Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se kalon n Gjysm Finale?

Votues
33. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  29 87.88%
 • Rusia

  4 12.12%
Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 241
 1. #21
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Dhe kjo do jete nje ndeshje shume e bukur dhe me shume emocione, por ne fund do fitoje HOLLANDA, eshte me e uritur se Rusi per fitore dhe ka lojtare shume me te mire ne finalizim.
  Une mendoj se ekipet nuk japin maksimumin ne ndeshjet ne grupe, mjafton te kalojne grupin, por nese Hollanda me ate qe ka bere ne grupe akoma nuk ka dhene aq sa duhet i bie ta bastardoje fare Rusine
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 2. #22
  FlashcRew's Maska e [^DANZEL^]
  Antarsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  C:\WINDOWS\system32
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hollanda do fitoj me rusin dhe krejt europianin ..
  FlashcRew's

  Albanian Ethernet Organisation ..!~

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Kam deshiren qe te fitoje Holanda, ama lojtaret rus jane me te rinje dhe me te shpejte, nuke e di se sa e keni vrejtur, ruset kane deshire te shkojne ne finale e ndoshta edhe do ta fitojne kupen...

 4. #24
  ^ Maska e baaroar
  Antarsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hollande 4 - Rusi 1

 5. #25
  Kosovar me Zemer Maska e Yllushi
  Antarsuar
  05-01-2008
  Vendndodhja
  Qaty dikund
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Qka mendoni a fiton neser holanda dhe a del X-1 ?!

  Qka mendoni a fiton neser holanda dhe a del X-1 ?!

  A mendoni se Holanda neser del X-1 ose shprehne mendimin tuaj se si del...!

 6. #26
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  O CUN vetem 1. ate x ku e gjete?

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Hollanda dot fiton 2:1
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  U pasuruan kto pronaret e bastoreve , ne kto dy ndeshjet e fundit shum pare kan fitu , sidomos sonte , vetem un qe e di njeri i ka fut 1000 euro qe te fitoje Kroacia E sa e sa tjer i fusin edhe paret e ndihmes sociale , e sa e sa marrin borxh per te ven baste.
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 9. #29
  Kosovar me Zemer Maska e Yllushi
  Antarsuar
  05-01-2008
  Vendndodhja
  Qaty dikund
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po menoj qe t'paren pjes del barazim e te dyten fiton holanda ju qfar mendoni...!

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga Yllushi Lexo Postimin
  Po menoj qe t'paren pjes del barazim e te dyten fiton holanda ju qfar mendoni...!
  Ta kisha dit qe perfundon keshtu , un do ta kisha lujt neser :P
  Un as qe kuptoj tet thom drejten . Mendoj se dot dale 4+
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 11. #31
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Hollanda neser dihet se fiton 2:0

 12. #32
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga dibrani2006 Lexo Postimin
  Hollanda neser dihet se fiton 2:0
  Te hangert goja mjalt o dibran

 13. #33
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

 14. #34
  Ms que un club Maska e zoomen15
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Gjithandej
  Postime
  133
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Minimum neser Hollanda do ja fusi rusit nja 3copa.
  To be or not to be!

 15. #35
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Citim Postuar m par nga cunimartum Lexo Postimin
  Ate taktike Hollandezet e shpiken, e perfeksionuan, ja treguan edhe botes.
  Kot me te te pyet (I'm not bashing) a ja pa hajrin asaj taktike Hollanda se me duket se ja tregoi botes po ishte bota qe fitoi kupat

 16. #36
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  1 - 2
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 17. #37
  100 % Shqiptar Maska e ervislive
  Antarsuar
  03-12-2007
  Vendndodhja
  Belgium
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te flasim drejte hollanda sot humbet erekfinalen Rusia do kualifikohet

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Te gjtha parshikimet deri me sot...
  Ku e kemi Portugalin, ku e kemi Francen, Kroacine, Zvicren, suedine ?

  Italia e Spanja mezi mbahen ne kembe, jane plakur, kurse ruset jane krejte una te rinje, a e keni pare se si vrapojne me top ne kembe e fare lidhjesh bejne ?

 19. #39
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Kreksi Lexo Postimin
  Te gjtha parshikimet deri me sot...
  Ku e kemi Portugalin, ku e kemi Francen, Kroacine, Zvicren, suedine ?

  Italia e Spanja mezi mbahen ne kembe, jane plakur, kurse ruset jane krejte una te rinje, a e keni pare se si vrapojne me top ne kembe e fare lidhjesh bejne ?
  krejt te rrinje qe luajne me topat e mi, phuuuu nacine ju dhjefsha, sjan per asnje m... ata, bashk me ata qe i mbeshtesin.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 20. #40
  echo Maska e Dara
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sot Hollanda do me beje me zemer derisa te bjere bilbilka e fundit te lojes. Asnje gje nuk besoj me ne futboll pas ndeshjes se djeshme.

  5 (ose dhe 6) - 0 per Hollanden. (khe).
  My whores left me no time to get married.

Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Fan Zone " BALLISTT " - Tetov
  Nga KUSi n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 631
  Postimi i Fundit: 25-01-2012, 11:57
 2. Brazili i mban leksion futbolli Argjentins n finale! (4:1)
  Nga inter_forever n forumin Futbolli
  Prgjigje: 149
  Postimi i Fundit: 30-06-2005, 15:41
 3. Mali qe polli gjysem milion euro.
  Nga BlueBaron n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-12-2004, 12:45
 4. 1 milion e gjysm emigrant n Greqi?
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-06-2004, 12:32
 5. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-05-2004, 08:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •