Close

Rezultati i Sondazhit: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar

Votues
266. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Mė pėlqen shumė

  166 62.41%
 • Mė pėlqen sadopak

  77 28.95%
 • Nuk mė pėlqen

  23 8.65%
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 148 prej 148
 1. #141
  i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  2,222
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Eshte forum qe e ka nji vler te madhe kombetare.

 2. #142
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime nė 10 postime
  Njė vend ku takohen shqiptarėt dhe bisedojn dhe argumentojnė pėr idet e veta.

  Mė vjen keq qė ndonjėher duke u ndikuar nga antishqiptarė , unė personalisht kam pas probleme me kėtė forum nė formė pėrjashtimi.

  Edhe pse psh njė formust qė paraqitej si "llapi"="loti"= "hard"... pra me mė shumė se njė emėr, ka ndikuar nė moderator qė tė pėrjashtojn.

  Ky person sot paraqitet me "pika..." dhe vepron ende nė forum.

  Kėtė e kan denoncuar kėtu nė forum me emrin acvdi ibrahimi ish udb-ash .

  Shpesoj qė moderatorėt tė mos bijnė nė kurtha tė spijunve antishqiptarė nė tė ardhmen.

  Unė i kuptoi moderatorėt , sepse pasi qė ky froum ėshtė virtual , e kan vėshtir qė tė vlersojn se cili ėshtė kush, por sido qė tė jte , kur do tė vjen puna deri nė pėrjashtim , le tė marin pak kohė dhe tė lexojn shkrimet e atyre qė jan tė involvuar , dhe tė vlersojn sa mė drejt.

  Unė i falmnderoi tė gjithė ata qė e bėjn tė mundshme eksistimin e edhe tė kėtij forumi!

  Kili
  SHQIPĖRIA ETNIKE ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

 3. #143
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  qekur hyra ketu ngeli shtepia mas dore
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #144
  Perjashtuar Maska e NIAGARA2
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Vendndodhja
  Kosoven Heroike!
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Se di fillimi?por sa do pak me pelqen ne nifare menyre,ju tregoi pasi t'mesoi per gjerat verdalle..

  pershendes,

  z.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NIAGARA2 : 26-02-2012 mė 12:52

 5. #145
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Anėtarėsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  sapo jam antarsuar, dhe spo ambientohem shume, pastaj spo njoh akend...ose jan me pushime...

 6. #146
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me pelqen shume nuk e mohoj ka larmi info dhe argetime pa fund me vjen pak keq kur na fshihen postimet por mendoj moderatoret e dine me mire kete sepse ato e menaxhojn ndryshe do behesh nje corbe ketu .

 7. #147
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime
  .....eshte i modh ky forum,

 8. #148
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  F/Sh ska nevoj per komente
  ndersa jemi ketu edhe shkruajm na pelqen
  Partizoni

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema tė Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 4. Partia Islamike Shqiptare
  Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 27-03-2004, 11:23
 5. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •