Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Batuta nga Euro.

  Sillni ato mė tė bukurat po kujdes nė pėrzgjedhje, sidomos moderatorėt.

  Citim Postuar mė parė nga artful dodger Lexo Postimin
  kapiteni i turqise eshte djale flori. ne interviste e pash dje po thoshte, 'duhet te kemi kujdes, lojtari me i mire e me i rendesishem i cekise eshte peter check, atij une jam kam friken' thoshte ne interviste. kshtu qe sot mu be qejfi se i futi dy gola pam pam, tani ai eshte check-frike-free.

  lere pastaj nqs e sheh ndeshjen e sotshme nga perspektiva e grekut, lol. u bene greket, fitojne nje kampionat pastaj kampionatin tjetyer nuk bejne dot nje gol, si shpjegohet kjo? ai portieri grek, doli shetitje se nga vajti, pastaj kur erdhi tha 'ca ka ndodhur... u be gol?' edhe filloi te qante, lol.

  hallall turqve, cok gyzel.
  Kjo me bold nga artful psh ia vlente.

  Ose kjo tjetra:
  Citim Postuar mė parė nga Dr Rieux Lexo Postimin
  Titull i lezetshem i nje gazete turke: Hyme ne Vjene!
  Tema:
  http://www.forumishqiptar.com/showth...t=88032&page=4
  Ezekiel 25-17.

 2. #2
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ShocK Lexo Postimin
  Me ne fund mbas 30 vjetesh filluan te flasin edhe tifozat e Hollandes. Urime per fitoren!
  Mbas ndeshjes Holland - Itali

  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Obobobob ju jeni si tifozat e Barcelones. Fitoni nje ndeshje edhe neper letra nisni e pikturoni Kupen.
  Behet fjale per tifozat e Hollandes.
  Welt Meister 2014

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Anėtarėsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ajo per kapitenin turk ishte harlleku me i madh... LOL ajo ishte thjeshte fantastike me nje injorance apsolute nga autori i saj LOL LOL LOL
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 4. #4
  SPHINX
  Anėtarėsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  42
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Kjo nuk do koment

  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Fiton Gjermania 100% megjithse jam tifoz me Portugezin kte vit.

  Po Gjermania do ngreje kupen kte vit prandaj!
  1g2e3r4m5a
  Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
  WCC 2006 ITALY

 5. #5
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kolombi ėshtė vlerė kostante nė batuta humori. Kėtė i shkėputa unė nga repertori.

  Turqia,do i bejne tenis Gjermanise.
  Turqi-Gjermani 6-2

  Golat e ekipit te Fatih Qerimit,do i shenojne Mehmeti,Bexheti,Myftiy,Samiu,Baftjari,Tajari...... ...  Seriozisht turku qe te kaloje ne finale,i duhen dy a tre taborre jeniceresh.As me Sulltan e as me Bimbash nuk mposhtet Gjermania.
  Turqit e Qerimit jane kurbani i radhes per autokolonen ushtarake te kapitenit Ballack.
  Ezekiel 25-17.

 6. #6
  Larguar Maska e cunimartum
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  38
  Postime
  680
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Julius Lexo Postimin
  Citim:
  Postuar mė parė nga Apollyon
  Ajo ka qene skuader me te vertete, me kujtohet si tani qe i prisha tenxheren e gatimit mamit tim, ngaqe beja tifozllik per Gjermanet, kisha marr nje luge druri edhe ja bera gropa gropa tenxheren.
  Pėr ty shkoka tamam shprehja, "kur unė shikoja futboll ti i bije tenxheres me lugė".
  Kjo ka qene llaftar fare.
  Fen e ke krejt personale. MEMEDHEUN E KEMI TE PERBASHKET.

 7. #7
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  METEORI NETHERLAND PRITET TE SHKATERROJE MIKROGJALLESEN RUSI..
  Por mikrogjallesa Ruse, u rrit shum shpejt me shpejtesine e drites, edhe meteorin "hollande" e shkaterroi ne copeza te vogla. Copezat e meteorit perfunduan ne mocale.

  End of Story.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 8. #8
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Hollanda.


  Endrres i erdhi Fundi.Kaloi ne Inkub.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 9. #9
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Kjo nga sunduku i Kolombit.

  Citim Postuar mė parė nga kolombi
  Kemi vite qe u themi se futbolli luhet ne toke,po ju ngelet ne ajer.
  Kjo i referohet faktit qe Anglezet luajne ne ajer. , e modhe.

 10. #10
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Emri: 914767787.jpg

Shikime: 499

Madhėsia: 45.6 KB

  Emri: 742121135.jpg

Shikime: 531

Madhėsia: 44.0 KB
  Welt Meister 2014

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Cfare ben angelzi kur e fiton Kampionatin Europian?
  Time is the enemy of a young man's dreams

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E fik Playstation-in ;-)
  Time is the enemy of a young man's dreams

 13. #13
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  36
  Postime
  1,117
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Postuar mė parė nga RaPSouL
  U kujdese per lopet sot? Apo ende jo? ec ik se te fol shefi i shtalles pastaj!!!

  Ju qe sdini me fol Shqip i bie te jeni barinj me lope, do vish ke ihere ke shtalla ime te ta sul ihere Demin se ka kohe pa i shfry *****

  A e madhe shtypit, a e vogel e shtypit, ANALFABETI_VOGEL_VELO!
  e forte fare kjo
  M&M

 14. #14
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Batuta ma e fortė nga Altin1 qe e kishte thene para se te fillonte kampionati evropian :

  Altin1
  Mua me vjen pak per te qeshur kur shikoj qe ca veta thojn Spanja do e fitoj. lol.
  Eshte njesoj sikur te thosh se Shqiperia do kualifikohet per ne Kampionatin boteror.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

Tema tė Ngjashme

 1. Ibn Tejmijeh - Pergjigje Te Paditurve dhe Genjeshtareve
  Nga Studentt nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2007, 13:59
 2. Batuta filmash shqiptare
  Nga diikush nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 310
  Postimi i Fundit: 06-04-2006, 19:13
 3. Batuta filmash shqiptare.
  Nga kolombi nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 279
  Postimi i Fundit: 09-12-2004, 23:57
 4. Batuta nga filma shqiptare
  Nga Ihti nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 292
  Postimi i Fundit: 12-09-2003, 16:50
 5. Batuta dhe Skica nga humori Shqiptar (neper vite)
  Nga twist nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-12-2002, 20:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •