Close

Rezultati i Sondazhit: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar

Votues
266. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Mė pėlqen shumė

  166 62.41%
 • Mė pėlqen sadopak

  77 28.95%
 • Nuk mė pėlqen

  23 8.65%
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 148
 1. #21
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Edhe une i kam bere ca vite ketu dhe kam qene afersisht aktiv ēdo here ketu, te thosha qe nuk me pelqente s'do te isha me ketu prandaj edhe une e jap noten time qe e meriton dhe i takon Forumit Shqiptar qe me pelqen prandaj jam ketu midis jush.

  Me pelqen.

 2. #22
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Me eshte harxhu dhe frymezimi qe kam, ketu ne forum MARSHALLAH GJYTH KY POPULL MOS TE TE PLEQEJ KY FSH
  |- Mė Pikņj NPik Loti, Nė Fņrm Realiteti -|

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-10-2008
  Vendndodhja
  Atje ku duhet
  Mosha
  34
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e di sepse jam regjistrusr prej njė kohe tė shkurtėr.
  Pėrshtypja e parė njė nivel shumė i ulėt nga disa anėtarė qė janė futur vetėm pėr tu tallur me tė tjerėt dhe kthimi i disa pėrgjigjeve jo tė hijshme.

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Vendndodhja
  Ōsensei
  Postime
  1,118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per deri sa shpenzoje disa ore do te thot qe me pelqen. Eshte nje forum i madh dhe te duhet shum kohe qe te stabilizohesh dhe te gjesh vete veten se ku je dhe ku ndjehesh me mire. Tani une jam ne nje periudh eksplorimi, ku po mar pjese ne shum nen forume. Po prap nuk ndjehem komod, aty ku do gjeje veten do shpenzoje me shum kohe. Me gjithe se Forumi Shqiptar ka nje mori informacioni dhe do duhej nje kohe shum e gjate per ti lexuar dhe per ti kuptuar. Ka shum anetare qe ja vlen ti lexosh dhe te mesosh, po ashtu sic ka dhe nga ato qe nuk te behet te hapesh Forumin dhe te lexosh banalitetet dhe ofendime nga me te ndryshmet. Shpresoje qe keto tipa te largohen sa me shpejte nga Forumi dhe tia len vendin dikujt qe vertet ka deshire te mesoje dhe te kontriboje ne vlerat e ketij Forumi gjigant. Do thoja dhe dicka tjeter, urime Administratorit dhe bordit drejtues per punen dhe menaxhimin e 40 mij anetareve. Eshte vertet nje pune mjafte e mire dhe cilesore e cila eshte shperblyer me gjithe keto anetare dhe nje arkive te pafundme. Jam anetar dhe ne nje Forum te huaj i cili ka dy fishin e anetareve ketu, po nuk me terheq sa Forumi Shqiptar, mbi te gjitha ketu flitet dhe shkruhet Shqip (E cila eshte dhe gjuha mem).

 5. #25
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Eshte kot fare.
  U prish FSH. me kan hik dhe noret.Jane haperda gjithanej.

 6. #26
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Me pelqen,po edhe nese dikujt nuk i pelqen pse hyn dhe shkarravit ne te.....
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 7. #27
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  48
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime

  me pelqen shume

  Me pelqen shume.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ec mo.
  Kur ske zgjedhje tjeter zgjedhim f.sh.com
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Selami2006
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Te ?
  Mosha
  41
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  Niveli i diskutuesve eshte shume i ulet...
  Pajtohen me ty

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Anėtarėsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  terhiq e mos e keput...
  The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

 11. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-10-2008
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Forumi shqiptar me pelqen kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaq edhe me teper,po u lodhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa duke shtyp tastieren.

 12. #32
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  keto kohet e fundit pak si keq sepse jo na fshin postimet jo perjashtojne etj etj hajd mo ca me bo na ka merzit pak
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  me pelqen po nuk ri dot me me shume se 10-20 min ktu.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  35
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Me pelqen shum sepse, eshte masovik dhe shum aktiv, gjithashtu antaret kan menatlitet te ndryshe dhe postojn nga vende te ndryshmesi jasht trojeve etnike shqipetare ashtu edhe brenda tyre, gje qe eshte shum pozitive.
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 15. #35
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  votova per Nuk me pelqen
  sepse shumica qe e perbejn stafin jan te minoriteteve qe kan jetue ne trojet tona
  e qe tash gjenden ne diaspor europ e amerik
  mendoi qe jan edhe shume antikombetar

 16. #36
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mua me pelqen shume pas edhe une gjene me te pare qe hapi ne virtualitet edhe F/Sh mua me pelqen shume
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Faleminderit
  50
  39 falenderime nė 28 postime

  Pershendetje!

  Nuk mund te them se nuk me pelqen deri sa ketu ,kam miq te mire dhe me andje i lexoi postimet e tyre ,kaloj nje kohe te mire duke u argetuar dhe postuar ne shume tema.

  Ajo qe me befason ne kete forum (shpesh here , jo cdo here) eshte, se si lejohet nje reklame e tille ne hyreje te forumit ???....nga kush do qofte donator i asaj reklame ,per mua si shqiptar eshte ofenduese dhe e pa pranushme gjithmone.

  Ne ate reklame jane disa fjale ne Ēirilice (gjuhe sllave) ku thote "RAT STIZHE...etj" keshtu me duket , e qe ka domethenje per ata qe se kuptojne gjuhen sllave "Lufta po vjen,po afrohet"!Imagjinoni a do kishte vend nje fjale shqipe ne nje forum sllav!!!

  Kjo me ofendon sa here qe e shof ...ne vend qe te me thote mire se erdhe, me ndonje reklame ...ajo ma thote te kunderten!

  U lexofshim tutje , pa te tilla reklama !!
  Dhuro shumė...e prit pak!

 18. #38
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Ka rane shume.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. #39
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Kur s'ka shi bėn dhe breshėr.

  Kohet e fundit vetėm sa vjen e i bjen niveli qe kishte me pare.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-06-2008
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  27
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mė pėlqen shumė
  - Imagination is more important than knowledge.

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Misioni i Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 11-09-2015, 07:22
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 4. Partia Islamike Shqiptare
  Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 27-03-2004, 11:23
 5. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •