Close

Rezultati i Sondazhit: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar

Votues
266. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Mė pėlqen shumė

  166 62.41%
 • Mė pėlqen sadopak

  77 28.95%
 • Nuk mė pėlqen

  23 8.65%
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 148
 1. #41
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,172
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime
  Sadopak..., nuk shtrohen ēeshtjet qe me shume shqetesojne.
  Pastaj me fjalorin...

 2. #42
  ***
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Mua forumi shqiptar me pelqen shume, madje mund te me pelqente edhe me shume.

 3. #43
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,848
  Faleminderit
  8
  14 falenderime nė 10 postime
  Ka tema interesante, edhe pse mendoj se , ndoshta ėshtė rastėsi , por ne ato tema qė shkruaj, janė gati gjithmon te njėjtit qė marrin pjesė, edhe pse kjo nuk ėshtė dick negative.

  Negative ėshtė se mendimet alternative "denohen" me pėrjashtim nga forumi.

  Mos vallė dikush nga administratorėt mendon se ėshtė bėrė dikush dhe tani po mund tė pėrjashtoi tė tjerėt qė nuk mendojn si ata. Ishte komunizmi qė praktikoi kėsi regjimi.

  Shpresoj qė kjo dukuri tė ndėrpritet, dhe kjo nė radh tė parė do tė shkoi pėrshtati vet forumit.

  Nėse ky forum ėshtė partiak , ju lutem shkruani dhe nuk do tė futem mė nė kėtė forum!

  Nėse ėshtė i till , pra partiak, siq fitoi pėrshtypje ndonjėher , atėher nuk keni tė drejt morale ta quani forum shqiptarė.
  Quajeni me emrin e partisė!

  Kili

  SHQIPĖRIA ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-08-2004
  Postime
  298
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Eshte i vetmi F-SH qe hyj..

  ..dhe me pelqen. Eshte e vetmja menyre qe marr informacione dhe kaloj kohen e lire brenda ne shtepi. Ne se diskuton seriozisht dhe i mer me shume pasion temat, atehere shkaterrohesh nga replikat idiote . Nese e ndan mendjen qe te mos ndikohesh nga replikat (rruga me e mire te mos diskutosh fare) atehere F-Sh eshte nje miniere e pashtereshme argetimi.

  ..mos ma merrni per mburrje, por jam anetari i 97-te i FSH , i regjistruar ne Dhjetor te vitit 1999, forumisti me nikun "brari" ishte regjistruar para meje dhe simbas rregullave te "unionit" brari ka te drejten para meje te ulet afer oxhakut .

  Ju pershendes dhe ju uroj suksese te gjitheve.

 5. #45
  Shqiptar Maska e EdiR
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  Madison, WI, U.S
  Postime
  963
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per mendimin time eshte vertet nje pasuri e paimagjinueshme per gjithe Shqiptaret kudo qe jane. Kam respekt per administratoret dhe per antaret qe investojne kohe dhe energji ne kete forum.
  C'do gje qe me mungon nga vendlindja e gjej ketu kohe paskohe dhe me c'lodh.
  Kalofshi mire,
  Ed
  Think. Laugh. Live.
  Mendo. Qesh. Jeto.

 6. #46
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Ka rane shume.
  E vertet . Dikur e frekuentoja me ore te tera, tani sikur ka rene pak , por besoj qe eshte me periudha , do e marre veten prap . Eshte i vetmi forum qe frekuentoj kur kam kohe .
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 7. #47
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime nė 20 postime
  Citim Postuar mė parė nga EdiR Lexo Postimin
  Per mendimin time eshte vertet nje pasuri e paimagjinueshme per gjithe Shqiptaret kudo qe jane. Kam respekt per administratoret dhe per antaret qe investojne kohe dhe energji ne kete forum.
  C'do gje qe me mungon nga vendlindja e gjej ketu kohe paskohe dhe me c'lodh.
  Kalofshi mire,
  Ed
  Jam plotesisht dakort me mendimin tuaj !

  Kush mendon ndryshe per Forumin tone deren nga hyri e di dhe per te dale mendoj une.

  Faleminderit !

 8. #48
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  un nuk e di si ka qen me pare , por kur shikon ka gati 40.000 antar , por ska gjallni , ndoshta vetem 100 persona shkruajn, diteve te fundit verehet nje frekuentim edhe ma i vogel.
  Ne pergjithsi i pelqej forumet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Drini_i_Zi : 11-11-2008 mė 07:55
  "Askush nuk ėshtė aq i verbėr , se sa ai i cili nuk dėshiron tė shohė"

 9. #49
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Forumi Shqipetar,

  Me pelqen shume, sidomos disa tema jan shume te qelluara e disa nuk ja vlejn.
  Por shumica jan te mira keshtu qe une mendoj se ja vlen...
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2007
  Postime
  197
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Vlera e njė forumi nuk qėndron domosdoshmėrisht nė ate se ka shumė anėtarė, por gjithsesi duhet tė qėndrojė nė atė se nė ē' nivel trajtohen dhe diskutohen temat ēėshtjet dhe fenomenet.

  Forumi ka gjėra tė mira, por gjithsesi edhe marrėzira. Ka fyrje, ka sharje, ka mendjemadhėsi. Ka edhe tekste koti si bora e parvjeme.

  Pėr tė pasur vlera edhe mė tė mėdha sesa qė ka forumishqiptar , gjithė ai llum ujėrash duhet tė kalojė nėpėr njėfarė site
  Sidoqoftė, mirmėngjes Jetė!

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e pseudo
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ne nje moment qe vazhdon te hysh e te shkruash kuptohet, vetvetiu, qe te pelqen.
  Po , me pelqen FSH , kur hyne shpesh , pak a shume te gjithe te behen miq ne nje fare menyre , pavaresisht se nuk i njeh ne boten reale, dhe ne nje moment qe vazhdojne e shkruajne dmth per mua se jane mire dhe ka disa qe kane humbur prej kohesh dhe me vjen keq kur nuk i lexoj me shkrimet e tyre dhe shpresoj te jene mire atje ku jane.
  Ju pershendes.
  Tant Qu'il y a La Vie, y a De L'espoir!

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Si cdo gje me te mirat e te keqiat e veta.
  Ne me te mirat do thoja per miqesine dhe shoqerine qe lidhet apo edhe disa tema mjaft te bukura.
  Ne te keqiat do te thoja se here here mungon etika ne debate dhe ne disa tema personalizohen gjerat.
  Gjithsesi eshte i pranueshem por do te isha dakort me trysil qe duhet te ekzistoje nje lloj site per rritjen e nivelit.

 13. #53
  N3ra5htarja Maska e rina_
  Anėtarėsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Diku....
  Mosha
  32
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me pelqen shum sepse vertet mund te mesosh shum gjera ketu gjithashtu mund te japish mendime nga me te ndryshmet, dhe gjithashtu pajtohem me EDVINin sepse mungon aktiviteti ne diskutime...
  Be Yourself....

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-06-2002
  Mosha
  49
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej sondazh pak steril.....Sigurisht qe me pelqen perderisa hyj..

 15. #55
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Vlera me e madhe e ketij forumi, jane nje numer mjaft i madh i anetareve, qe japin kontribut te madh ne temat te ndryshme, d.m.th ia vlen ta vizitosh. Mirepo ajo qe te pengon ne kete forum eshte se shume nga anetaret qe kane vlera te mirefillta shpesh ose largohen ose perjashtohen vetem per shkak te bindjeve apo pikepamjeve te tyre. P.sh. mua shume me befason se pse nje supermoderatore, nuk e shoh koheve te fundit ne kete forum, e cila ka pasur nje bagazh te gjere. Njerezit nuk duhet te largohen thjeshte per shkak te disa gjerave vogla, sepse askush nuk eshte i persosur, e edhe ata/o qe marrin vendime ketu.

 16. #56
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Mė pėlqen jashtzakonisht shumė sepse kėtu dėgjon gjėra qė as mund ti imagjinoj mėndja e njeriut.
  Ka Shqiptar qė shesin b*thėn pėr 300 euro dhe vinė na japin leksione nacionalizmi.
  Ka dhe nga ata qė lekėt sanduiēit qė u ka dhėnė mamja nė mėngjes i harxhojnė nė internet kafe dhe vinė e na bėjnė tė fortin nė forum
  Shumė mė pėlqen, ėshtė gallat e madhe
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 17. #57
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  31
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime
  Me pelqen , nuk mund te them qe me pelqen shum e nuk mund te them qe sme pelqen.
  Perderisa e vizitoj dmth qe me pelqen.
  Mund te them qe niveli i diskutimit ka ren shum , ka shum persona ne forum qe e kan mendjen per rremuj dhe per te ofenduar si anetaret e thjesht ashtu edhe pjesen e stafit te forumit.
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e salihaj
  Anėtarėsuar
  21-10-2008
  Vendndodhja
  Nė Pejė
  Mosha
  74
  Postime
  1,000
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Mė pėlqen shumė. Ka dy vite qė kam tentuar tė bėhem anėtar, por nuk kam mundur tė hy pėr shkak mosėdijes s'ime. Siē bėhet fjalė pėr fyerje, sharje apo fjalė tė ndryshme tė papėrshtatshme pėr ndonjerin, ėshtė qeshtje relative. Pėr tė menēurin, fjalėt e papėrshtatshme u takojnė atyre qė i shkruajn e jo atyre qė u adresohen. Pesė gishta i kemi nė dor, asnjeri nuk i pėrngjanė tjetrit. Andaj sikur mos tė kishte dallim njeriu nga njeriu, nuk kishte ma pasė progres. Rrushi rrushin e shikon dhe piqet. Unė jam ndėr ata, qe turpėrohem pėr ca sjellėje tė mijat gjatė ditėve tė rinisė. Uroi qė ky Forum tė jetoi sa mė shumė duke u fisnikruar me anėtarė tė rinjė, ide dhe vepra mė tė pėrsosura.

 19. #59
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Nuk po me pelqen me...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Me pelqente dikur shum kur hasa ne rracizem tani me pelqen shum pak...............
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 4. Partia Islamike Shqiptare
  Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 27-03-2004, 11:23
 5. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •