Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se kalon në Gjysëm Finale?

Votues
33. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Hollanda

    29 87.88%
  • Rusia

    4 12.12%
Faqja 11 prej 13 FillimFillim ... 910111213 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 241
  1. #201
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Së shpejti Tulipanski

    Lol
    Life's too short to remove USB safely.

  2. #202
    Caesar Tulipanus Maska e Julius
    Anëtarësuar
    21-05-2003
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave.
    Postime
    1,767
    Nah... për vlerë autoironie më mirë do ishte "Guus your daddy".
    Tifozët e sportit duhet të jenë...sportivë.
    Ezekiel 25-17.

  3. #203
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Doli llafi ime qe Hollanda vetem ne grup shkelqen dhe kur del nga grupi sben gje tjeter vecse rrifet .

    Po ju thash qe shkelqimi i hollandes gjer ne cerekfinale ka per te zgjat se kaq e kan fuine keta.
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  4. #204

  5. #205
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Citim Postuar më parë nga Julius Lexo Postimin

    vl.
    v.k
    v.h
    v.t

    Hollanda më kot që kam pa.

    Tani e more vesh ti qe Hollanda perhere gjeri ketu e ka,shkelqen ne grup dhe kur del nga grupi i humbet komplet shkelqimi ketij ekipi.
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  6. #206
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Me falni se desh harrova,ngushellimet e mia dhe here tjeter nese do te beni kete paraqitje mos hecni fare te luftoni per titullin kampion
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  7. #207
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Ska gje me te shemtuar se ngacmimet ndaj tifozave te nje skuadre qe humbet.

    Po ketu eshte i gjith lezeti i ketij bashkebisedimi.
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  8. #208
    srbe na vrbe Maska e pryll
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ke prroi palpoçit
    Postime
    573
    Citim Postuar më parë nga Julius
    Akoma po e kërkoj shkakun e humbjes, atë madhor se justifikime dhe dëngla themi gjithë ditën. Nuk e kuptoj akoma pse nuk luajtën dot, pse nuk gjetën një zgjidhje...e pse pse pse vl.
    Ka qenë loja ruse plako, megjithëse në përgjithësi hollandezt u dukshin si të kput nga komët, sikur nuk deshën me fitu - sikur ishin tu punu me miell i natë para. Po nqs e shef neshjen me kujdes do shofësh që rusët kishin lëvizshmëri si korea jugut (që e kom pas fiksim në botëror) - dmth me ca veçori të vetat se rusët në dallim nga koreanët ishin efikasë në vjedhjen e topit, gjo që koreanët e kan pas problem megjithëse ishin më të kurdis dhe të shpejtë se rusët. ajo është lojë çorientuse. e mira me lojën ruse ishte se e justifikoi dhe veten në finalizim. gjo që nqs e ma men e bon dhe koreanët

  9. #209
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Citim Postuar më parë nga MorDor Lexo Postimin
    Faleminderit per sukseset Airon.Kemi per ti shkaterruar ruset..


    Sa keq qe me vjen qe doli e kunderta dhe nuk u plotesua deshira jote si edhe te gjitheve tifozave te tjere.
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  10. #210
    srbe na vrbe Maska e pryll
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ke prroi palpoçit
    Postime
    573
    gjo që nqs e ma men e bon dhe koreanët
    ...dhe nqs e ma men ka vetëm i lloj skuadriljeje që e nalo atë lloj loje

  11. #211
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Shpresojme te shohim 90 minuta te bukura...

    Ma merr mendja se e kishe llafin per ekipin e Rusise :P
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  12. #212
    Aman vetem keta gjermanet dhe italianet nuk durohen per zotin.Kur keni goje dhe ju talianet qe ne ju palluam dhe bridhnit si prosituta neper fushe kur ne tallnim ****** me ju.Po nuk keni faj ju po ka faj v.b qe ju le juve te flisni...

    Hollanda me kot qe kam pare ne jeten time.Ishte komlet nje modul super i gabuar loje.Nuk mund te vihet Afellay ne te majte kur eshte nje mesfushor i djathete,Dhe Van Persie ne te djathte kur eshte totalisht i majte.Robbenin qe ishte natyral i majte e mbajti ne xhep e kalbi ne stol se kishte frik se mos demtohej...
    Rusi 3-Van Basten 1..Fuc*in Nice.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  13. #213
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga MorDor Lexo Postimin
    Aman vetem keta gjermanet dhe italianet nuk durohen per zotin.Kur keni goje dhe ju talianet qe ne ju palluam dhe bridhnit si prosituta neper fushe kur ne tallnim ****** me ju.Po nuk keni faj ju po ka faj v.b qe ju le juve te flisni...
    Me fal pak, me tifozat gjermane c'deshe? Se s'ishim as ne grup gjakundi. Nga ana tjeter, pa lexo pak postimet e tua lart e poshte neper tema para "tragjedise".

    Ua tha mire Apollyon (per ca ketu, jo per te gjithe.)

  14. #214
    PO pra dhe ju lexoni pak shkrimet tuaja Lioness para se te humbnit me kroacine.Nuk eshte tragjedi.Ca ka thene apollyon.Nuk e kam lexuar.Nuk e kuptoj ku eshte tragjedia.Nuk kam cte shtoj me.
    Ishte komlet nje modul super i gabuar loje.Nuk mund te vihet Afellay ne te majte kur eshte nje mesfushor i djathete,Dhe Van Persie ne te djathte kur eshte totalisht i majte.Robbenin qe ishte natyral i majte e mbajti ne xhep e kalbi ne stol se kishte frik se mos demtohej...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  15. #215
    Caesar Tulipanus Maska e Julius
    Anëtarësuar
    21-05-2003
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave.
    Postime
    1,767
    Amon mer që mbroni nderin e skuadrave...të gjitha palët. Flisni mer ça tu dojë e bardha ythë.
    Me no problem.
    ...dhe nqs e ma men ka vetëm i lloj skuadriljeje që e nalo atë lloj loje
    Ja tju shofim edhe juve. Mentë për të mbajt i kom, normal që e mbaj mend si kam lshu lisho.

    Rusët ishin shumë lart fizikisht, kjo duhet thënë.
    Ezekiel 25-17.

  16. #216
    Ca ka thene Apollyon mer Julius...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #217
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Or ti lal, tragjedi e vura ne thonjeza. Dhe ne fakt eshte nga pikepamja e futbollit. Nje Hollande e shkelqyer ne grup qe mundi kampionet dhe nenkampionet e botes, (jo i mundi po i balmosi) ... pritej me shume. Dje dukej sikur ruset me hollandezet (me ata qe pame deri tani) kishin nderruar fanellat. Une po flas si tifoze futbolli e jo te ngacmoj nervat e tifozeve.

  18. #218
    NUk te akuozuva per asgje miku im mos e keqinterpreto.Une thjesht thashe ate qe eshteJa po heqim gjermanet por flasin italianet....
    P.s BALSAMOSI.Mgjs ne shkrim ka shume fare gabime...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  19. #219
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga MorDor Lexo Postimin
    NUk te akuozuva per asgje miku im mos e keqinterpreto.Une thjesht thashe ate qe eshteJa po heqim gjermanet por flasin italianet....
    P.s BALSAMOSI.Mgjs ne shkrim ka shume fare gabime...
    , po keshtu te beni ju tifot e tulipaneve. Bayo humbi 200 dollare, e mua me bete shqipen corap. (Sa shume fare gabime kam bere? lol)

    PS: Lion-ess

  20. #220
    OH skjuz mi madam...axaxaaaxxxaa lol sorry...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 11 prej 13 FillimFillim ... 910111213 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Fan Zone " BALLISTËT " - Tetovë
    Nga KUSi në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 631
    Postimi i Fundit: 25-01-2012, 12:57
  2. Brazili i mban leksion futbolli Argjentinës në finale! (4:1)
    Nga inter_forever në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 149
    Postimi i Fundit: 30-06-2005, 15:41
  3. Mali qe polli gjysem milion euro.
    Nga BlueBaron në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 09-12-2004, 13:45
  4. 1 milionë e gjysëm emigrantë në Greqi?
    Nga karaburuni në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 08-06-2004, 12:32
  5. Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 30-05-2004, 08:08

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •