Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 192 prej 192
 1. #181
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  e nigjut hymnin rus. bravo putin
  no glove no love

 2. #182
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Ishalla ndryshon dicka pjesen e dyte, Ruset i urrej, madje kur ka luajtur Greqi Rusi kam qene kundra Ruseve. I kam vdekje kta sllavet. ishalla fiton Hollanda, ndoshta do bertas me shum se ty nese Hollanda shenon. Sonte me keni me vete.
  nccnc ai De Jong sikur i ka ly komt me graso sapo kap faull i rrshkasin.
  Ja e futi Van Persin. Jan fut m t guximshm.
  T shohim...
  Ezekiel 25-17.

 3. #183
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Me duket se ajo firma e Juliusit ka per tu bo VAN DEN RUSEN

  Do boni na i gol ju apo si e keni hallin? lol

 4. #184
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Ju thashe se Ruset do bejn gol

  Bah sa inat.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #185
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  WTF? Ca bohet mer jahu?

 6. #186
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Shum dobet Hollanda deri tani, nuk po shkelqen aspak. Shuuuum shuuum dobet.

  WTF? Ca bohet mer jahu?
  Deri tani Ruset e meritojne kte gol, e kan kerkuar shpesh here Golin, mos te duket cudi. Ishte gol totalisht i merituar nga ana e Ruseve.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 7. #187
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime
  Hollande komplet e dhjere sonte. E kam thene qe ne fillim qe mbrojtia dhe qendra e mesfushes eshte shume e dobet. Me nje ekip si Rusia u pane qarte pikat e dobeta. Bravo Hiddink, bravo Rusia, skandaloze hollanda....................
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 8. #188
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Neve na mungon OBJEKTIVI, nuke shofim fare; vejm bast vetem se quhet Holanda e nuke i shofim lojtaret fare se si luajn....

  Shpresoj qe skuadra Shqiptare do te mesoje ndonje dite se me fare lojtar luhet, asnjeri qe i alon 24 vite s'ka pse te jete ne terren....mund te jete vetem si sikues !

 9. #189
  Ribery Maska e bavarezi5
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  30
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pretendenti numer 1 per te marre titullin kampion te evropes shkon ne shtepi, sa gjynaf lol edhe eshte mundur pikerisht nga skuadra qe udhehiqet nga strategu holandes Gus Hidink
  Kur njeriu e kupton q nuk sht i ditur, ai ka hedhur nj hap drejt dituris.
  (Mark Tuain)

 10. #190

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Oppppaaaaaa iken dhe skocezet ne te s3mes.
  Next in turn...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #191

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Iken edhe Maqedonasit ne te s3mes.
  4-0.
  Next in turn...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #192
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-09-2008
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hollanda deri ne cerek apo gjysme finale,, jane bomba fare,, pastaj e dhjesin fare.. ,, hajd ishalla bohet naj gjo kte here..
  ,,|,,'(-_-)',,|,,

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart n Holland
  Nga Rrap Cungu n forumin Shqipe n Evrop
  Prgjigje: 311
  Postimi i Fundit: 13-06-2017, 10:11
 2. Kopshtet dhe lulishtet tona!
  Nga sam1r n forumin Albumi fotografik
  Prgjigje: 163
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 07:54
 3. Marco Van Basten, trajneri i ri i Hollands!
  Nga Hyllien n forumin Futbolli
  Prgjigje: 132
  Postimi i Fundit: 29-09-2007, 02:51
 4. Tifozat e Hollands!
  Nga cunimartum n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 366
  Postimi i Fundit: 13-07-2006, 03:42
 5. Tulipant e Hollands, Euro 2004
  Nga DeuS n forumin Evropiani 2016
  Prgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 19-08-2005, 19:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •