Close

Rezultati i Sondazhit: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar

Votues
266. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Mė pėlqen shumė

  166 62.41%
 • Mė pėlqen sadopak

  77 28.95%
 • Nuk mė pėlqen

  23 8.65%
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 148
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Pėrshėndetje anėtarė tė nderuar tė Forumit Shqiptar.

  Ju dėshiroj tė gjithėve tė jeni sa mė mirė.

  Tė gjithė e dim qė Forumi Shqiptar ėshtė forumi mė i madh shqiptarė qė egziston nė mbarė botėn, ku secili ka tė drejtėn e shprehjes sė mendimit tė vet, ėshtė forumi i vetėm qė edhe pas kaq vitesh ka arritur tė ruaj qėndrimin dhe bukurinė e vet.

  Nga ju anėtarė tė nderuar posacėrisht nga ata qė janė mė tė vjetėr poashtu edhe nga anėtarėt e rinjė priten vlerėsimet tua, reth Forumit Shqiptar.

  Tė gjithė e dim se gjithcka cka tė kėrkosh nė google qė ka nė lidhje me ndonje cėshtje shqiptare dhe nė shumė raste edhe ndėrkombėtare, google nė tė shumtėn e rasteve ju ridrejton tek faqja e Forumit Shqiptar, andaj mendova qė tė dim edhe vlerėsimet tua reth forumit mė tė madh shqiptar.

  Lart e keni edhe sondazhin dhe mund tė jepni vlerėsimin tuaj pėr Forumin Shqiptar, pėr mbarėvajtjen e tij, punėn e stafit dhe pėr gjithė atė material qė pėrmban.


  Ju dėshiroj cdo tė mirė, vlersimi i cdokujt ėshtė i mirėpritur.


  Ju flm.


  Rapsoul
  Sui generis

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me Pelqen Shume!

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Niveli i diskutuesve eshte shume i ulet...

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Mua personalisht vecuar nivelin e diskutimit tė disa anėtarėve, mė pėlqen dhe atė shumė.
  Sui generis

 5. #5
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  E morem vesh RapPSouL.
  Me pelqen shume veco nivelin qe eshte ne maksimum..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kohet e fundit absolutisht jo sepse ka arritur ne nivele rruge e kafeneje.

  S'merret vesh me ke diskuton se ka shtate pseudonime,sharje nga me banalet dhe mendoj se moderatoret kane ikur me pushime ose ata e dine.

 7. #7
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Po do bejne dhe ata pushime dreqi ta haja o alda09 se edhe ata njerez jane......
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #8
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  mua me pelqen se ben ndonji shaka muabet dhe kalon pak kohen....dhe te ndimojn po pate nevoj per ndim....
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 9. #9
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Na pelqe mo na pelqe , sidomos neve qe jemi larg familjeve dhe shoqerise .
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Me pelqen shume kaloj kohen ktu dhe kur kam ndonje problem per dicka te ndihmojne kur kerkoj ndihme.
  Eshte dhe kjo qe thot elsaa me lart qe jemi larg familjes.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  31
  Postime
  172
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mbetet akoma nje nder vendet me te frekuentuar nga publiku shqiptar por nga mos menaxhimi i mire nga stafi ne pergjithesi rrezikon qe shum forume te tjer qe jan hapur shum kohe me von se fsh te arrijne qe ta kalojne ne numer anetaresh, postimesh etj.
  Gjithsesi persa i perket anes intelektuale mbetet numer 1, ndersa si vend per te kaluar kohen e lir nuk pershtatet aspak pasi temat e reja qe hapen jan te pakta dhe ne pergjithesi per probleme dhe qeshtje serzioze kombetare, ekonomike, shoqerore, etj ku shumices as nuk i intereson ti lexoje dhe jo te diskutoje.
  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 12. #12
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  vet fakti qe kaloj 2/3 e kohes se lire ne forum, tregon shum !
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shume pakź , nuk ka muderatore te mire , ketu fyrjet e sharjet jane ne nivel , ketu kote denoncon personin qe shane , sepse moderatoret as qe qajne kokźn cfar behete ketu .

 14. #14
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Anėtarėsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Mė pėlqen sadopak
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 15. #15
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  me pelqen eshte per tu lexuar .
  Gjergj Kastrioti org

 16. #16
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  ca teme na ke hap mer Rapsoul...keto kohet e fundit nuk para me pelqen shume....silllen si kafsh ca antare jo shaen behen etj etj jo na fshien tema jo postime e nuk ka lezet me pastaj po hajd mo
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 17. #17
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Un jam i regjistruar ne forum qe nga 2005, kam qene aktiv tere kohen, e kam lexuar forumin kam postuar etj, dhe me pelqen..

 18. #18
  I qete Maska e BEHARI
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  sikur te mos kishte censure,forumi do ishte shkeqyeshem!!

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Qe mos te zgjatem shum sepse { F/SH } ska nevoj per Lavdata.

  Personalisht eshte Forumi qe frekuentoji me shpesh ne virtual.


  Urime per Moderatorat qe kan kaq shum nerva qe merren me postimet tona kur dalim jasht teme


  PS: Suksese te metejshme ForumitShqiptar, esht i pazevendesueshem
  Respekt: BABA.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 05-10-2008 mė 15:21
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 20. #20
  Cun Fantastik Maska e Tribal_heart
  Anėtarėsuar
  23-08-2007
  Vendndodhja
  Anej dhe Knej
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me peleqen shume kohen me te madhe qe qendroj ne net e harxhoj ne forum .

  __________________________

  N O F A T E

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 4. Partia Islamike Shqiptare
  Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 27-03-2004, 11:23
 5. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •