Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 85
 1. #1
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime

  Kafe bar F/SH

  Une sot do e konsideroja si te hapet kafe-bar F/SH
  po ?

  Inagurimin e bejne :
  1. Sherri
  2. Gerrard
  3. Bvizon
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 2. #2
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Jemi ne pritje per leje Inagurimi ?

  1. Sherri
  2. Gerrard
  3. Bvizon

  I bejme sheret e gallatat ketu

  ??? ??? ???
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 3. #3
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  Jemi ne pritje per leje Inagurimi ?

  1. Sherri
  2. Gerrard
  3. Bvizon

  I bejme sheret e gallatat ketu

  ??? ??? ???
  Jan ne pritje on para kafeterise:
  biligoa, kobra 70, SERAFIM DILO, EDilo, a4ever, cikita, benseven11, BlackPanther, suzii, viktoria123
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 4. #4
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  un them tja veni emrin Bar Kafe jo Kafe Bar

  Sugjerim i vogel :P
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 5. #5
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  un them tja veni emrin Bar Kafe jo Kafe Bar

  Sugjerim i vogel :P

  Kerkesat behen te reputacjoni se ska kuptim ndryshe !
  Te befte mire - gratis eshte dita e pare.
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 6. #6
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  arjeta3 mirmengjesi

  edhe ti gratis !
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 7. #7
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  drague: mirmengjesi !
  [url=http://Ju kujtohet kure pinim kafe me Azem A. te liqeni ne 1992 keshtu e benim neskafe ama e lezecshmeee ishte
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 8. #8
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  gjakushi mirmengjes

  Tashti mos me thua se me kripe
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 9. #9
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  e panjohura pije nje caj se ika une .

  tung tung
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 10. #10
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  erdhi punetorja
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 11. #11
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  MIREMENGJES Biligoa.
  Nuk e pi une kafen pa raki.

 12. #12
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Biligoa nje kapuēino desha une...
  Si shume xixelloka kjo kamarierja.Nga vjen kjo moj..lol
  Ti ke hap bar_kafe apo bar_night?
  "Carpe Diem"

 13. #13
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  te lutem nje got me asgje desha un ......
  |- Mė Pikņj NPik Loti, Nė Fņrm Realiteti -|

 14. #14
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Hehehehe,

  Duken gjurmet e pa Doganes.

  Modsa

 15. #15
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Biligoa Prsh

  Si lokal dasmash me duket mua zemra , jo si bar

  Kujt do i bihem ne qafe me nje dasme
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #16
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Edhe si shume llukzos , duhet te jete i shtrenjte perderisa asnji klient nuk paska

  Perla cin te martojme , se shpenzimet i pagu kinostudja lol forumi doja te thoja
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 17. #17
  Ngelem unė! Maska e DI_ANA
  Anėtarėsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga ArberXYZ Lexo Postimin
  Hehehehe,

  Duken gjurmet e pa Doganes.
  lol

  Si lokal me leke droge po me duket mua ky
  Biligoa aman se sjemi aq te pasur ne fukarenjte me shkuar aty
  Do kesh probleme me shtetin moj dhe hiqja emrin kafe me qafsh se vetem kafe smund te jete kjo.
  "Carpe Diem"

 18. #18
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  Edhe si shume llukzos , duhet te jete i shtrenjte perderisa asnji klient nuk paska

  Perla cin te martojme , se shpenzimet i pagu kinostudja lol forumi doja te thoja
  Ate po mendoja dhe une , ke do kepusim ?!

  Presim njehere mos dalin vullnetare
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 19. #19
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  39
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Jemi qe jemi - une dhe Marijuana nga nje gote vere e pime ketu e...

  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 20. #20
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  DI-ANA

  [/AME]
  dhe per kissssssssssssssnje
  Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
  Biligoa nje kapuēino desha une...
  Si shume xixelloka kjo kamarierja.Nga vjen kjo moj..lol
  Ti ke hap bar_kafe apo bar_night?

  [/AME]
  kamarierja e kemi prej ne Izrael e solli Gimi 3 po u zhgenjye xixellon e me flatra po kot tani 26 te sjellen nje Moldave
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga biligoa : 30-06-2008 mė 11:57
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •