Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  SPHINX
  Antarsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  44
  Postime
  835

  M mir kampion bote se sa seks!

  Marre nga Gazzeta dello Sport. (me falni ne ka ndonje gabim ne perkthim)

  Gazeta britanake “TalkSport Magazine” qe do kete numrin e pare online neser ka bere nje sondazh qe ka rezultat te befasishem. Sipas sondazhit te bere 75% e meshkujve (3/4) jane gati te heqin dore nga seksi me nje femer “sexy” (nje femer qe eshte ne faqe te pare te revistave), vajza ne fjale eshte Lucy Pinder (por mund te imagjinoni Jessica Alba apo kush tjeter iu pelqen juve) nqse Anglia behet kampion bote. Pra me mire Anglia kampion bote sesa seks pas anglezeve.

  41% e anglezeve do anullonin martesen nqse binte ne te njejten diten me finalen e Boterorit nqse Anglia luante ne finale. Le te diskutojme rreth kesaj: Jane te semure anglezet apo eshte dicka normale???
  Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
  WCC 2006 ITALY

 2. #2
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  besoj se eshte normale
  Anglezet por edhe popujt tjere i kane ata fanatiket e tyre te futbollit ,saqe do te linin gjithqka per ta pare kombetaren e tyre
  per tifozet anglez as qe dyshoj ne kete,duke i marre parasysh sukseset minimale te Anglise,per tifozet anglez nje finale e kupes se botes to te thoshte shume
  me duket shume normale

  Be the change you want to see in the world!

 3. #3
  Po mer po, sa ti heqi breket the significant other ti shofesh anglezet te fikin tv,ne edhe ti vehen punes ne miniere.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 4. #4
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,767
  Ka pat dhe nj film pr Evropianin e Portugalis ku nji angllsh of course, zgjodhi Portugalin pr muajin e mjaltit q t ndiqte kombtaren. E gnjeu t shoqen pr kt dhe vujti pasojat.

  Gjith qllimi o me bo gol ve duhet me zgjedh the right ball(s), tha.
  Ezekiel 25-17.

Tema t Ngjashme

 1. Britani, nj shqiptar kampion n kick boxing
  Nga Shijaksi-London n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 15:30
 2. PRIMERA DIVISION 2006/07 - (FC Real Madrid - kampion)
  Nga Davius n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 217
  Postimi i Fundit: 17-06-2007, 21:16
 3. Luan Krasniqi: N shtator dy gzime, pavarsi dhe kampion bote
  Nga Irfan n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-06-2005, 02:53
 4. Kreshnik Qato, kampion bote n boks
  Nga zeus n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-10-2004, 07:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •