Close

Rezultati i Sondazhit: Kush kalon ne finalen e madhe?

Votues
47. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  28 59.57%
 • Rusia

  19 40.43%
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 90
 1. #41
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Trajneri ben me shum se 80 % te punes, dhe lojtaret 20 %, nuk mund te thuhet se a vesh fanelen, apo jo trajneri, ai ben punen e tij, sipas tij behet edhe loja.

 2. #42
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Sot duhet te fitoje Spanja.. te dale nje finale e rregullt Gjermani - Spanje.

  Kjo Rusia deri tani, hajt me.. po mjaft.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #43
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  go rasha sasha tasha kakalinka hahahahahahahaha

  un du me pa gjermany rusi. gjynof qi nuk luhet neshja ne stalingrad a volgograd hahahahahahaha

  ai linku qi me dhat dje nuk u hapte mer daj thot no broadcasting. a dini na link tjeter
  no glove no love

 4. #44
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Tiko klikoje kte klikoje


  http://livetv.troodi.com/

  Edhe ishalla fito Spanja, kta rust te gjith ftyr bardhosha.. si me pas qene me verdhz.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #45
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  e klikoj mer daj u bon dy dit po sdel gjo. kon vu firewall kta te kompanis. *uck them
  no glove no love

 6. #46
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  aaa un e shof mer, se e hapa per ta pa a puno, po si duket ta paskan blloku ty!!

  kliko i her ate www.justin.tv ishalla puno
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #47
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Here come the sides; Russia in red, and Spain, unusually, in yellow. We're all set..


  po ma kon blloku mu. rrofsh plako
  no glove no love

 8. #48
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  care bohet mer daj. asi koment asigjo. keni ra me fjet. po o ala heret hahahahahahha

  wake up piplla
  no glove no love

 9. #49
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  hic me loj e dobet , paten raste te dyja skuadrat per gol.. Nuk eshte noj loje kushedi se ca, vetem eshte per tu theksur, se shiu me gjyma po bie.

  0-0 pjesa pare mbaroi.. te shofim te dyten.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 10. #50
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  vej bast you miss turku hahahahahaha
  no glove no love

 11. #51
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Spanja gol

  1-0 alamet goli Xavi
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 12. #52
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  do ken fillu 'ole' spanjollt

  60' Quality, quality ball from Iniesta inside Aniukov and Fabregas clips the ball over the onrushing Akinfeev but Berezutsky is there ahead of Torres.
  no glove no love

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Spanja eshte duke luajtur shume bukur, nese vazhdon keshtu shkoi ne finale i pergezojmi !

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2006
  Postime
  996
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mendoj se Ruset kan hyr ne loj paksa te friksuar dhe te ndruajtur, pas asaj traume qe pesuan nga spanja ne ndeshjen e par (4:1)

  Andaj mendoj se spanja eshte ne perparsi, dhe do ta fitoj kete ndeshje.
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcn e nj populli

 15. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2006
  Postime
  996
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Sa per informacion, spanja eshte duke udhehequr 2:0
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcn e nj populli

 16. #56
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  SUper gol Guizza.. Urime spanjes, alamet loje
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 17. #57
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  aha spaskon gjo ruset.
  no glove no love

 18. #58
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Bobobo, e hengri derrin keq Rusi. Su mbaka Spanja sot
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 19. #59
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  sme metet gjo tjeter me thon vec bravoooooooooooo spanja. un ja heq kapelen ma te mirit

  82'That was a belter of a goal! A little triangle of passes inside their own half ended with Iniesta lofting a ball down the left for Fabregas, he squared it to the unmarked Silva who took one touch and then blasted it into the corner. Superb.
  Ndryshuar pr her t fundit nga TikTak : 26-06-2008 m 17:28
  no glove no love

 20. #60
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Votimi im per Spanjen ne min e 85 te ndeshjes kur shenohen 3 per Spanjen...
  Wild and crazy can't be lazy

Tema t Ngjashme

 1. Serenata dhe Kng Korare
  Nga Fiori n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 3. Spanja kampione e Bots n basketboll
  Nga Ilove_INTER n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-09-2006, 16:37
 4. Spanja - FRANCA (1:3)
  Nga km92 n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 28-06-2006, 05:20
 5. Grupi H - Spanja Ukraina ,Tunizi ,Arabi Saudite !
  Nga inter_forever n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 20-06-2006, 06:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •