Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 42
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009

  Vllaznia - Napoli

  Mendoj se kjo ndeshje e meriton nje teme me vehte
  sot pas hedhjes se shortit per kupen uefa
  skuadra e vetme shqiptare e mbetur ne kupat e europes vllaznia e shkodres njohu dhe kundershtarin e saj mjaft potent NAPOLIN e italise
  kuptohet nje short tejet i veshtire por nga ana tjeter nje ndeshje historike
  besoj te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen do jene te nje ngjyre ASAJ KUQEBLU ne keto dy takime per e mbeshtetur skuadren shkodrane dhe per ti uruar fat asaj.
  shume shqiptare jane ne itali uroj te jene nje pjese e tyre dhe ne stadium
  prese me emocion 14 gushtin duke brohoritur
  FORCA CUNAT KUQEBLU
  E GJITHE SHQIPERIA ESHTE ME JU
  JO SEKS PARA MARTESE

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-06-2008
  Postime
  157
  fat dhe suksese vllaznise.. meriton nje emer i tille te ndeshet me skuadra me emer.. sigurisht shqiptaret jane me vllaznine si dikur kur kishte luajtur flamurtari i vlores me partizanin e beogradit dhe gjithe shqiptaret ulerinin kur flamurtari doli triumfues ne beograd. ne te partizanit te tiranes edhe njehere zoti xhani na e shiti ndeshjen.. nuk e kuptoj, keta presidente klubesh, e quajne biznes shitje-blerje futbollin, apo sport?

 3. #3
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Hajt suksese vllaznise, se dje ate Partizanin na e shkaterrun! Kot flasin per ndeshje te shitme, duket qarte se lojtaret i kemi pas te vobeket.

  Forca Vllaznia kundra Napolit, ishalla na nderojn cunat e shkodres.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Suksese e urime per arritjen!
  La vita č bella...

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Suksese ekipit shqiptar, shpresojme ne ndonje sukses..
  Sui generis

 6. #6
  Shqiptar nga Prizreni Maska e VETON-JURISTI
  Anėtarėsuar
  15-07-2008
  Vendndodhja
  Ne Prizren ma te bukurin vend
  Postime
  58
  ia zbardhi fytyren shqiperis

 7. #7
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Po i shikoja ndeshjet nderkombetare te KF Vllaznia dhe pashė disa ndeshje me klubet te njohura si AEK-un e Athines , Austrine e Vienes etj po mendoj qe kjo eshte ndeshja me e rendesishme deri tani dhe ky eshte klubi me i madh me te cilin do te takohet KF Vllaznia.


  Suksese skuadres Shkodrane.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Qendi : 01-08-2008 mė 13:04

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  241
  Ku do behet ndeshja ne Loro Borici? Bravo vllaznia, me duket se tani kthehet edhe Sinani se ishte i demtuar, kurse ai Sukaj eshte vertet talent i ****** jeten, e kam pa ne finale me tiranen ishte me i miri ne fushe. Partizani dje ishte komplet vk, Xhani eshte b.thqir.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  33
  Postime
  172
  I urojme suksese Vllaznise dhe me siguri gjith shqiptare jan me te ne raste kur ka ndeshje te tille qe eshte sikur po perfaqeson kombetaren, gjithsesi asnjeri sna tha kur luhet, ku dhe ndonje kanal Shqipar apo i huaj qe e trasmeton.
  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Partizani dje ishte komplet vk, Xhani eshte b.thqir.
  E drejte .
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Suksese Vllaznise ne ndeshjen me Napoli.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Begby
  Anėtarėsuar
  28-05-2008
  Postime
  247
  PARA VLLAZNIA!!!!!!
  BASHKIMI BEN FUQINE!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Eshte nje ndeshje e madhe, per Vllaznine dhe gjith futbollin shqiptar, por sduhet te shpresojm per 2 arsye:

  1- Vllaznia eshte shume mbrapa napolit si ekip.
  2- 90 % ndeshja do shitet. Do kete ndonje barazim ne napoli dhe nje humbje e thelle e vllaznise brenda ne fushen e vet ose ndonje kthim rezultati ne shkoder 1 pjesa e pare per shkodren dhe 2 pjesa e dyt.

  Sja vlen me ndjek ekipet shqiptare. Mu mbush mendja qysh me partizanin.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 14. #14
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  kokashta ska pse shitet ndeshja, ti pret ta blej napoli ndeshjen ndaj vllaznis ? apo pret qe te shitet nga bastet ? sma merr mendja qe napoli nje ekip legjendar ne bot dhe ne itali te bej te tilla gjera, sesht njesoj si partizani e dinamo.

  Un do iki te marr nje bilet te shof me ke luan juvja e ti krahasoj me keto shqiptaret. kush do vij ne stadium ?
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Ik mer na ler rehat...se eshte bere keq per leke car lesh stadiumi.
  Ne qemal stafa luhet...apo ne Shkoder?

  Sa per ndeshjen, aq ka se si e shet Vllaznia ndeshjen sa ste shko hic ne mendje. Ohu...leku eshte fut thelle...lojtaret e Vllaznise me InfraRed do ta kerkojne ne ate ndeshje ( ne te gjitha drejtimet ).

  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 16. #16
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  Citim Postuar mė parė nga VETON-JURISTI Lexo Postimin
  ia zbardhi fytyren shqiperis
  E pse se i hci shonci edhe i doli napoli kundershtar e? lol
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 17. #17
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895
  Elle Jozefina do te sugjeronte qe Vdhaznia te luante ne Qemal Stafa.

 18. #18
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Anėtarėsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Ishalla na nxjerr faqebardhe Vllaznia, megjithese ka per te qene shum e veshtire.
  A di ndokush ku mund ta shohim ndeshjen?
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Anėtarėsuar
  03-05-2008
  Postime
  292
  Forca vllaznia
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  37
  Postime
  1,151
  Nje prej sukseseve per klubin e Vllaznis eshte vet perballja me Napolin keshtu qe i uroj shum seksese.

  Forca Vllaznia
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Diego Armando Maradona
  Nga DORJANBITI nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-12-2007, 15:41
 2. Rrethi ēiklistik i Shqiperisė ndėr mė tė vjetrit nė Evropė!
  Nga Omari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2007, 04:39
 3. SERIA A 2006/07 - (FC Inter - kampion)
  Nga inter_forever nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 16-06-2007, 10:26
 4. Pasion per kenget napolitane dhe klasike italiane!
  Nga Del Monako nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 12-07-2006, 00:27
 5. Tifozėt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 22:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •