Close

Rezultati i Sondazhit: Cilat jane 5 fotografite me te mira qe vlejne te kalojne ne finale?

Votues
77. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Parku Japonez (Finaliste)

  24 31.17%
 • Engjujt dhe Kitara

  4 5.19%
 • Any

  4 5.19%
 • Bukurite e vendeve Shqiptare

  4 5.19%
 • Europa

  1 1.30%
 • Sinqeriteti ne Dashuri

  6 7.79%
 • Gjiri i Zotit (Finaliste)

  22 28.57%
 • Burimet e Jetes

  5 6.49%
 • Sikur te rrija gjithmon kaq

  20 25.97%
 • La mia musa

  17 22.08%
 • Rrushi

  0 0%
 • Perendim (Finaliste)

  31 40.26%
 • Dashuri dhe dhimbje

  9 11.69%
 • Ujvara e Mirushes

  12 15.58%
 • Top Hill - Kosova

  12 15.58%
 • Ne pritje te telave

  8 10.39%
 • Ne breg te detit

  6 7.79%
 • Jashte konkurimit

  5 6.49%
 • Hard life

  21 27.27%
 • A decade of reinventing the cello...

  2 2.60%
 • kazan

  18 23.38%
 • Jashte konkurimit

  4 5.19%
 • Nen deget e Vishnjes (Finaliste)

  24 31.17%
 • Treni niset ne shtate pa pese (Finaliste)

  32 41.56%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 66
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  1- Parku Japonez
  2- Sinqeritet dhe Dashuri
  3- Gjiri i Zotit
  4- Top Hill - Kosova
  5- Perfundimi i nje dite te bukur

  (ps. kjo qenka jashte konkurimit, a mundeni voten t'ia kaloni Europa?)

 2. #42
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  (ps. kjo qenka jashte konkurimit, a mundeni voten t'ia kaloni Europa?)
  Ti ke votuar 6 here (5 here pa llogaritur foton jashte konkurimit) keshtu qe nuk mund te votosh me teper se 5
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga BvizioN Lexo Postimin
  Ti ke votuar 6 here (5 here pa llogaritur foton jashte konkurimit) keshtu qe nuk mund te votosh me teper se 5
  E drejte, lapsus

  Kam votuar dhe per Treni niset ne 7 pa 5

 4. #44
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Perendim.
  Gjiri i zotit.
  Parku japonez.
  Treni niset ne 7 pa pese..
  Hard life.
  Radha nuk ka rendesi...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Gjiri i Zotit nga ...? (me pelqen shume)

  12- Perendim nga ...? (fantastike kjo)
  23- Nen deget e Vishnjes nga ...? (tamem per kartolin)
  13 - Dashuri dhe dhimbje nga ...? (shume artistike)
  10- La mia Musa nga ...? (gjitheashtu dhe kjo )


  keto me pelqyen me shume, ju lumt duart fotografve
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  31
  Postime
  172
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Thumbs up

  U mundova te vleresoj 5 fotot me te bukura nga kenveshtrimi im edhe pse kjo ishte e veshtire pasi te gjitha ishin te mrekullueshme por gjithsesi 5 fotot qe votova jan ''Sikur te rrija gjithmon kaq, La mia musa, Perendim, Dashuri dhe dhimbje, Treni niset ne shtate pa pese'' , urime dhe ju uroj vendin e par te gjitheve...
  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 7. #47
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  me tė vertėtė njėn nga temat mė interesante. Bravo fotografėve.
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  Mua me pelqej foto me titullin Perendim , - desha edhe un te marr pjes por mendova se me mobil smund te behen foto te mira . A mund te konkuroj me pastaj , pasi qe shof shkruan pjesa e I . ?
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 9. #49
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  desha edhe un te marr pjes por mendova se me mobil smund te behen foto te mira . A mund te konkuroj me pastaj , pasi qe shof shkruan pjesa e I . ?
  Renea, ne nje teme tjeter mbi konkursin (qe eshte kryeteme) une i kam sqaruar me detaje menyren se si do zhvillohet konkursi, si dhe kushtet. Nuk ka shume rendesi se me cfare e ben fotografine, rendesi ka cfare fotografie ben. Tek kjo tema qe permenda me siper do informoheni me mire mbi pjesen e dyte qe hapet nga data 15 Gusht, dhe sigurisht gjithsekush mund te marre pjese.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #50
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Treni niset 7 pa 5
  Hard life
  Sinqeriteti ne dashuri
  Ne pritje te telave
  La mia musa

  ZiM, fotografet kane marre pjese ne konkurse vetem me nje foto?
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 11. #51
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  ZiM, fotografet kane marre pjese ne konkurse vetem me nje foto?
  Ca me nje dhe ca me dy. 2 fotografi per konkurues ka qene maksimumi. Sidoqofte, disa kane zgjedhur vetem nje.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #52
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  ZiM, keq me vjen po kjo fotoja: Bukurite e vendeve Shqiptare qenka per te qesh. Komplet pa lidhje. Nuk duesh te pranohej nje nivel i till. sorry

 13. #53
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  ArberXYZ, eshte vetem seleksionim.
  Domethene gjate ketyre 3 seleksionimeve qe jane pjese e konkursit zgjedhen nga 5 fotografite me te mira (domethene 15 gjithsej) dhe nga keto 15 fotografi pastaj votohet fotografia me e mire, ne Dhjetor.

  Kshtu qe une nuk mund te behesha Juri, une thjeshte perzantoj te gjitha krijimet dhe ju votoni me te mirat
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Anėtarėsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Parku japonez, dhe Nen deget e vishnjes(siduket keto te dyja kan nje autor)

  Kazn
  Sikur te rija gjithmon kaq
  Treni niset ne...

  Pra kėto i votova edhepse jan dhe ca shum te bukura ama skem qfar te bejm regullat jan te votohen 5 .
  Duajeni njėri tjetrin.

 15. #55
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Perendim,
  kazan,
  parku japonez,
  nen deget e vishnjes,
  sikur te rrija gjithmon kaq...

  Pershendetje per te gjithe pjesemarresit dhe votuesit..
  sam1r
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 16. #56
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Nje lutje per te gjithe ata qe votojne ne kete sondazh.....

  Fillimisht duhet te votoni aktualisht ne sondash dhe pastaj mund te hidhni nje shkrim ku permblidhni votat tuaja dhe ndonje kritike apo mendim rreth fotografive. Arsyja pse e them kete eshte se verej disa anetare kane shkruar se per cilat fotografi votojne, por vota e tyre nuk figuron ne sondazh. Ka shume rendesi qe votimi te behet i sakte dhe te mos krijojme shkakun me te vogel per te patur hije dyshimi.

  Dhe nese dikush eshte kontaktuar me MP, email apo chat, me kerkese per te votuar per "x" apo "y" fotografi......ju lutem kryeni veprimin e drejte dhe na kontaktoni.


  Faleminderit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Postime
  166
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do votoja pa hezitim per foton : GJiri i Zotit.
  Eshte foto vertet e bukur qe te zhyt ne brendesine e saj qe ne shikimin e pare.

 18. #58
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Gjiri i Zotit (eshte e veshtire te gjesh rastin e duhur per te bere nje foto si kjo)
  Sikur te rrija gjithmon kaq (titulli i pershtatet shume fotografis)
  Perendim (spektakolare)
  kazan (pamje bukur)

  Edhe fotografia me titullin La mia musa e bukur eshte po nuk e votova vetem nga titulli, (sepse eshte ne gjuhe te huaj) gjithashtu as se kam idene se ca dmth.
  Welt Meister 2014

 19. #59
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Anėtarėsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Votova per :

  Gjiri i Zotit
  Perendim
  Sikur te rrija gjithmon kaq
  Top Hill - Kosova

  Shume urime per keto foto te bukura Kalofshi mire
  M85
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 20. #60
  Eri_eri DjAl KuCoVaR Maska e EnRy
  Anėtarėsuar
  07-05-2006
  Vendndodhja
  Verdalle
  Postime
  310
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me pelqeu shume fotografia me titull "Treni niset ne shtate pa pese".
  Vertet i meriton vleresimet.
  ,,,,,,,,,,,,((((""""))))
  ~<@@@(((EnRY)))@@@>~
  """"""""'''((((,,,,,))))

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Konkursi Fotografik 2009. Syri i Arte
  Nga BvizioN nė forumin Konkursi Fotografik
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 18:26
 2. Konkursi i poezise 'Giorgio Castriota'
  Nga BenAlbani nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 10:21
 3. Konkursi Fotografik 2008. Njihuni me autoret!
  Nga BvizioN nė forumin Konkursi Fotografik
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 13:18
 4. Konkursi ndėrkombėtar i arteve pamore “Onufri”
  Nga Davius nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 21:34
 5. Konkursi letrar “Ernest Koliqi” 2004
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-02-2005, 23:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •