Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime

  avi Hernandez futbollisti m i mir i EURO 2008

  Spanjolli avi Hernandez u shpall futbollisti m i mir i EURO 2008. Futbollisti 28 vjear i Barcelons zhvilloi 5 ndeshjes n fanelln e Spanjs dhe shnoi nj gol.


  I dshirojm fat m tutje ktij lojtari dhe urime titullin si lojtar m i mir i Euro 2008..


  Suksese...
  Sui generis

 2. #2
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  urime per titullin, por mendoj se Xavi nuk ishte me i miri. Andres Iniesta ose David Villa do ta meritonin me shuume kete mim, edhepse lojtari i cili eshte dashur te shpallet me i miri eshte Michael Ballack,per mendimin tim

  Be the change you want to see in the world!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-06-2006
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  e ka merituar plotsisht , ky se bashku me Andres iniesten kan qen lojtaret kyq te Spanjes........

 4. #4
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Urime Xavit per titullin, dhe shpresoj se edhe ne barcelone do te kete kete forme

  Suksese  Fluturon fluturon Xaviii e kap portieri e sevilles Palopi


  Ndryshuar pr her t fundit nga km92 : 30-06-2008 m 10:10

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Xavi me i mire?! Per mendimin tim Iniesta ishte spanjoli me i mire. Ne kete Europian per mua 1-shi eshte Bastian Schweinsteiger.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lukather : 30-06-2008 m 10:33
  Time is the enemy of a young man's dreams

 6. #6

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Lukather.Ca beri Schweinsteiger me shume se Xavi.A po mori nje te kuq.
  Po po..Xavi e meritoi por dhe Inesta ishte shume i mire.Madja shumicen e golava Spanja e beri me ante te Assisteve nga A.Inesta.Sukse te metejshme Xavi...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Lukather.Ca beri Schweinsteiger me shume se Xavi.A po mori nje te kuq.
  Po po..Xavi e meritoi por dhe Inesta ishte shume i mire.Madja shumicen e golava Spanja e beri me ante te Assisteve nga A.Inesta.Sukse te metejshme Xavi...
  Mos me keqkupto, jo si tifoz gjerman, por si njeri qe dua futbollin. Schweini ka qene me i mire ne kete Europian. Ka dhuruar spektakel, ke harruar driblimet qe bente ne ndeshjet e roundit te dyte? Pastaj ai shenoi 2 gola beri disa asista etj. Nesje, kartoni i kuq ja prishi punet.Ska rendesi per mua ai mbetet lojtari me i mire ne kete Euro08!
  Time is the enemy of a young man's dreams

 8. #8

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Nuk te keqkuptova mbase menyra se si u shpreha te la ty te kuptoje ne kete menyre.Secili ka mendimin e tij dhe njeri nuk mund ti imponoj ta ndryshoje...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  O muahhhhhhhhhh me sa e di une Xavi ne gjuhen spanjolle lexohet Cavi, dhe rapsouli e ka then ashtu, dhe s`besoj se ishte ndonje gabim i madh qe te behen gjith ate te qeshura lol

  Dhe nqs e kam gabim, ma hedh posht

 10. #10
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  prap se prap mesfushori i Barces zgjedhet me i miriiiiiiiiii posht Kristian Ronaldo
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  ********************************************

  *********************************************

  **********************************************  Fjalor i patolerueshem dhe nxitje te urrejtjes nderkrahinore. Nga shakate dhe komentet sportive mos kaloni ne ekzagjerime qe mund tju sjellin dhe perjashtimin - Darius
  Ndryshuar pr her t fundit nga Darius : 30-06-2008 m 23:27

 12. #12
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Xavi - Iniesta .......
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

Tema t Ngjashme

 1. SS Lazio
  Nga Sherri n forumin Futbolli
  Prgjigje: 336
  Postimi i Fundit: 22-08-2019, 11:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •