Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se kalon n Gjysm Finale?

Votues
33. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  29 87.88%
 • Rusia

  4 12.12%
Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 241
 1. #41
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Sot prgatituni "to get high on crack". Dutch pancake.
  Mezi po e pres ndeshjen...
  Sneijder do e poj nj her rrjetn, e sigurt kjo!!
  Ezekiel 25-17.

 2. #42
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  32
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  Eshte e padiskutuar fitorja e Hollandes.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 3. #43
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  'fare ethesh kam sot.historia perseritet

 4. #44
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Nuk diskutohet q do fitoj Hollanda!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #45
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime n 21 postime
  Nje gje dihet ,do ket Golla Sonte,mirpo tash nuk dihet se Cila do jap me shume Golla apo cila do pranoj me shume Golla....

  Shpresoj Ne Holanden,Futbolli konsiderohet Horrorr nese Nuk shkon ne Finale nje Skuader Fenomale siq eshte Holanda...

  Ps : Holanda - Turqia / Finale
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 6. #46
  Larguar Maska e cunimartum
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  38
  Postime
  680
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Kot me te te pyet (I'm not bashing) a ja pa hajrin asaj taktike Hollanda se me duket se ja tregoi botes po ishte bota qe fitoi kupat
  Pergjigje e shkurter: Jo

  Pergjigje e gjate:
  Hollanda Jo, une po. (Tifozat Hollandez gjithashtu, ata me origjine ta kam llafin, qe jane fanatik persa i perket lojes po s'e rrujne shume per kupa, prandaj shef dhe kete fanatizem ndaj lojes se bukur nga Hollanda)
  TI a ja pe hajrin atyre kupave gjermane ? , se une kur vjen puna tek futbolli jam pak individualist, dua te kenaqem une ne rradhe te pare pastaj normale qe kenaqem kur ekipi im merr edhe kupen (edhe pse kete kenaqesi s'e mbaj mend kur e kisha per here te fundit ). Ndersa imagjino qe nje ekip qe te kenaq gjithe kampionatin me loje te bukur te marri dhe kupen, ka lezet. Prandaj kush do futbollin urren Italine (kur loz vetem mbrojtje sepse ka pas raste gjate historise se saj qe loz ndryshe) dhe edhe Greqine e 2004.
  Pra per mua plako kenaqesia eshte ato 90 ose 120 minuta loje e jo nje kupe ne sirtar qe as nuk e di ku ndodhet.

  Pastaj po te jete puna per kupe do kenaqesha vetem nese e merrte Shqiperia qofte edhe shemtut si Greket e 2004, se gjaku s'behet uje, e tjeter tifozlliku tjeter vendi meme.
  Fen e ke krejt personale. MEMEDHEUN E KEMI TE PERBASHKET.

 7. #47
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Shif uno se kta dun prgjigje kupa pa kapak.
  Prgjigjia ime ndaj nj kupisti/eje gjermon/e.

  Po ather pse i prmend kupat kur forca e argumentit nuk t vjen n ndihm?
  A thua nuk e di se ve t vuajturit pr mend "ngacmohen" nga kupat q bni sikur i keni fitu vet. Ndryshimi fizik q krijoni gjat ndeshjeve sht gropa me vllimin prkats sipas mass trupore q lini n divan, ose ndonj tenxhere fatkeqe.
  Ndryshimi psikologjik mund t kthehet n histeri kur nuk fito skuadra. Nuk dini me bo qejf, pr kok time. Pepinistat njher jan t papar n histeri, self hated persons most of the time. Juve edhe shtyheni, por jo kur futeni npr tema pa rradh.
  Ezekiel 25-17.

 8. #48
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  I vetmi qe mund te mund Van Basten ne Euro2008 eshte Hiddink. Prandaj

  RUSIA FITON SONTE

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Antarsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  gjynah per hollanden qe do shkoj deri ne gjysfinale veper per tu mposhtur nga italia.

 10. #50

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Kush eshte HOLLANDES mer vesh nga futbolli kush nuk eshte te iki te shofi Hollanden te mari vesh se ca eshte Futbolli...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e leci
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,747
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Si tifoz i Brazilit pelqej futbollin spektakel dhe Hollanda ka qene perhere e skuadra ime e preferuar ne Europian.
  Vetem qe fituan me Rumanine nuk me pelqeu.Te pakten te benin valixhet breshkaxhinjt se nuk i duroj dot.
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 12. #52
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Kush eshte HOLLANDES mer vesh nga futbolli kush nuk eshte te iki te shofi Hollanden te mari vesh se ca eshte Futbolli...
  JAM PLOTESISHT DAKORT ME TY O MIK I NDERUAR.

  Kete mendim kam dhe une, madje e shpreh te miqte dhe shoket e mi.

  Nese merr vesh nga futbolli, patjeter duhet te jesh tifoz HOLLANDES.
  Hollanda eshte futbolli perfekt qe mund te presesh nga nje ekip.

  Pershendetje dhe suksese tifozeve te hollandes.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 13. #53
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Suksese Hollandes dhe POSHTE sllavet

 14. #54

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Faleminderit per sukseset Airon.Kemi per ti shkaterruar ruset..

  CITAT NGA MUA
  METEORI NETHERLAND PRITET TE SHKATERROJE MIKROGJALLESEN RUSI...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #55
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Citim Postuar m par nga cunimartum Lexo Postimin
  Pergjigje e shkurter: Jo


  TI a ja pe hajrin atyre kupave gjermane ? , se une kur vjen puna tek futbolli jam pak individualist, dua te kenaqem une ne rradhe te pare pastaj normale qe kenaqem kur ekipi im merr edhe kupen (edhe pse kete kenaqesi s'e mbaj mend kur e kisha per here te fundit ). Ndersa imagjino qe nje ekip qe te kenaq gjithe kampionatin me loje te bukur te marri dhe kupen, ka lezet. Prandaj kush do futbollin urren Italine (kur loz vetem mbrojtje sepse ka pas raste gjate historise se saj qe loz ndryshe) dhe edhe Greqine e 2004.
  Pra per mua plako kenaqesia eshte ato 90 ose 120 minuta loje e jo nje kupe ne sirtar qe as nuk e di ku ndodhet.
  Natyrisht qe ja kam pare hajrin. Per aq futboll sa kam pare dhe aq kupa qe kam ndjekur, kur e ka marre Gjermani e ka merituar me shpirt dhe ka dhuruar loje spektakolare. Natyrisht nqs flet per kete lloj hajri se hajer tjeter nuk besoj te kete.

 16. #56
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Sec me erdhi sot ne mengjes nje parandjenje e keqe per Hollanden
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 17. #57
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Sec me erdhi sot ne mengjes nje parandjenje e keqe per Hollanden
  T ka zn barku se je ftof ndonjik, mos i kushto rndsi.
  Ezekiel 25-17.

 18. #58
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Julius Lexo Postimin
  T ka zn barku se je ftof ndonjik, mos i kushto rndsi.

  Jo jo, biles isha kshu pak si kaps, po nejse Uroj qe te jem gabim, por prape nje lloj ndjenje jo te mire e kam dhe nga eksperienca s'para me kane genjyer parandjenjat e momentit te fundit.
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 19. #59
  IceMAN Maska e luli_bori
  Antarsuar
  14-03-2005
  Vendndodhja
  outside.......
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Sec me erdhi sot ne mengjes nje parandjenje e keqe per Hollanden
  Te ka zene gjumi permbys ty e paske fletur keq.Hollanda ka per te fituar.
  If u don't kill me,u r stupid.
  If I'll see u after that, I'll kill u.

 20. #60
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Shpresojme te shohim 90 minuta te bukura...
  Sui generis

Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Fan Zone " BALLISTT " - Tetov
  Nga KUSi n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 631
  Postimi i Fundit: 25-01-2012, 11:57
 2. Brazili i mban leksion futbolli Argjentins n finale! (4:1)
  Nga inter_forever n forumin Futbolli
  Prgjigje: 149
  Postimi i Fundit: 30-06-2005, 15:41
 3. Mali qe polli gjysem milion euro.
  Nga BlueBaron n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-12-2004, 12:45
 4. 1 milion e gjysm emigrant n Greqi?
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-06-2004, 12:32
 5. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-05-2004, 08:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •