Close

Rezultati i Sondazhit: Cilat jane 5 fotografite me te mira qe vlejne te kalojne ne finale?

Votues
77. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Parku Japonez (Finaliste)

  24 31.17%
 • Engjujt dhe Kitara

  4 5.19%
 • Any

  4 5.19%
 • Bukurite e vendeve Shqiptare

  4 5.19%
 • Europa

  1 1.30%
 • Sinqeriteti ne Dashuri

  6 7.79%
 • Gjiri i Zotit (Finaliste)

  22 28.57%
 • Burimet e Jetes

  5 6.49%
 • Sikur te rrija gjithmon kaq

  20 25.97%
 • La mia musa

  17 22.08%
 • Rrushi

  0 0%
 • Perendim (Finaliste)

  31 40.26%
 • Dashuri dhe dhimbje

  9 11.69%
 • Ujvara e Mirushes

  12 15.58%
 • Top Hill - Kosova

  12 15.58%
 • Ne pritje te telave

  8 10.39%
 • Ne breg te detit

  6 7.79%
 • Jashte konkurimit

  5 6.49%
 • Hard life

  21 27.27%
 • A decade of reinventing the cello...

  2 2.60%
 • kazan

  18 23.38%
 • Jashte konkurimit

  4 5.19%
 • Nen deget e Vishnjes (Finaliste)

  24 31.17%
 • Treni niset ne shtate pa pese (Finaliste)

  32 41.56%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 66
 1. #-19
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Konkursi Fotografik 2008. Pjesa I

  Pershendetje

  Me poshte jane 24 fotografite qe konkurojne kete muaj. Nga keto 24 fotografi, vetem 5 fotografite me te votuara do arrijne te kalojne ne konkurimin final qe do behet ne Dhjetor te ketij viti, nga do zgjidhet dhe fotografia me e bukur e vitit 2008 (kuptohet, nga forumi jone)

  Pike se pari, ju lutem lexoni me vemendje.........

  -Ju keni te drejte te votoni vetem 5 fotografi, ose me pak se 5. Cdo votim qe i kalon 5 vota eshte automatikisht i pavlefshem dhe nuk do merret parasysh. Kur sondazhi mbyllet me 15 Korrik, te gjitha votat do shikohen imtesisht.

  -Votimi eshte i dukshem ne publik, votat tuaja jan transparente. Kjo eshte per te bindur juve te githeve se asgje nuk luhet prapa skenave . Jam vetem une dhe ju ne dijeni te punimeve tuaja. Nese gjate konkurimit kemi arsyje te besojme se dikush nga konkuruesit ka bere te njohur tek te tjeret fotografine me te cilen konkuron, ky dikush perjashtohet nga te gjitha konkurimet e fotografise.

  -Autoret e fotogravive mund te votojne si gjith te tjeret per 5 fotografi. Por autori/ja i/e fotografise nuk mund te votoje per fotografine e tij/saj me te cilen konkuron.

  -Ju mund te komentoni mbi fotografite por absulutisht nuk mund te supozoni se kujt konkurues mund ti perkase fotografia. Shkrime te tilla jo vetem se do fshihen, por anetari qe i shkruan mund te marre ndonje verejtje.

  Eshte mire qe te gjite anetaret qe votojne, te hedhin nje postim ku shkruajne fotografite te cilat kane votouar 1,2,3,4,5.

  Perfundimisht......

  Shikoni fotografite me vemendje. Ketu nuk votohet per parti politike por per dicka qe ta thote syri dhe mendja qe eshte e bukur. Votoni lirshem pasi autoresija e fotografive eshte anonime. Pra shikoni fotografite me vemendje para se te votoni. Keni kohe plot per te krijuar bindje se cilat jane 5 fotografite me te mira.

  Votim te mbare

  Dhe mos harroni.....votoni vetem 5 fotografi.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #-18
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  1- Parku Japonez nga Altin1

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:20
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #-17
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  2- Engjujt dhe Kitara nga Enry

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:21
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 4. #-16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  3- Any nga Pulciana86

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:22
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #-15
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  4- Bukurite e vendeve Shqiptare nga Mariachi

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:23
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #-14
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  5- Europa nga Mariachi

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:23
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #-13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  6- Sinqeriteti ne Dashuri nga Fisniku Student

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:24
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #-12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  7- Gjiri i Zotit nga PRILTIN

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:24
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #-11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  8- Burimet e Jetes nga Samr1

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:25
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #-10
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  9- Sikur te rrija gjithmon kaq nga Nyx

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:25
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #-9
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  10- La mia Musa nga Diesel Industry

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:26
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #-8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  11- Rrushi nga Pulciana86

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:26
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. #-7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  12- Perendim nga Reiart

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:27
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. #-6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  13 - Dashuri dhe dhimbje nga BvizioN

  Dashuria shuhet ne heshtje
  Si thahet trendafili ne etje
  Tani kam nevoje per buzeqeshjen
  Qe ma fale ti. "Stine"

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:27
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. #-5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  14- Ujvara e Mirushes nga Samr1

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:27
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 16. #-4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  15-Top Hill - Kosova nga Gimi3

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:28
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. #-3
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  16- Ne pritje te telave nga Enry

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:28
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 18. #-2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  17- Ne breg te detit nga Reiart

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:29
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 19. #-1
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  18- Perfundimi i nje dite te bukur nga ...?

  ( Jashte konkurimit )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 16-06-2008 mė 14:58
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 20. #0
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  19- Hard life nga Fisniku Student

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 31-12-2008 mė 07:29
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Konkursi Fotografik 2009. Syri i Arte
  Nga BvizioN nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 19:26
 2. Konkursi i poezise 'Giorgio Castriota'
  Nga BenAlbani nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 10:21
 3. Konkursi Fotografik 2008. Njihuni me autoret!
  Nga BvizioN nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 14:18
 4. Konkursi ndėrkombėtar i arteve pamore “Onufri”
  Nga Davius nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 22:34
 5. Konkursi letrar “Ernest Koliqi” 2004
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-02-2005, 00:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •