Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime

  Lista e kngtarve & grupeve shqiptare

  A

  Adelina Ismaili
  Adelina Tahiri
  Adem & Ramadan & Duli & Zyber Avdiu
  Adrian Gaxha
  Adriana Ceka
  Agim Doi
  Agim Hushi
  Agim Krajka
  Agron Berisha
  Aida Hani
  Akorde pr kng shqiptare
  Alban Sknderaj
  Albrie Hadrgjonaj
  Albert Popaj
  Albin Jakupi
  Aleksandr Gjoka
  Alida Hisku
  Alma Bektashi
  Alqi Boshnjaku
  Altin Goi
  Ahmet Azizi
  Anida Take
  Anila Mimani
  Anita Bitri
  Anjeza Branka
  Anjeza Shahini
  Ansambli i Kngve dhe Valleve
  Antre
  Anxhela Peristeri
  Ardian Trebicka
  Ardit Gjebrea
  Ardita Statovci
  Armend Rexhepagiqi
  Arta Bajrami
  Artiola Toska
  Asgj Sikur Dielli
  Aurela Gae
  Avni Aliu


  B

  Bashkim Alibali
  Bashkim Pauku
  Berkani
  Bik Ndoja
  Bledar Sejko
  Bleona Qereti
  Blero
  Bojken Lako
  Bujar Qamili


  C/

  iljeta Xhilaga
  Crossbones
  Cute Babulja


  D

  Dafina Zeqiri
  Darina Gjebrea
  Dava Gjergji
  Dj Ilda
  Djemt e Detit
  Djemt e Vjoss
  Duda  DH

  Dhora Leka


  E

  Eda Zari
  Edona Llalloshi
  Eli Fara
  Elida Kryeziu
  Elita 5
  Eliza Hoxha
  Elsa Lila
  Elton Deda
  Elvana Gjata
  Elvin Hoxha
  Ema Bytyqi
  Ema Qazimi
  Endri dhe Stefi Prifti
  Eno Koo
  Enxhi Nini
  Eranda Libohova
  Erion Korini
  Ermal Fejzullahu
  Ermal Mamaqi
  Ermiona Lekbello
  Ermira Babaliu
  Ermonela Jaho
  Ervin Bushati
  Ervis Gega-Dodi
  Ethnically Plugged
  Etno Engjujt


  F

  Familja Qerimaj
  Fatmira Breani
  Faton Macula
  Ferdinand Bjanku
  Ferdinand Deda
  Feride Kurti
  Fisnikt
  Fitnete Rexha
  Fitnete Tuda
  Fontana - Osman Shehu
  Franesk Radi
  Frederik Ndoci


  G

  Ganimete Jashanica
  Gaqo ako
  Gena
  Genta Ismajli
  Genti Lako
  Gerta Heta
  Gzim Nika
  Gresa Behluli
  Greta Koi
  Grupet e muziks metal n Shqipri
  Grupi 2 Farm
  Grupi 2Die4
  Grupi 7 me 7
  Grupi 403
  Grupi Arbresh - Ullania
  Grupi Aurora
  Grupi Burn
  Grupi Desert Roses
  Grupi Hareja
  Grupi Gjurmt
  Grupi Lindja
  Grupi Lira
  Grupi Minatori
  Grupi Syndrom
  Grupi i Tepelens
  Grupi Okarina
  Grupi Syndikata
  Grupi The Dreams


  H

  Hana
  Hana Band
  Haxhi Dalipi
  Horizonti blu
  Humus
  Hysni Klinaku


  I

  Ibrahim Tukiqi
  Ilir Shaqiri
  Ilirt
  Ingrit Gjoni
  Inva Mula
  Irini Qirjako
  Irma Libohova


  J

  Jehona Sopi
  Jericho
  Jeta Faqolli
  Joe Ardit Fejzo
  Jonida Maliqi
  Josif Gjipali
  Julka


  K

  Kaltrina Selimi
  Kapsamun
  Kastriot Gjini
  Kastriot Tusha
  Kng dhe serenata korare
  Kng prmetare
  Kenga popullore shkodrane
  Kenga qytetare vlonjate
  Klebeta
  Kompozitort shqiptar
  Korab Shaqiri
  Kozma Dushi
  Kristo Kono
  Kujtim Laro
  Kujtim Prodani


  L

  Labinot Tahiri - Labi
  Laver Bariu
  Ledina elo
  Leonard Bomba
  Leonora Jakupi
  Leonora Poloska
  Lili Tafaj
  Lindita Theodhori
  Liri Rasha
  Lirio Nushi
  Luan Zhegu
  Luar
  Luie Miloti


  M

  Machiato Band
  Mahmut Ferati
  Maja Alikaj - MAYA
  MAK
  Manjola Nallbani
  Marigona
  Mariza Ikonomi
  Medi Prodani
  Mentor Xhemali
  Merita Halili
  Miranda Hashani
  Miriam Cani dhe Preluders
  Mirsa Kreli
  Motrat Mustafa
  Musa Piperku
  Muzika klasike shqiptare


  N

  Naim Krasniqi
  Naser Berisha
  Nertila Koka
  Nertila Vreto
  Nexhat Osmani
  Nexhmije Pagarusha
  Nora Istrefi
  NRG Band


  O

  ODA
  Olen ezari
  Olta Boka
  Orinda Huta


  P

  Parashqevi Simaku
  Peppa Marriti Band
  Petri eku
  Petrit Lulo
  Pirro ako
  Pjetr Gaci
  Poni
  Prince Double H
  Produkt 28


  R

  Ramazan Bogdani
  Ram Lahaj
  Ramiz Kovai
  Ramize Caka
  Ramona Tullumani
  Rebel a.k.a UniKKatiL & TBA
  Redon Makashi
  Refat Lleshi
  Remzije Osmani
  Retrovizorja
  Rexho Mulliqi
  Rezarta Shkurta
  Ritfolk
  Ritmi i Rrugs
  Rona Nishliu
  Rosela Gjylbegu
  Rovena Dilo
  Rovena Stefa
  Rozana Radi
  Rrufeja
  Ruzhdi Karaj


  S

  Sabri Fejzullahu
  Saimir Pirgu
  Sajmir Braho
  Sidrit Bejleri
  Sihana Badivuku
  Silva Gunbardhi
  Sinan Hoxha
  Sinan Vllasaliu
  Soni Malaj
  Stina


  SH

  Shklzen Doli
  Shkumbin Ismaili
  Shkurte Fejza
  Shpat Kasapi
  Shpresa Gashi
  Shyhrete Behluli
  Shyqyri Alushi

  T

  Tedi Papavrami
  Tefta (Tashko) Koo
  Teuta Selimi
  Tingulli 3
  Tip-N
  Tonin Markun
  Tonin Tershana
  Toxin
  Tre tenort shqiptar
  Trix - Veli Sahiti
  Troja
  TUNA-Altuna Sejdiu


  TH

  Thanas Moraiti
  Thoma Simaku
  Thunder Way


  V

  Vae Zela
  Valbona Halili
  Valtoni & Brahim
  Vellezerit Zena
  Vesa Luma
  Vitore Matoshi
  Vivaldi dhe vepra e tij pr Sknderbeun


  W

  West Side Family (WSF)

  XH

  Xhelal Xheladini

  Y

  Yllka Kuqi


  Z

  Zajmina Vasjari
  Zanfina Ismajli


  ZH

  Zhani Ciko
  Zhuliana Jorganxhi


  KONKURSE DHE FESTIVALE

  Festivali RTSH 11
  Festivali i RTSH 2005
  Festivali nderkombetar operistik "Marie Kraja"
  Knga Magjike 2006
  Tekste kengesh te festivaleve ne vite
  100 Kngt e Shekullit 2

  Top Fest 2
  Top Fest 3
  Top Fest 4
  Top Fest 5
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 21-02-2013 m 23:42
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 2. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 10:11
 3. Plav e Guci
  Nga Davius n forumin Shqipe nga Mali i Zi
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 23:36
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •