Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Antarsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Tifozt spanjoll do t rruajn kryet nse Spanja fiton titullin

  Mijera mbeshtetes te skuadres kombetare Spanjolle kane deklaruar se do te rruajne kryet e tyre nese skuadra e tyre do te fitoje kampionatin Europian 2008.

  E perditshjam sportive "Marca" ka bere nje peticion online per mbeshtetesit e skuadres per te shkuar me koke te rruar nese Spanja fiton titullin dhe mbi 10,000 njerez i jane bashkuar peticionit deri tani, shkruhet ne te perditshmen spanjolle. Pjesemarresit kane mundesine te fitojne nje nga 20 kamerat qe do tu shperndahen pjesemarresve.

  marre nga Dailytimes
  Perkthej: alproud
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 2. #2
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  leshte do perdoren nga industria vendase per ekstenshions duke minimizuar ne kete menyre dhe eksportet nga india qe ndikojne mjaf negativisht ne deficitin tregtar te EU. Veprimi ne fjale ndiqet me vemendje dhe nga organizate te tjera si UEFA, Vefa, Mundo depordhivo,World of Warcraft(tm) etc etc. Vamos Espana!!!
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 3. #3
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Clauss Lexo Postimin
  leshte do perdoren nga industria vendase per ekstenshions duke minimizuar ne kete menyre dhe eksportet nga india qe ndikojne mjaf negativisht ne deficitin tregtar te EU. Veprimi ne fjale ndiqet me vemendje dhe nga organizate te tjera si UEFA, Vefa, Mundo depordhivo,World of Warcraft(tm) etc etc. Vamos Espana!!!
  Do kete ulje mimi per keta fitozet italian dhe hollandez qe bejne tifo per spanjen???? He kush po hyn mik se i kemi dhe cuna te mire jo per gje
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 4. #4
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mendoj se nuk do te kete nevoje fare ti prejne floket, pasiqe me gjase do te humbasin finalen.Edhepse gjithqka mund te ndodhe ne futboll,une mendoj se nuk do te kete nevoje per ate veprim,pasiqe Ballack dhe shoket e tij do ti "shpetojne" floket e tifozeve spanjolle

  Be the change you want to see in the world!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Edhe un do ta rruaj gjith leshin e trupit nqf se fiton spanja.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 6. #6
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Edhe un do qethem qeros nese fiton spanja. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #7
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Un jam qeth qeros, kshtu q Spanja ka pr t fitu.
  Ezekiel 25-17.

 8. #8
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Ke nis te me kopjosh stilin kshu?
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 9. #9
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  a stili mer, ti je me dojat.

  Ej po kto femnat a do bojn po fitoi Spanja?
  Ezekiel 25-17.

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Do rruajn mjekren edhe mustaqet kto leshatoret.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Julius Lexo Postimin
  a stili mer, ti je me dojat.

  Ej po kto femnat a do bojn po fitoi Spanja?

  Une per vete po fitoi Spanja do rraf komshiun se ma ka sjelle ne maje te hundes duke shajt gjermanin :@

  Po fituan dojat e mi hmmmm ta mendojme nje here te gjejme ndonje gje te lehte se e kemi fitoren ne xhep
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 12. #12

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Edhe kjo lart do e rruaje kryet nqs fiton gjermania apo jo>>>
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  Do kete ulje mimi per keta fitozet italian dhe hollandez qe bejne tifo per spanjen???? He kush po hyn mik se i kemi dhe cuna te mire jo per gje
  Sa kom qesh :P deksh tija

  Persa i perket temes imagjinoje te jete ndonje i mencur :P ta mbledhe dhe pastaj del ne rruge i thone nje fjale:

  Hajde lesh me shumice
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 14. #14
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Edhe kjo lart do e rruaje kryet nqs fiton gjermania apo jo>>>
  LoooL jo re, po fitun gjermanet une do i rris floket qe mos i vjedh stilin spanjolleve se s'kam leke te blej te drejten e autorit

  Ps. Shpirt Njeriu luj nga veni se jam e re te vdes tani, prit se deri te shkronja B e jetes kam arrit te kap te kapten shkronen S per mother Spanjen qe mos dalim nga tema
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 15. #15

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Pse te rruajtura i ke me? axaxaxxaxaxaxaxax.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  27-06-2008, 14:30 #221
  Kreksi
  Postime: 1,910
  Kupen duhet ta meritoje Spanja, kane luajtur bukur kunder rusve.

 17. #17
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  E mbajten fjalen kta?
  Sui generis

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  S aishim te zhgenjyer me keto paashikme ? 19. #19
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Keni ndonje foto te ketyre qeloshave? apo nuk e mbajten fjalen

 20. #20
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ne Spanje berberet do te kene pune sot

  Be the change you want to see in the world!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Tifozt rus dhe maqedonas: "Dhoma gazi pr shqiptart"!
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 11:03
 2. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>
  Nga BlueBaron n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 274
  Postimi i Fundit: 15-10-2005, 01:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •