Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169

  Cili sht portieri m i mir i EURO-2008?

  jepne mendimin tuaj ne lidhje me ket tem une mendoj se porier me i mir e meriton te zgjidhet Kasiljas
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 2. #2
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Edhe un jam i mendimit se Casillasi e meriton kete titull.

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Iker Casilas...
  Sui generis

 4. #4
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Iker Casilas...
  nuk vlersohet portieri kur eshte mire ekipi.ne te kundert.

 5. #5
  Per mua Lehmann sot e meritoi se po mos te ishte ai Gjermania do kishte ngrene me teper se 1 gol.

 6. #6
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Iker Casillas ishte superior, madje me superior se Buffon
  rrespekt per te, ai e meriton te jete portieri me i mire

  Be the change you want to see in the world!

 7. #7
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Iker Casillas eshte portier njesh e meriton cmimin.

  Portieri ma i dobet: Lehman dhe pse ben gara me Van De Sar, 10 metra burr i han golat neper shale
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 8. #8
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Stipe Pletikosa Kroaci

 9. #9
  portieri rus per mua !!! ka bere shume pritje te bukura pas tij kasijas !!! bufon !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Iker Casillas
  Ky kishte mbrojtjen e forte, jo se ka bere ndonje pritje kushedi se ca!

  Portiere te mire ska pas kte sezon, gati te gjith ne nje nivel jan, por meqe Ikeri fitoi kampionatin, atehere le ta marre ai.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Portiere te mire ska pas kte sezon, gati te gjith ne nje nivel jan, por meqe Ikeri fitoi kampionatin, atehere le ta marre ai.
  Po kapja e dy penalltive q bri Casillas kundr PEPINOVE tu, gj e vogl t duket?
  My silence doesn't mean I am gone!

 12. #12
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Po kapja e dy penalltive q bri Casillas kundr PEPINOVE tu, gj e vogl t duket?
  Gabim i Pepinove qe sdin te gjuajn penallti. Le tja kape penalltine ky Ikeri nje lojtari si Del Piero apo Totti, te shohim.

  ps; QAO lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 13. #13
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  nuk vlersohet portieri kur eshte mire ekipi.ne te kundert.

  Ka pranuar me pak gola, dhe ishte arsyeja kryesore qe Spanja kaloi ne gjysemfinale!
  Sui generis

 14. #14
  Portieri i dyte i Turqis
  Welt Meister 2014

 15. #15
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Iker Casillas

 16. #16
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Ju e ngrini kaq lart Iker Casillas me dy penallti te pritura !

  Por 1-shi ngelet 1-sh Buffon.Ka bere prtije te shkelqyera dhe shume vendimtare.

  Pa harruar edhe Van der Sar qe ka qene ne nje forme shume te mire.

 17. #17
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Per mendimin time eshte portjeri Rus & portjeri Italian
  Portjeri Spanjoll i mire po ja sa keto dy te tjeret
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-06-2006
  Postime
  56
  Iker Casillas portieri me i mir .............

 19. #19
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Iker Casillas ... #1
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 20. #20
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Ky kishte mbrojtjen e forte, jo se ka bere ndonje pritje kushedi se ca!

  Portiere te mire ska pas kte sezon, gati te gjith ne nje nivel jan, por meqe Ikeri fitoi kampionatin, atehere le ta marre ai.
  Ne tri ndeshjet ne Grup ai hengri vetem 3 gola ,shkaku i disa gabimeve ne mbrojtje te disa mbrojtseve por pasi kaluan Spanja nga Grupi I.Casillas nuk pesoi asnje gole dhe mos harro priti dy penallti me Italin + ne ndeshje me Rusine ne minuten e 87 Ruset paten rast te 100% por Casillas intervenoi per mrekulli , ne finale ishte i pamposhtur.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Fan Zone " BALLISTT " - Tetov
  Nga KUSi n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 631
  Postimi i Fundit: 25-01-2012, 12:57
 2. Kombtarja Shqiptare - (Lajme)
  Nga zeus n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 158
  Postimi i Fundit: 01-03-2006, 16:22
 3. Kapitulli 2
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2004, 11:56
 4. po prezantohem edhe une
  Nga {FIGO} n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 04-07-2002, 06:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •