Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  Ernst Kaltenbrunner Maska e Bizantin
  Antarsuar
  26-01-2008
  Vendndodhja
  Swabia
  Postime
  670
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shpresoj q spanjollt t rruajn kryet tek berberi Sweeney Todd...
  Slagt ham! Kristenmands snn har dret. Dovregubbens veneste m.

  Gott mit Uns

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  42
  Postime
  1,079
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po keto kan dash me ul papunesine duke hap vende pune ne sektorin e rruajtje - qethjes keshtu? Per berberet qeka si me te ran nej thes me pare ne koke.
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Rregulli do ishte qe ai ekip qe humbe te rruaj koken, ne kete rast ekipi gjerman duke filluar nga Lehman e deri te Ballak eshte dashur tua rruaj dikush koken....

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Tifozt rus dhe maqedonas: "Dhoma gazi pr shqiptart"!
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 11:03
 2. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>
  Nga BlueBaron n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 274
  Postimi i Fundit: 15-10-2005, 01:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •