Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se kalon n Gjysm Finale?

Votues
40. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  14 35.00%
 • Italia

  26 65.00%
Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 248
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2008
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Italia Fiton 2-0 Me Spanjen

 2. #42
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ekipi i talentve dhe te rinjve - Spanja
  Ekipi i gjyshve - Italia

  Cila mendoni se do kualifikohet? Pra dihet pergjigja

 3. #43
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Me lojen qe kan bere Italian, them se do fitoj Spanja, por nuk dihet edhe Gjermania ashtu luajti po ne fund fitoj nga Portugezet.


  PS: Ne qendr te Wienes pr seciln loj qe behet vendosen topi dhe kepucet e shteteve qe do te luajn.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Gerrard : 21-06-2008 m 19:05
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime

  Italia apo Spanja ?

  Ndeshja kye qe do luhet neser te Dielen ne mes ekipt Azuro, Italise dhe skuadres Iberike, Spanjes, do te jete nje ndeshje qe nuek duhet kurresesi te gjeje munges paer adhuruesit e futbollit....
  Athua do te konkretizohet fotorja sipas nostalgjise qe ruajmi ne shpirte apo muskujt efresket te kembeve do te bartine tere pergjegjesin ne kete loj ?
  Pse skuadra Azuro ngul kembe ende me nje ekip te vjtruar ?
  E njihni Pano Villa ?
  Pse skuadra azuro nuke ka arritur te gjeje nje kuader me te njom ne kete euro ?
  Athua se edhe ky ekip do e pesoje si gjelat e frances ?
  Shikuesi i kesaj ndeshje, ka pret nga skuadra Azuro ?
  Dhimbje apo deshprim ?

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Po edhe ketu gabim e keni, nese italia luan me te njejtet lojtar mbaroj puna e trye si e gjelave te zi te frances...

 6. #46
  Gjumash Maska e ShocK
  Antarsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Gerrard Lexo Postimin
  Prballja e nn kampionve t bots kundr djemve t rinj q ka Aragones.

  Diskutim t kndshm.
  Pse na e han hakun e Gerrard ! Jemi Kampione edhe jo nenkampione .

  Mendoj se do fitoje Italia, kete e them edhe me pak tifozllek brenda .

 7. #47
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Italia eshte nje skuader qe perher ka demostruar dhe ka dhen nje show te vertet,eshte nje skuader qe ka tensionuar tifozet e vet,por kurr nuk i ka zhgenjyer ata,koha po tregon dhe do tregoje se cfare surprizash di te japin djemt e skuadres azzurro.

  Ne menyre te padiskutueshme ITALIA.

  Forza Azzurri!!


  Citim Postuar m par nga Mariachi Lexo Postimin
  Ekipi i talentve dhe te rinjve - Spanja
  Ekipi i gjyshve - Italia

  Cila mendoni se do kualifikohet? Pra dihet pergjigja

  P/S - Ujku i vjeter di se si kapet gjahu!!
  Feel the pump √

 8. #48
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Italia neser do bej ndeshje spektakolare, jua premtoj ket gje

  Nje kuriozitet i vogel: 2 nga 3 ekipet qe dolen me pik te plota nga grupi jan eleminuar, rrallen e ka Spanja
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Do votoj Italionet qe te fitojne Spanjollet, se kjo vota ime qeka ters i modh

  oops svotokam dot, u pa puna doli X kjo ndeshje
  Ndryshuar pr her t fundit nga OO7 : 21-06-2008 m 20:00 Arsyeja: svotokam dot lol

 10. #50
  Ribery Maska e bavarezi5
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  30
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  "Neser fiton eksperienca..."
  Kur njeriu e kupton q nuk sht i ditur, ai ka hedhur nj hap drejt dituris.
  (Mark Tuain)

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Fiton Spanja. Italia me lojen qe ka treguar deri tani nuk ka ku shkon me shume se kaq.
  Time is the enemy of a young man's dreams

 12. #52
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Italia do ta mund spanjen
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 13. #53
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Lukather Lexo Postimin
  Fiton Spanja. Italia me lojen qe ka treguar deri tani nuk ka ku shkon me shume se kaq.
  Po Hollanda qe tregoji loj te bukur ndaj italis Frances Romanis cka beri kunder Rusis
  kshtu qe Italia do te fitoj kunder Spanjes
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 14. #54
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Antarsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  36
  Postime
  1,117
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Italia ,spo bohem i zgjut i cik modest, 2-0 rezultati fiks
  M&M

 15. #55
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Nuk arita te votoj ne sondazh, por dihet jame me Italine
  Sui generis

 16. #56
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shpresoj te kaloje Itlia se eshte e vetmja e cila mun te ndaloje Gjermanet E shpifur

 17. #57
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  32
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Bej Tifo per Italin , shpresoj ne nje fitore te saj.
  Shpresoj te bejne nje loje te bukur .

  Spanjollet nuk besoj qe do bejne lojen e tyre te preferuar me shum fantazi , mendoj qe do bejne lojen e Italianeve.
  Fitofte Italia , por kujdes Fernando Torresin se eshte shum i mire.

  Forca Italia.Forca Aleks & Toni
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Qefi ma ka per Italin, bast do vej per Spanjen. X/1 ose 1/1

 19. #59
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Antarsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Go Italia go go !!!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 20. #60
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Gerrard Lexo Postimin
  Prballja e nn kampionve t bots kundr djemve t rinj q ka Aragones.

  Diskutim t kndshm.
  perballja e nenkampioneve te botes ??? mos ia kane dhene finalen e boterorit frances ne tavoline endro ???


  sa per temen do jete nje ndeshje e bukur shpresoj qe te fitoi italia !!! do ishte vertet njekenaqesi te shkonin cunat e donadonit ne gjysmefinale per ti mbyllur gojen edhe skeptikeve qe e shikon te eliminuar qe ne grup italine !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Serenata dhe Kng Korare
  Nga Fiori n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 17-09-2015, 07:17
 2. Fan Zone " BALLISTT " - Tetov
  Nga KUSi n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 631
  Postimi i Fundit: 25-01-2012, 11:57
 3. Votoni qe Spanja ta njoh pavarsine e Kosoves
  Nga jetmirmorina n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 12:30
 4. Mali qe polli gjysem milion euro.
  Nga BlueBaron n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-12-2004, 12:45
 5. 1 milion e gjysm emigrant n Greqi?
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-06-2004, 12:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •