Close

Rezultati i Sondazhit: Kush kalon ne finalen e madhe?

Votues
47. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  28 59.57%
 • Rusia

  19 40.43%
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 90 prej 90
 1. #81
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Lioness Lexo Postimin
  Me ate llogari i bie te besh tifozllek per Gjermanine. Shto dhe buken, you're out of excuses .
  Ik moj qene.ca ti boj kalamojve se nuk i kom bo dot me Hollanden.

 2. #82
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  Ik moj qene.ca ti boj kalamojve se nuk i kom bo dot me Hollanden.
  Ore zagar, dhe kalamajte gjermon zure ne goje?

 3. #83
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ca bohet ktej, ku mbeti ajo mother rusia

 4. #84
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga Mariachi Lexo Postimin
  Ca bohet ktej, ku mbeti ajo mother rusia

  Mother Rusia iku tek Father Turkia.
  Sui generis

 5. #85
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  lol kjo eshte ditur qe ne fillim, po disa shum shpresojne

  Spain >.>

 6. #86
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga Mariachi Lexo Postimin
  lol kjo eshte ditur qe ne fillim, po disa shum shpresojne

  Spain >.>

  Edhe son Spain, do t rehet mir e mir nga grandfather Germany
  Sui generis

 7. #87
  Larguar Maska e cunimartum
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  38
  Postime
  680
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Julius Lexo Postimin
  Duhet t gjej zot tjetr Malua se ki q kishte, nuk ia boni qejfin.

  Tulipant u treguan shum legena t shtunn.
  Do kishim pa ndeshje sot jo llafe. vl.
  Qe te shiteshin ndeshje dhe ne nivel te tille s'ma merrte menia, por ajo dukej qe ate dite qe sikur po loznin me zor, sot vetem sa u konfirmua.
  Ta kene shit mire te pakten ...
  Fen e ke krejt personale. MEMEDHEUN E KEMI TE PERBASHKET.

 8. #88
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  47
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Si duket Van Basten paska qene tradhetare e jo Gus Hidink.
  Te dielen do jete nje finale fantastike.Ta marre ai qe e meriton.Te dyja ekipet kane treguar ndeshje shume te bukura dhe kane lojtare cilesore per te qene kampione Europe.Them qe peshorja anon nga Gjermania dhe besoj se do ta marrin edhe kete kampionat.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 9. #89
  i/e regjistruar Maska e Alex731
  Antarsuar
  06-04-2007
  Postime
  540
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  hmmmm 4- mbrem 3-0, mir ju bene Rusve se desh hipen ne plep me nalle, u ju q... nacin qe keni
  Bravo Spanja
  Lidhjet e faqeve personale mund ti vendosni tek profili juaj por jo n firm. Stafi i forumit!

 10. #90
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga cunimartum Lexo Postimin
  Qe te shiteshin ndeshje dhe ne nivel te tille s'ma merrte menia, por ajo dukej qe ate dite qe sikur po loznin me zor, sot vetem sa u konfirmua.
  Ta kene shit mire te pakten ...
  Po edhe e pamundur nuk sht jo. Ruskt jan mafie kan dhe miliarda.
  Ezekiel 25-17.

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema t Ngjashme

 1. Serenata dhe Kng Korare
  Nga Fiori n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 3. Spanja kampione e Bots n basketboll
  Nga Ilove_INTER n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 16:37
 4. Spanja - FRANCA (1:3)
  Nga km92 n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 28-06-2006, 05:20
 5. Grupi H - Spanja Ukraina ,Tunizi ,Arabi Saudite !
  Nga inter_forever n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 20-06-2006, 06:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •