Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
 1. #1

  Prgjigjet e provimeve me zgjedhje t maturs shtetrore.

  E di ndonjeri kur dalin pergjigjet e provimeve me zgjedhje te matures shteterore.
  Kam pare te faqja e ministrise nuk gjeta gje.

  I lutem moderatorit mos ta fshij temen dhe te shkruaj " Ik interesohu te shkolla".
  Shpresoj te kthej ndonjeri pergjigje.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Her pas here kontrollo www.mash.gov.al Tek faqja publikohet lista e emrave me notat prkatse, sht faqja zyrtare e Ministris s Arsimit dhe Shkencs.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  Emrat nuk i jep dreqi , nejse faleminderit Clay.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 4. #4
  Po ndonje faqe jozyrtare nuk i publikon???
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Ditmiro, he mo? I ke kaluar? Se vallai dajak meriton nese jo se gjysma e forumit eshte leshuar gjate vitit te te beje ty detyrat e shtepise
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 6. #6
  Citim Postuar m par nga Blue_sky Lexo Postimin
  Ditmiro, he mo? I ke kaluar? Se vallai dajak meriton nese jo se gjysma e forumit eshte leshuar gjate vitit te te beje ty detyrat e shtepise
  AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH edhe e meriton shkollen ky cakall-qorri-shurdh-memeci..../.Joke Ditmir.Na thuaj ca bere mer...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Me duket se kane filluar te dalin, motra ime i mori pergjigjet dje.

 8. #8
  Si doli X..?>
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Si doli X..?>
  shume me mire se sa priste, mbledhur me ato te detyruarat e ka te siguruar degen qe zgjodhi , me ka bere vlla krenar .

 10. #10
  OOOOOUUUUUUUU..Po ti mer e bere krenar familjen per degen qe zgjodhe.Sukse te metejshme...Klm..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  O cuna mora 8.2 anglisht dhe 8.4 fizike !
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 12. #12
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  O cuna mora 8.2 anglisht dhe 8.4 fizike !
  YYYYYYYYYY sa dobet na felliqe qytetin.Ik mer. xaaaxaax.

  Ca do te thote kjo e ditkeq...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  hallall ditmir

 14. #14
  Citim Postuar m par nga xfiles Lexo Postimin
  hallall ditmir
  O X kjo do te thote se ka dal mir mer.?Se nuk i mar vesh fare keto skemat e vlersimit une....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  Prisja me shume te anglishtja po hajde me , ngushllohem me faktin qe te tjeret kan dal me keq.
  Do zoti marim inxhinjerin elektronike.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 16. #16
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Prisja me shume te anglishtja po hajde me , ngushllohem me faktin qe te tjeret kan dal me keq.
  Do zoti marim inxhinjerin elektronike.
  Do zoti po ke mundesi ti me keto nota apo jo?Kur jepet pergjigja perfundimtare >???Dmth se cfare dege ke fituar ke jo?A ka mundesi qe nqs ke marur preferencen e pare dhe nderron mendje do te vazhdosh te dyten.Behet kjo apo jo??Se vitin e kaluar nuk behej me duket.?Sukese...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #17
  Kam mundesi , kurse per te ndrruar degen me duket se nuk behet , te ktheje pergjigje ndonjeri qe ka me shume informacion.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 18. #18
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Urime Dimitri po te kisha keshilluar qe per inxhinier kompjuterike te nxesh prej tash karrigen se do kesh veshtir me kete profesion
  Edhe nje her urime dhe suksese ne te ardhmen

 19. #19
  Citim Postuar m par nga xhamia Lexo Postimin
  Urime Dimitri po te kisha keshilluar qe per inxhinier kompjuterike te nxesh prej tash karrigen se do kesh veshtir me kete profesion
  Edhe nje her urime dhe suksese ne te ardhmen
  Si te nxej prej tash karrigen? Se nuk e morra vesh .
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar m par nga Ditmir Zhuka Lexo Postimin
  Si te nxej prej tash karrigen? Se nuk e morra vesh .
  do te thote te nisesh te mesosh qe tani dhe sistematikisht, te pakten kshu e kuptova une .

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 10:24
 2. Premisa t gabuara
  Nga Arrnubi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 3. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 4. Certifikatat e maturs me 12 elemente sigurie
  Nga Albo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2006, 09:34
 5. Dr.No - Barcoleta
  Nga Dr.No n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •