Close

Rezultati i Sondazhit: Kampion i Euro Cup 2008

Votues
85. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gjermania

  45 52.94%
 • Spanja

  40 47.06%
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 292
 1. #21
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Kėtu jam me Torot.

  Kanė kėllqe - Sena, Xavi, Fabregas.
  Kanė bisht qė nuk lė mizė t'i prekė vithet - Casillas.
  Kanė brirė. - Torres Villa.


  Sė fundi, keq tė mos i vijė kujt po e meritojnė kupėn. Kanė qėndruar deri nė fund siē u ka hije.
  Ok, ja te shohim

 2. #22
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Hajde nga shpia ime ta shohim bashkė.
  Nėse fitojnė dojēat do kemi arsye pėr tu gėzu, nėse humbasin tė ofroj supin e djathtė pėr ngushllime.
  Ezekiel 25-17.

 3. #23
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Kėtu jam me Torot.

  Kanė kėllqe - Sena, Xavi, Fabregas.
  Kanė bisht qė nuk lė mizė t'i prekė vithet - Casillas.
  Kanė brirė. - Torres Villa.


  Sė fundi, keq tė mos i vijė kujt po e meritojnė kupėn. Kanė qėndruar deri nė fund siē u ka hije.
  Kasaphane Torosh do behet ne finale. Gjermanet nen hijen e Hitlerit, nuk do lene dem te spanjes pa ja tredh te ashtuquajturat "testikuj"
  Edhe pasi Gjermanet te marrin kupen, do e mbushin plot me testikujt e atyre spanjolleve, edhe do i mbajn si trofe, edhe qe ate dite do dale shprehja "mos u kruaj me ata qe jan me te forte, se te lene pa b.ole"
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #24
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Hajde nga shpia ime ta shohim bashkė.
  Nėse fitojnė dojēat do kemi arsye pėr tu gėzu, nėse humbasin tė ofroj supin e djathtė pėr ngushllime.
  Revani, mo kurabiedhe .

  Me prit te dielen. Televizorin e ke HD? Nqs jo, te shpia ime lol.

 5. #25
  SPHINX
  Anėtarėsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  42
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Erdhen Fashistet

  Me duket se do ja u tregojne vendin fashistet e Frankos. Spanja sot e kishte lojen komplet nen kontroll. Bej hesap goditja e pare e Ruseve ne porte nuk arriti deri ne minuten e 86 a sa ishte.

  Beju gati per spektakel te diele. Voten time e merr Spanja.
  Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
  WCC 2006 ITALY

 6. #26
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Erdhi tek finalja e shumėpritur, dhe tė gjithė e dėshironim, meqė do tė shohim futboll tė bukur.


  Wir sind im finale, oooo, come on Deutschland.
  Sui generis

 7. #27
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjermania i ka ne qef Iberiket, u pa ne ndeshjen me Portugaline ku Gjermania beri nje ndeshje me se perfekte, e nje gje te tille e pres edhe ne finale kunder Spanjes.

  Be the change you want to see in the world!

 8. #28
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime


  Tukė shif si do ēpohen dojēat.
  Ezekiel 25-17.

 9. #29
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  http://www.youtube.com/watch?v=yhp0S4emO-s

  Tukė shif si do ēpohen dojēat.
  Ky ka qene dem i tredh.

  Piero ishte pederast.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 10. #30
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Sa te hidhur tifozet talane. .

 11. #31
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Turkut i dhame sultjac, spanjolleve do ti japin tortilla, perhere Gjermani qerras
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 12. #32
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Nejse, all bets off, le te shpresojme per nje finale te bukur .

 13. #33
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Ky ka qene dem i tredh.

  Piero ishte pederast.
  Jo mer ti se o thjesht e pastėr ēėshtje gjeografie dhe gjeologjie ajo punė.
  Shif njė toro me dy brirė para njė Leh-man qė ėshtė i kputum dhe me othomanėt, jo me Spanjėn qė do i hajė dy tė mira.

  Me prit te dielen. Televizorin e ke HD? Nqs jo, te shpia ime lol.
  Ok strudel. E shofim nė pc flat screen po deshe.
  Ezekiel 25-17.

 14. #34
  SPHINX
  Anėtarėsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  42
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Mbrojtjen e Spanjes e krahason me mbrojtjen e portugezeve

  Citim Postuar mė parė nga Ribery Lexo Postimin
  Gjermania i ka ne qef Iberiket, u pa ne ndeshjen me Portugaline ku Gjermania beri nje ndeshje me se perfekte, e nje gje te tille e pres edhe ne finale kunder Spanjes.
  Spanja ka mbrojtje per se mbari. Plus sic thashe me lart arrin te kontrolloje lojen. Kush kontrollon lojen fiton ndeshjen.

  Puyol dhe Sergio Ramos me ke mund t'i krahasosh nga portugezet per te mos shkuar me tej ne mbrojtesit e tjere. Pastaj Portugalia si puna e Brazilit; sulm kemi, pastaj per mbrojtje mendon zoti. Spanja nga ana tjeter eshte TOP ne mbrojtje. Pastaj Ricardo me Casillas as nuk krahasohen. Keshtu qe KUJDES me Spanjen.
  Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
  WCC 2006 ITALY

 15. #35
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Po fitovi Spanja hallall te ket, me ate fitore qe beri sot kunder "Mother******* Russia"
  Welt Meister 2014

 16. #36
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Jo mer ti se o thjesht e pastėr ēėshtje gjeografie dhe gjeologjie ajo punė.
  Shif njė toro me dy brirė para njė Leh-man qė ėshtė i kputum dhe me othomanėt, jo me Spanjėn qė do i hajė dy tė mira.
  Ok strudel. E shofim nė pc flat screen po deshe.
  E mire, 2 i ha Lehman, 3 ua ushqejme sipas zakonit dhe mbaroi loja .

  PS: PC e ke Sony, se ndryshe s'bej cap

 17. #37
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Deeeeerrin ka per te ngrene dhe Spanja hahahaha
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 18. #38
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Jo mer ti se o thjesht e pastėr ēėshtje gjeografie dhe gjeologjie ajo punė.
  Shif njė toro me dy brirė para njė Leh-man qė ėshtė i kputum dhe me othomanėt, jo me Spanjėn qė do i hajė dy tė mira.
  E ke degjuar deklaraten per shtyp qe kishte dhen lehman?

  Ka deklaruar se me ndeshjen kundra turqise, kishte menduar se ishte stervitje, ndaj edhe kishte ngren dy gola. Tha nuk ma priste mendja se disa kovaēe nga turqia te shpresonin se mund te fitonin kundra nesh, ndaj edhe ai ishte shtrire te krevati me portativ prapa portes.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 19. #39
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  PS: PC e ke Sony, se ndryshe s'bej cap
  LG mi.

  o Tukė po leje mer se o pemthym Gam-robi (Lehman). Po pshtoi pa gol nė finale dije se ndonji zezaku do ia ketė dhėnė sumėn.

  Si skuadėr Spanja ėshtė mė e mirė se hallexhinjtė dojē; tė themi atė qė ėshtė.
  Po futbolli o lojė kok-pil edhe zakonisht del me fitu ndonji kopil. Nejse, pa shumė zjarr i mbėshtes torot unė.
  Mė shumė e meritojnė me e thy kėt mallkimin e finaleve. sa pėr variacion mer.
  Ezekiel 25-17.

 20. #40
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  apollono po pse ca do thote ai se na bon glasen ene iken

  finalja o e paparashikushme.
  no glove no love

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Serenata dhe Kėngė Korēare
  Nga Fiori nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 3. Tirana dhe Shishtaveci, kampione ne ski
  Nga diku_aty nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-02-2009, 21:55
 4. Spanja kampione e Botės nė basketboll
  Nga Ilove_INTER nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 16:37
 5. Tifozėt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 21:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •