Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e NORTONI
  Anėtarėsuar
  31-03-2008
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Cilat jane ushqimet me te mira per tu konsumuar?

  Cilat jane ushqimet me te mira per tu konsumuar
  Cilat kane me shume ENERGJI
  Cilat jane me te mirat per shendetin?
  Gjuha jone sa e mir',
  sa e embel sa e dlir......

 2. #2
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  shkoni hani ne Mc Donalds, Burger king,KFC hahaha....
  une mendoj se ate qe ben mami esht me e mira dhe nuk ke ku ta gjesh, normal duhet me pas kujdes jo te hash vetem byrek etj qe kan shume indyra......ku ka ushqim qe te jep energj mer...
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  sex nga mengjezi ne darke, ka me mire se ky ushqimi
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 4. #4
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  po ta hash k'te nolt rro 100vjet

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Patatet jane ushqim me i shendetshum keshtu zavendson edhe buken : )

 6. #6
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Patate te skuqura

  Pesh i skuqur

  Proshute
  Pizza
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  po ta hash k'te nolt rro 100vjet
  drague po xhori eshte mashkull me duket ?
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mishi(ka shum proteina qe jan te domosdoshme per organizmin,
  peshku te zgjat dhe memorien.
  Per ushqimet e skuqura mire eshte te perdorni vaj ulliri se eshte me i shendetshem jo vaj olim apo ku ta di un.
  Konsumoni sa me shum fruta sidomos tani qe eshte dhe vere dhe plus qe jan te pasura me vitamina (te cilat jan te domosdoshme per organizmin)mungesa e tyre shfaq semundje te ndryshme.kaq per tani se spo me kujtohen te gjitha.

  Kjo pjate shoqerohet me nje gote vere.hahahhahhahah

 9. #9
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Te gjitha ushqimet te mira jane, mjafton te konsumohen ne sasine e duhur!
  La vita č bella...

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  uff mos harroni sallatat ; )

 11. #11
  rrezja qe ngroh Maska e dielli qe lind
  Anėtarėsuar
  13-10-2005
  Vendndodhja
  Aty ku zhurma e dallgeve eshte muzike per veshet e mije.
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Te freskta,keta jane me te mirat.
  nuk me kujtohet

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Po ku keni parė ju shqiptarė e tė mos ha Speca tė djegės!
  me speca djegs s'ka hiq; asgjė s'hahet pa ta.

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  Pesh i skuqur
  Cfare eshte Pesh-i?
  Une e di qe kjo eshte bacon ?!

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nejse, ushqimet me te mira per t'u konsumuar mendoj se jane:

  - Peshku
  - Mishi (te fresketa qe te dyja)
  - Karkalecet e detit
  - Frutat e detit
  - Perime te ziera
  - Frutat (te pakten nje frut ne dite duhet te konsumohet se s'ben)
  - Sallatat
  - Produktet e qumeshtit
  - Si dhe nje kokerr veze te pakten njehere ne dy dite..
  - etj etj..

 15. #15
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Po pra peshk doja te thoja une po gabime jemi njerez bejme.Peshkut nuk i gjeta nje fotografi te pershtashme lol dhe vura vetem namin e tij.A po edhe karkalecat e detit bobo nuk kane te paguar.Ne pergjithesi te gjitha frutat e detit jane shume te mira...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  Po pra peshk doja te thoja une po gabime jemi njerez bejme.Peshkut nuk i gjeta nje fotografi te pershtashme lol dhe vura vetem namin e tij.A po edhe karkalecat e detit bobo nuk kane te paguar.Ne pergjithesi te gjitha frutat e detit jane shume te mira...
  Ne fakt ajo fotoja eshte 'tip' mishi
  Sa per frutat e detit jane mrekullia vete

 17. #17
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Epo bacon shkruajta te google une.Ja e yahooooooooo.;

  me e embel ajo e para me tharte kjo e dyta...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Tiffany
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  39
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  oriz pa yndyre dhe caj jeshil

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ncncncncnc, Hiq s'paskeni lidhje pėr ushqime , vlla.
  ushqimi mė i shendetshėm ėshtė:
  Speca tė djegės, asi qė djegin shumė sepse ti mbysin krejt mikrobet nė organizėm. keni parė qė kur Njeriu ha speca tė djegės ose diēka qė djegė shumė, djersėt tė dalin nga balli, qė do tė thotė " tė keqtit tė largohet".
  Pastaj Hudhrat duhet t'i hani nė sasi tė madhe sidomos gjatė ditės sepse ato tė mbrojnė qė tė tė mos afrohen tė padeshirueshmit!
  Sė bashku me hudhra ėshtė mirė me e ngrėnė njė Limon me lėvore ashtu siq ėshtė ndėrsa krejt kjo duhet me u shoqeruar me Alkohol tė tipit " Rum" me 56% Alc.
  Nėse i hani kėto gjera pėr ēdo mėngjez posa zgjoheni nga gjumi do tė jeni tė shendetshėm dhe s'do tė keni kurrė gripe!
  Mos i harroni edhe hithat natyral dhe tė pazier tė cilėt bėjnė sterilizimin e zorrėve!
  Oreks tė mirė

Tema tė Ngjashme

 1. Berisha: Qeveria nė ndihmė tė familjeve qė marrin ushqimet me lista
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-04-2016, 20:25
 2. Hipertensioni: tensioni i larte i gjakut
  Nga Mimi_1 nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 21:23
 3. Ēfarė pijnė shqiptarėt?
  Nga ChuChu nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 223
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 20:23
 4. Kujdes nga ushqimet
  Nga altin55 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-09-2005, 18:26
 5. Ushqimet e konservuara
  Nga amina nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-08-2005, 01:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •