Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 85
 1. #21
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  drague

  Mikut gratis Haaaaaaaaaaaaa
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 2. #22
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Si lokal me leke droge po me duket mua ky
  Biligoa aman se sjemi aq te pasur ne fukarenjte me shkuar aty
  Do kesh probleme me shtetin moj dhe hiqja emrin kafe me qafsh se vetem kafe smund te jete kjo
  [/AME]
  Jomi zemra te solla nje histori per babain, se shpejti ju sjelli nje per gjyshin te vertetoeni se si kam leket e pista
  DI-ANA degjoe motra kengen c'thote "lume lum sa mire jetoni Vashingtonit ja kaloni"
  Sa per te shtetit puuuuuuuuuuuuuuuu shpejt blehen, vetem Ramen se kam gjete qenka ne ndoni plazh, hahaaaaaaaaaa
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 3. #23
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga [LoTi] Lexo Postimin
  te lutem nje got me asgje desha un ......
  te sjelim c'te duash vet hiq ate avatr,
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 4. #24
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Si lokal dasmash me duket mua zemra , jo si bar

  Kujt do i bihem ne qafe me nje dasme

  PO po per dasma eshte po presi legalizimin e ligjit si ne Kosove per cifte ge.......
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 5. #25
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  elsaa
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 6. #26
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  RaPSouL nje djal i zoti na solli sherbyesen prej maqedonieshkinen
  e mire keshtu si kallep po e lire
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga biligoa : 30-06-2008 mė 12:11
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 7. #27
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Lool biligoa , eshte lokal Luxi moj , mos prano kshu gjerash
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #28
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  oooo une e nderroj pjaten lessen.LoL nje akullore te stermadhe vetem me Strachatel dhe chocolate...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #29
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kto tre akulloret po i ha vet

  Cheers!

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ArberXYZ : 30-06-2008 mė 12:12

 10. #30
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga biligoa Lexo Postimin
  RaPSouL nje djal i zoti na solli sherbyesen prej maqedonieshkinen
  e mire keshtu si kallep po e lire

  e pime nga nje bashke dhi ika une mos kerkoni nga pronari !
  kujdes kamarjeren goca.
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 11. #31
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  OOOOOOO arber ke bere me hile te nuk ka ardhur akoma furizimi ne lokal ti shkon blen birra te lolkal tjeter dhe i pi keto>Ne strasburg te gjykohesh ti lol...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #32
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  oooo une e nderroj pjaten lessen.LoL nje akullore te stermadhe vetem me Strachatel dhe chocolate...
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 13. #33
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga ArberXYZ Lexo Postimin
  Kto tre akulloret po i ha vet

  Cheers!

  pas tre birave meeeeeeeee

  Ahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 14. #34
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  OOOOOOO arber ke bere me hile te nuk ka ardhur akoma furizimi ne lokal ti shkon blen birra te lolkal tjeter dhe i pi keto>Ne strasburg te gjykohesh ti lol...

  U tha u be !
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 15. #35
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Ore po do na vini flaken , pa bere inagurimin pupupupuppuupupuppu

  Moj Biligoa , ketu kamarjereve veri polic nga mbrapa moj xhan , ah ehe nje uniforma se na nxoren bojen
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #36
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  No prob [PERLA] eshte vet sa per te gjithe ajo LoL...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #37
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  OOOOOOO arber ke bere me hile te nuk ka ardhur akoma furizimi ne lokal ti shkon blen birra te lolkal tjeter dhe i pi keto>Ne strasburg te gjykohesh ti lol...

  Furnizimin e kemi nga jasht,
  E vertet vetem bira Tirana, Korca, konjak Skenderbe dhe frutat, i kemi te mira
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 18. #38
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Po raki Skrapari

  Do pije me Ekon dhe Jack Daniels
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 19. #39
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  OP stop.Jepi para majtas majtas majtas.Stop djathtas tani djtathas.Pak me mbrapa...PO drejtoj kamionin erdhi furnizimi...
  Ka nga te gjitha pijet alkolike
  http://www.bostonnightclubnews.com/b...chicks_001.jpg

  Ka dhe nga birra qe donte arberi...Po keto jane prodhimi i 08 LooL
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #40
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,222
  Faleminderit
  4
  17 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Po raki Skrapari

  Do pije me Ekon dhe Jack Daniels

  pupupuuuuuuuuuuuuuuu per nje shkine maqedonie

  ojj Perla ha mi nji akullore, lere rakine skemi nevoje per raki ne !
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •