Close

Rezultati i Sondazhit: Kampion i Euro Cup 2008

Votues
85. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjermania

  45 52.94%
 • Spanja

  40 47.06%
Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 292
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2006
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Spanja do te behet kampion ................

 2. #42
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
  apollono po pse ca do thote ai se na bon glasen ene iken

  finalja o e paparashikushme.
  Finalja normale qe eshte e paparashikueshme, ndaj edhe sot kisha qejf te fitonte spanja, pikerisht per te pare nje Finale Spektakolare.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #43
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Mė shumė e meritojnė me e thy kėt mallkimin e finaleve. sa pėr variacion mer.
  Pranohet nje variacion tjeter? Kapiteni s'ka ngrit ndonje kup. Per variacion, i duhet nje ne biografi

 4. #44
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime
  Edhe sondazhi e tregon se kush do e marr kupen

  Forca Gjermania
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  42
  Postime
  1,079
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Do zoti sherohet shpejt Vija ene nuk semuret me bark ose kaps Xavi ene i fryn shejtani ne vesh Aragonesit qe mos e fusi prape Fabregas qe ne fillim te lojes. Qe Spanja te mbaj ne stol Fabregas, eshte njelloj sikur Gjermania e 90 te mbante ne stol Mateusin.

  Gjasat thone Spanja, nqs duhet te behet drejtesi per keto pese ndeshje qe kane kalu prape duhet ta marri Spanja, po me duket se per keto arsye do e marri Gjermania. Vecse qe te kete shans duhet te hyjne ne fushe me menjen qe hyne kunder portugezeve.
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 6. #46
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po te kishte fituar Rusia kisha shprese mos ta mirnin Gjermanet e qelbur por tani me Loozeret e Spanjes 90% e coi Ballack.

 7. #47
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Le ta marri Spanja, mos u bėni tė keq, ēuna esnafė, roba zoti*.  *Zot malo-less.
  Ezekiel 25-17.

 8. #48
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Le ta marri Spanja, mos u bėni tė keq, ēuna esnafė, roba zoti*.  *Zot malo-less.


  PS: Vjosa, po lere fare, c'e deshe lool.

 9. #49
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Citim Postuar mė parė nga Vjosa Lexo Postimin
  Po te kishte fituar Rusia kisha shprese mos ta mirnin Gjermanet e qelbur por tani me Loozeret e Spanjes 90% e coi Ballack.
  Citim Postuar mė parė nga Lioness Lexo Postimin

  PS: Vjosa, po lere fare, c'e deshe lool.
  Ah ca ma more nga goja. Moj do presesh rradhen ti?

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  2-1 per spanjen del ndeshja!

  Nqf se aragonesh fut qe ne fillim cesk fabregas...rezultati mund te jete edhe me i thelle.

  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 11. #51
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Citim Postuar mė parė nga KOKASHTA Lexo Postimin
  2-1 per spanjen del ndeshja!

  Nqf se aragonesh fut qe ne fillim cesk fabregas...rezultati mund te jete edhe me i thelle.

  Jo ore, pse me ke do luaje Spanja keshtu. Me Industrialin e Lacit e?

 12. #52
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Fatkeqesisht per ne, Villa nuk luan ne finale. Aragones e deklaroi sot pas ndeshjes.

  Gjithesesi, do jete nje finale interesante .

 13. #53
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Jo ore, pse me ke do luaje Spanja keshtu. Me Industrialin e Lacit e?
  Pse, ca ka industriali Laēit?

  Normale nuk krahasohemi me Gjermanet, po edhe skuadra jone nuk eshte prapa.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Jo ore, pse me ke do luaje Spanja keshtu. Me Industrialin e Lacit e?
  Jo ore jo. Me hamallat e gjermanise do luaj.
  Cesku bashke me torresin kan per ti mesuar gjermanise icik futboll se sikur kan harru me lujt ata hamallat e gjermanise.
  Vjen i zbidhar turku me formacionin e 7...turp e faqja e zeze.
  Vini dhe gzoheni, ju tifozaat e gjermanise pastaj. Eshte per te ardh keq jo per tu gezuar.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 15. #55
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Ore cu bė knej tė gjithė s.mod pėrvec Clay More, qenkeni me Gjermaninė
  Sui generis

 16. #56
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime nė 59 postime
  I ngeli ne dore ketyre .te bojm nai lek se u pa puna.

 17. #57
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga EpoX Lexo Postimin
  Spanja do te behet kampion ................
  Se lu as topi, kshu do jete

 18. #58
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nuk jam as me Gjermanine dhe as me Spanjen por une do ta jap rezultatin.

  Gjermani:Spanje
  2 : 1

 19. #59
  srbe na vrbe Maska e pryll
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ke prroi palpoēit
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  spektakolarrrr


  transeksuali jon ka fillu me punu anej ka divizioni ajror, mesershmit e mė the tė thash - se kushdo qė tė dilte si ka rust ashu ne ka cirku shkoshin ke 1.70 maks

  tė shofim ēa karburanti do djegi ksaj radhe

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  spanja luajti shume mire sonte. rusi s'pati mundesi te bente asnje sulm. gjermania do e kete te veshtire shume ti beje gola. nejse fitoren do e meritoj kush luan me bukur.

Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Serenata dhe Kėngė Korēare
  Nga Fiori nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 3. Tirana dhe Shishtaveci, kampione ne ski
  Nga diku_aty nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 21:55
 4. Spanja kampione e Botės nė basketboll
  Nga Ilove_INTER nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 16:37
 5. Tifozėt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 21:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •