahut ne pranver,
  As rrezen e djellit ne stinet e ngrohte..
  Eja mos me ler vetem,
  Te kerkon shpirti .

  Ku je???
  Mos ne nje kallir gruri me ver?
  Ku do te gjej!?
  Me thuaj!?
  Fole nje fjal te lutem me thuaj ku e ke folen?
  Nuk je ketu ne enderren time..
  Me rrefe se si do vi te ti?
  Edhe ne kujtime nuk te kem me....

  Eja eja eja !!!!
  Thrras si i qmendur ne ledin,
  Ulem ne gjunje pran hijes sate,!
  Dashuri kush te krioj ty..
  Athua vet zoti,
  Ah perendi e dashur...
  Me sjell te fati
  Me trego!!
  Ose me ber te harroj..
  Te Dua....................
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 16. #56
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga isLand Lexo Postimin

  Moj Vjaze
  Je bėre drite nė mes te natės
  fosfor qė digjesh flakė je!
  Je ti qė shkon shumė larg nė horizonte
  E qė rend pa pushuar

  Ti fluturon nga fisnikėria jote
  Si gjethe e njomė,
  edhe si frutė i ėmbėl
  Kete djalin jetim e ke lene pas porte
  prap asnjė ditė spo tė lė pa tė kujtuar  Pershendetje Roi... Shume interesante keto Monologet. Urime!
  Island Djali,
  Fillova me Monolog e po vazhdoj me Prozė e Poezi,
  Jan ato qė i pėlqej i nderuar...
  Respekti gjithėmon i pranishėm pėr ty...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2007
  Vendndodhja
  Ferizaj.Kosove
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shuume m'pelqyen

  Bravo

 18. #58
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uratta Lexo Postimin
  Shuume m'pelqyen

  Bravo

  Faleminderit Vendase,
  Uroj te shkruash edhe ti ndonje her ne faqen time.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 19. #59
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ma rrembeu


  Zemren ma rrembeu
  Bukurija e natyres
  E fshehur ne vello te qjellit
  E lar nga lotet e shiut
  E bardhe nga bora e dhjetorit
  E aromatizuar nga lulet e pranveres
  Oh ! E rrembyer nga nje dallg deti
  Qe dallon nga dallget tjera
  Qe valvitet dhe sillet dhe rremben
  Me fut ne gjirin e saj te ngrohet
  Si rrezja e djellit te korriut
  Une rrezohem si nje lule
  Qe dikush e pret ne fund trupin e saj
  Bije pre ne dashurin e saj
  Nuk mund te leviz
  Jam i hendikapuar nga puthjet dhe ledhatimet
  Jam pron zoti
  Por ne duart e saj....
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 20. #60
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Sherom.

  Eshte nje dite qe une e dua
  Ajo dite me rrit shume mua
  Kur mendoj ne ate kohe
  Nostalgjija me mundon

  More te gjitha me vete
  Me le pa ndjenja e dashuri
  Sepse tash mendja dhe shpirti
  Me rrin vetem te ty

  Te kerkva nje dite
  Te luta si lut nena femijen
  Mos me ik o shpirt
  Po ma fal dashurine

  Ate bote ti mori goce
  Nuk mendove kurr nje send
  Kur te kthehesh nje dite
  Ne zemren time ke vend

  Eja tek une e me shero
  Me merr me vete me ledhato
  Me thuaj se me ke dashur gjithmon
  Veten fjala zemren sheron..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Monolog dhimbjeje.
  Nga DI_ANA nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 06:35
 2. Monolog nė Mesnatė
  Nga Mesnata nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 07:34
 3. Kur prehem ne varg
  Nga Ard nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 05-09-2005, 11:27
 4. Poezi nga Diabolis
  Nga Diabolis nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 499
  Postimi i Fundit: 13-05-2004, 13:06
 5. Monolog Shen Valentini
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2003, 16:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •