Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 66 prej 66
 1. #61
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,750
  Shum veshtire te pajtohesh,por eshte nje gje qe nuk mund ta ndalesh,kur dicka nuk mund te ndryshosh duhet te pajtosh,ani qe me veshtersi!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Europe83
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Postime
  66
  se pari duhet te kuptojm cfar do te thot fjala zi..perballimi dhe zhvillimi i nje zie kerkon koh dhe energji dhe kur sht e mundur, nj udhzues kompetent. nuk mund t imponoj rregulla, norma ose metodologji standarde.. Mund vetm t dgjojn, t pranoj dhe ne momentin e duhur te t propozoj udhzimet..nuk esht pyetje per te ber "si e perballoni vdekjen e te aferme "sepse cdo njeri e perballon ne menyren e vet..ka shum shum menyra varet dhe kush vdes..vdekjen nuk jan te gjitha njelloj..ka gjyshe 90 vjec ka moter 30 50 vjece ..ka femij te vegjel..formuloni me mir pyetjen

 3. #63
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Shume veshtir,nje pjes e imja shkoj me gjyshen time.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 4. #64
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Antarsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,409
  deri tani me ka vdek gjyshi (babi mamit ) kam qene e vogel,10 vjece...kam vujt me thene te drejten sepse kur gjyshi u paralizua nga semundja qe pati i kam pas bo shum yzmet, e ushqeja, e shetisja e shkoja perhere me te ne pazar,shifja film me ate , degjonim muzike bashke...gjyshi im ka 8 vjet qe ka vdek dhe me mungon shum , sa here shkoj ne shqiperi shkoj perhere ke varri per ti cuar lule dhe i pastroj varrin nga barishtet e keqija !eksperience qe te bente rritesh me men ne koke!

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Kila_16
  Antarsuar
  21-02-2011
  Vendndodhja
  Burrel
  Postime
  63
  Hmm per fat sme ka ndodhur ... vuajtja me e madhe ka qen kur vellai theu kemben e kam vujt shum imagjino me keqqqqqqq uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu larg qofte sja uroj as armikut te vuaje humbjen e nje te afermi

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  744

  Pr: Si e prballoni vdekjen e t afrmve?

  sht e vshtir.
  Sa her zgjohem n mngjes e shoh rrezet e diellit, mendoj pr baban e vdekur.
  Sa her bie n gjum,mendoj pr t.
  Nuk e shpreh me fjal, por m mungon.
  Vuajtja t shoqron gjat gjith jets,edhe pse nuk e shpreh.

 7. Anetart m posht kan falenderuar Jetmiraaa pr postimin:

  Kryeplaku (27-06-2024)

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. "Vizitori" i befasishm
  Nga biligoa n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 15:23
 2. Vdekja e vrtet dhe ajo q vzhgohet lidhur me vdekjen
  Nga fisniku-student n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2007, 15:02
 3. Shrbesa dhe lutje kishtare
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 17:16
 4. Ndron jet presidenti i Kosovs Dr. Ibrahim Rugova
  Nga Veshtrusja n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 220
  Postimi i Fundit: 02-02-2006, 21:32
 5. Te godasesh vdekjen...
  Nga Dita n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-04-2003, 07:03

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •