Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Deep sky
  Anėtarėsuar
  12-07-2008
  Vendndodhja
  anej,knej,gjithanej
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pergjigjet u zhdukėn

  Miredita
  Thjesht per kuriozitet,jo per gje.
  Ne Thread-in qe krijova 3 dite me pare,pata nje pershendetje dhe per miresjellje u pergjigja.(Inxpel,me duket).......sot si per magji u zhduken te dyja pergjigjet.
  Nga se varet??????

  Faleminderit per sqarimet qe do vine

  Deep sky

 2. #2
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Ixnpel eshte hapur shume bythesh qe sa ka hyre ketu.Nje here e kujton forumin e vet;nje here e ben warezz;nje here nje gje tjeter.Si i si qe te shtoj postimet.Na thuaj se per se bente fjale tema dhe te themi pse jane fshire.Po kane qene komplet pa lidhje fjalet e ixnpel.si psh;
  x----kam nje prob me pc
  ixnpel------pershendetje bro...
  kot fare.Kalofsh mire..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse po i riti postimet ai cfare do fitoje,mos mendon se do mare ndonje post apo ndonje cope cokollate?
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Deep sky
  Anėtarėsuar
  12-07-2008
  Vendndodhja
  anej,knej,gjithanej
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ishte thjesht kjo.........http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=97558

  Ixnpel-----hehehe pershendetje ardian

  Pergjigje-Faleminderit gjithashtu


  Pyeta kot ,se sa hyra ne kete forum dikush e tregoi pak bezdine qe pati ne bisedat dhe pikepamjet e mia,dhe thash mos valle.............per inat.....po sme intereson fare.
  Zakonisht,ne jashtetema moderatori duhet te lajmeroj per cdo fshirje,se ndryshe kalojme ne nje "minidiktature"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Deep sky : 18-07-2008 mė 17:39

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Pyetje te tilla duhet tja drejtosh moderatorit qe moderon ne ate forum dhe jo forumit ne teresi. Kunsultohu me MP nese je i/e interesuar.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

 1. Si ma zhdukėn vajzėn murgeshat!
  Nga Agim Bardhi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 09:01
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 05:26
 3. Misteri, zhduken 3 pakistanezė nė Tiranė
  Nga Lioness nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-12-2006, 12:10
 4. Dr.No - Barcoleta
  Nga Dr.No nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •