Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 119
 1. #1
  AOP i kanalit #Shqiperia Maska e ixnpeL
  Antarsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  674
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cfar ushqimi preferoni m shum?

  C'fare ushqimi ju pelqen me shume.
  M mir gabime t njerzishme se sa mrekulli mizore...

 2. #2

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Frutat e detit dhe shume gjerat e thata.
  SIDOMOS PIZZA....omg omg vras njerez per pizza...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Une kam me shume qejf mish me patate
  Edhe frutat e detit te ferguara ose ne forme sallate me pelqejne.
  Ne fakt, te gjitha ushqimet kane shijen e vet (kujdes peshen se jemi ne vere)
  La vita bella...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-04-2006
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Buke misrit, pursheshe me tambel, kur te ma mbaron nena, jo gruja

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga dardaniAU Lexo Postimin
  Buke misrit, pursheshe me tambel, kur te ma mbaron nena, jo gruja
  Sa origjinal qenke ti mer jahu...
  La vita bella...

 6. #6
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  Cozze,vongole,pesce spada.

  testosteroni shkon ne maksimum.

 7. #7
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Antarsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime n 49 postime
  pica, makaronia me kima.

 8. #8
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Yshmeri
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #9

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ca eshte kjo gjeja me [PERLA]...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 10. #10
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Te krishteret e bejne per Pashke eshte tip byreku qe behet me pete te pjekura , me qumesht, me veze dhe gjalpe

  Behet ca te hash
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 11. #11

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  AHA kur ta besh dhe ti te jap adresen e shpis me jep dhe pak mua qe ta provoj lol...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #12
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  AHA kur ta besh dhe ti te jap adresen e shpis me jep dhe pak mua qe ta provoj lol...
  Do ta kem parasysh
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 13. #13

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Se mos harron pastaj...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #14
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Tave patate e mish qingji. E preferuara.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 15. #15

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Tave me patate e ke mire apollyon po mishin e qengjit e ke prish taven...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Se mos harron pastaj...
  Do vij kastile ne Divjake, fjala eshte fjale
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 17. #17

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  OOOOOOOOOOOOOOOOOOO ma beri qefin ne kulm tani...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime n 70 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Te krishteret e bejne per Pashke eshte tip byreku qe behet me pete te pjekura , me qumesht, me veze dhe gjalpe

  Behet ca te hash
  O perla po kur ta bosh ndonjeher kte byrekun na co ndonje cope knej mi

 19. #19
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Pa merak honey, do e bej per merak e do u sjell te gjitheve ta provoni . Do me kujtoni
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 20. #20

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ik ti ksena.Te me bjeri mua ajo se ta bie une ty...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 2. Ushqimi juaj i preferuar?
  Nga Davius n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 140
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 07:12
 3. Ushqimi neper bote !
  Nga Lumis n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 17:06
 4. Ciln organizat rinore preferoni?
  Nga GJENERALI n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-07-2006, 21:30
 5. Cilin instrument muzikor preferoni?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •