Close

Rezultati i Sondazhit: Kampion i Euro Cup 2008

Votues
85. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjermania

  45 52.94%
 • Spanja

  40 47.06%
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 292
 1. #1
  Larguar Maska e Gerrard
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Spanja Kampione e Euro2008.

  Me dt 29/06/2008, luhet dhe Finalja e madhe e Euro 2008. Finalistja e parė tashmė dihet ėshtė Gjermania e cila pret Spanjėn.

  Kush mendoni se fiton Kampionatin Europian?

  Ju urojė diskutim tė kėndshėm.

  Kalofshi mirė,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lioness : 26-06-2008 mė 17:36
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Pėrshėndetje tė gjithėve.


  Sė pari pėrgėzime pėr temėn.

  Pretendent nr 1 pėr tė qenė finalisti i dytė ėshtė Spanja, mirėpo tė gjithė nė kėtė europian jemi pėrballur me befasira nga tė ndryshmet, ku roli i favoritit ishte vetem muhabet e jo realitet, andaj si dihet edhe kėsaj ndeshje, edhe pse Spanja i ka shancet mė tė mėdhaja.

  Sa i pėrket finales sė madhe, mendoj se nuk ėshtė me rėndėsi se cili ėshtė finalisti i dytė, meqė Gjermania do tė bėj sallat cilado tė jetė.

  Gjermania ka ndryshuar plotėsishtė nga ajo skuadėr qė e shihnim nė ndeshjet e grupeve, dhe sonte me kualifikimin pėr nė finalen e madhe, e vulosi rolin e saj, pėr favoritin nr 1 pėr ta fituar kėtė edicion tė Euro 2008.


  Suksese Gjermanisė....
  Sui generis

 3. #3
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Pėrshėndetje tė gjithėve.


  Sė pari pėrgėzime pėr temėn.

  Pretendent nr 1 pėr tė qenė finalisti i dytė ėshtė Spanja, mirėpo tė gjithė nė kėtė europian jemi pėrballur me befasira nga tė ndryshmet, ku roli i favoritit ishte vetem muhabet e jo realitet, andaj si dihet edhe kėsaj ndeshje, edhe pse Spanja i ka shancet mė tė mėdhaja.

  Sa i pėrket finales sė madhe, mendoj se nuk ėshtė me rėndėsi se cili ėshtė finalisti i dytė, meqė Gjermania do tė bėj sallat cilado tė jetė.

  Gjermania ka ndryshuar plotėsishtė nga ajo skuadėr qė e shihnim nė ndeshjet e grupeve, dhe sonte me kualifikimin pėr nė finalen e madhe, e vulosi rolin e saj, pėr favoritin nr 1 pėr ta fituar kėtė edicion tė Euro 2008.


  Suksese Gjermanisė....
  Adash Rusi da rafe niher Spanjen masandi di kthehen Gjermonit ene da shkoce n'done
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 4. #4
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Rusia ne 2 ndeshjet e fundit ka dhane maksimumin e saj. E meriton te jete ne finale se eshte nje skuader qe luan me shpirt dhe te kenaqe me futbollin qe ben.
  Rusia kaloj Hollanden pretendenten kryesore qe mund te shkonte ne kete finale.
  Spanja deri tani nuk ka dhene asnje gje te bukur qe mund te mbush mendjen qe eshte vertet nje skuader.
  Shpresoj qe ne finale te shkoj Rusia dhe Gjermania te fitoj Kupen
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 5. #5
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Se ku vajti ajo tema "Turqi-Rusi ne finale", as ne kosh nuk po e gjej dot
  Welt Meister 2014

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Altin1 Lexo Postimin
  Se ku vajti ajo tema "Turqi-Rusi ne finale", as ne kosh nuk po e gjej dot
  Duhet te kontrollojm MUAHHH-un ne menyre anale qe ta gjem temen.

  ps: une nuk i fus duart tek ai

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Labeati
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Vendndodhja
  North America
  Postime
  1,233
  Faleminderit
  0
  18 falenderime nė 18 postime
  Bravo Gjermania, Ekipi Ma I Mire Qe Kena Pa Deri Tash. E Meriton Kampionatin!

 8. #8
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Separi urime per emisjonin.

  Euro2008 e fiton Rusia.

  Mirulexofshim
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Deutschland, Deutschland über alles. Bringt den POTT nach Haus!
  Time is the enemy of a young man's dreams

 10. #10
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  Separi urime per emisjonin.

  Euro2008 e fiton Rusia.

  Mirulexofshim
  Thashe se do thoje e fiton Italia

  Rusi te kaloje Spanjen njehere pastaj ka pune me dojcat. Nuk u be sorra e kenetes te matet me shqiponjen gjermane. Ja keshtu !!!

 11. #11
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  OOOOOOUUUU kush mund te me gjeje pak postimet e Darius ne forum pervec postimeve Gol te ndeshjes se djeshme.Darius ti ke thene nje gje absolutisht te vertete:NUk kam qef te tallem me tifozat e skuadrave qe humbin.Po te thuash ate qe eshte nuk ishte i drejte rezultati.Te thuash ate qe eshte.Te flasesh me tifozllik pastaj eshte tjeter gje.
  Urime per finalen...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  36
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ne finale do jet Gjermani - Spanje
  dhe ne fund do fitoj Gjermania me pernalti

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Po mire mer burr...se kuptoj pse beheni kaq te padurueshem dhe hapni tema te tilla.
  E cmendim mund te jape un kur nuk e di akoma se me ke ndeshet gjermania ne finale? Apo thjesht me hamende...

  Nejse me ...

  Si do qe te veje, rusia ngre kupen!
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 14. #14
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk e di a do te kete force Rusia ti bej balle Spanjes, kur dihet se vetem para dy javesh e rrafi 4-1 ne ndeshjen e pare.Arshavin mungoi ne ate ndeshje,por nuk besoj se do te mund te bej dic me shume Rusia.
  Mendoj se finalja do jete Gjermani-Spanje dhe do fitojne gjermanet

  Be the change you want to see in the world!

 15. #15
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga OO7 Lexo Postimin
  Duhet te kontrollojm MUAHHH-un ne menyre anale qe ta gjem temen.

  ps: une nuk i fus duart tek ai

  hahaha oo po cme bere te qesh mor, hahahah

  rrespekt

  Be the change you want to see in the world!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Gjermania kush tjeter..!!!!! .. do jete Kompione e Europes , pasi kemi luftuar me zemer deri me tani ..

  Prej sonte urime.. Europ 2008 ( Gjermania )

  niemand
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 17. #17
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Fiton Gjermania! Spanja ska eksperiencen e duhur, ndersa gjermani eshte mjeshter per kete pune.
  Life's too short to remove USB safely.

 18. #18
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Gjermania, do ta fitoje pėr te 4-ten here Uefa Cup
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 19. #19
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Gjermania edhe se luan topi.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 20. #20
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kėtu jam me Torot.

  Kanė kėllqe - Sena, Xavi, Fabregas.
  Kanė bisht qė nuk lė mizė t'i prekė vithet - Casillas.
  Kanė brirė. - Torres Villa.


  Sė fundi, keq tė mos i vijė kujt po e meritojnė kupėn. Kanė qėndruar deri nė fund siē u ka hije.
  Ezekiel 25-17.

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Serenata dhe Kėngė Korēare
  Nga Fiori nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 3. Tirana dhe Shishtaveci, kampione ne ski
  Nga diku_aty nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 21:55
 4. Spanja kampione e Botės nė basketboll
  Nga Ilove_INTER nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 16:37
 5. Tifozėt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 21:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •