Close
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 206 prej 206

Tema: Nj monolog

 1. #201
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Nj monolog

  Ka kohe pa shkruar te dashur forumas tash duhet te gjej kohen qe te jem me ju.
  Miku juaj i sinqert
  Roi

 2. #202
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Nj monolog

  Mu duk se te pash.

  Nje puhize mengjesi
  mua sot me freskoj
  ta dija se nga erdhi
  ta dija se nga shkoj.

  Mos vall mua mu duk
  qe dikush me perqafoj
  do te ishte shume keq
  sikur te mos e zbuloj

  Zera seq ndegjova
  mu duk dua te them
  dikush ne vesh me peshperiti
  zemren ta kam dhen

  Puhiza prap mi mori
  ato te bukura psheretima
  mengjesi me muzgun bashkoi
  mu duk qe ulurita,

  Mos me merr shiqimin
  mos me merr ndegjimin
  lerma tash shijimin
  ta kethej prap gezimin..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 3. #203
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Antarsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime n 16 postime

  Pr: Nj monolog

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 4. #204
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Nj monolog

  Hapsir n vete kam
  Mendoj nga tja mbaj
  Fushat e peremtime ndegjoj
  sa her m bejn t qaj.

  Sa her u mashtruam
  Sa her neve ram pre
  Shume her u rrezuam
  tani jemi pr dhe

  Dua t ik kt muaj
  T mos ndegjoj asgje
  As per vendet e punes
  Qe menduam se u be

  Po nga te shoj i shkereti
  Kur jemi ne nje hall
  Permtimet e pushtetit
  As lirin e levizjes sna dhan

  Jeto ne nje kafaz
  si zogu me krah lidhur
  Lirin e perjetova
  por na e ben te hidhur..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 5. #205
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-04-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Nj monolog

  ju lutem si e ka titullin dhe cili eshte autori?
  ju lutem!!!!!!!!!!!

 6. #206
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Antarsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Nj monolog

  Pershendetje Aster Kujtila
  Une jam personi qe kam haput temen
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Tema t Ngjashme

 1. Monolog dhimbjeje.
  Nga DI_ANA n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 05:35
 2. Monolog n Mesnat
  Nga Mesnata n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 06:34
 3. Kur prehem ne varg
  Nga Ard n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 05-09-2005, 10:27
 4. Poezi nga Diabolis
  Nga Diabolis n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 499
  Postimi i Fundit: 13-05-2004, 12:06
 5. Monolog Shen Valentini
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2003, 15:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •