Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 85
 1. #41
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  E o biligoa po mua ti akulloren ma bere te stervogel jo te stermadhe...
  P.S;Check mp...Dhe answer me...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #42
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  [PERLA] po te ofendon kjo biligoa me nje akullore ty.Ktheje me fund nje here aty.Per te JD..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #43
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  MorDor po ka vetem be Zgjidhje ti:[/AME]
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 4. #44
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  ne mes me duket se eshte LSI loooool atje do vete une.
  P.S i pe pm./..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #45
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Kane ikur me kamariere me pronare.Jane me pushime nja tre ore lol...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #46
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  39
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ca bari pa muzike ky mo?

  http://youtube.com/watch?v=beGjncfEPt8
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 7. #47
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Lets Dance People.
  Prit Alienated se sot e hapem...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #48
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  O gjakushi po e kishe ngrene ti oreeee nje pastermke te Camat puuuuu dhe stregove

  Te fala Nexhes
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 9. #49
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  MorDor po ka vetem be Zgjidhje ti:[/AME]
  Une votoj gjithanej ,vetem me thoni ku eshte kutija e votimit.
  Flm Biligoa qe na e freskon pak trurin.

 10. #50
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  Une votoj gjithanej ,vetem me thoni ku eshte kutija e votimit.
  Flm Biligoa qe na e freskon pak trurin.
  MorDor
  ne mes me duket se eshte LSI loooool atje do vete une.
  .

  Kot se kam thene me nje teme eshte i zgjuar sa te kete 41 jo 14
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 11. #51
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  urime arjta3
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 12. #52
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  urime arjta3
  paskeni ene kafe turke .ma bo dhe mu nji.me pak sheqer.edhe nji raki,po jo pi Dibre se e kane te bute.

 13. #53
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime  arjeta u befte mire !
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 14. #54
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  DI_ANA
  a3 me 18 e ke atje !
  e pime bashke
  KISSSSSSSSSSSSSSSSS BIIIIIIIIILIIIIIIIEEEEE DIIIIIIIIIANAAAAAAAA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga biligoa : 01-07-2008 mė 10:49
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 15. #55
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  DI_ANA dhe a3 do ti bejme spat sot...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #56
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime

  Oreeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 17. #57
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  MorDor


  hajde masi qenka pije e shtrejt te mbledh lala ti garperi sa t'duesh
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 18. #58
  UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
  Anėtarėsuar
  12-11-2007
  Vendndodhja
  shrine
  Postime
  471
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  urime arjta3
  te shkofte mbare lokali biligoa.
  me gjithe respektin qe kam per ty, nuk e kuptoj fare per cfare e ke fjalen!!
  mbase ke qene pergjumsh dhe me ke ngateruar me ndonje tjeter (duket dhe nga emri qe e ke shkruar gabim).
  .......

  gjithsesi flm per kafen, tani me sill nje shishe konjak se ma bere trurin dhalle
  Loneliness comes in only one size - Extra Large

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-04-2008
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush po ma ben nje kafe se vdiqa, se do ti le edhe bakshish

 20. #60
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Taka mere lale.Ne mp ke numrin e llogarise qe do me japesh leket...axaxxaxaxaxxaax.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •