Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Golat m t bukur t EURO 2008-s

  Ciliet gola jane me te bukurit ne EURO 2008???

  Per mua njeher per njeher jan kta :

  1.Wesley Snejider (Holand 4 - 1 France)
  2.Lukas Podolski (Germany 2 - 0 Poland)
  3.Zlatan Ibrahimovich (Sweden 2 - 0 Greece)  Per ju cilet jane golat me te bukur.....?
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 2. #2
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  ke harru dhe golin e Arjen Robben.
  ne ate pozicion eshte pothuajse e pamundur te shnosh

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  ke harru dhe golin e Arjen Robben.
  ne ate pozicion eshte pothuajse e pamundur te shnosh
  Dika e pamundur ishte ky gol, vetem se me reprizen e videos shikuesi me ne fund bindet se ka hyr ne port topi...sepse nga e majta te rralle ka lojtar qe kane aftesi te shenojne gol e kete rast Robben e beri te mundshme, bravo !

 4. #4
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Me interesante dhe me e bukur ishte ajo e zvicrres, neper shi Nuk e di se kush e shenoi harrova.
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 5. #5
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Goli i Snejider kunder Frances ,qe shume i bukur.

 6. #6
  Besimtar Musliman Maska e HoteL-MadriD
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Mosha
  33
  Postime
  738
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime


  Mua me duket shum pa lidhje kjo per Coupet. Hahahaa

  Qyqa sa keq.
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 7. #7

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Kjo ishte si ajo puna e majerit tha zofi yyyy gjith ai portier majer te haje gol nga 36 metra.Hyn Arie Han gol 41 metra.Edhe Coupe gol nga kendi 30 degrees...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #8
  The chocolate guy Maska e Snickers
  Antarsuar
  15-04-2008
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  33
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  Me interesante dhe me e bukur ishte ajo e zvicrres, neper shi Nuk e di se kush e shenoi harrova.


  Hakan Jakin autori i golit kunder Turqise.
  Ti sado larg t shkosh mos harro nj premtim, kudo q t jesh do jesh shpirti im...

 9. #9
  The chocolate guy Maska e Snickers
  Antarsuar
  15-04-2008
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  33
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Golat me te bukur mer mua jane Wesley Snejider kunder Frances dhe i Zlatan Ibrahimovich kunder Greqise.
  Ti sado larg t shkosh mos harro nj premtim, kudo q t jesh do jesh shpirti im...

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Michael Ballack (GER- AUT 1-0)
  Time is the enemy of a young man's dreams

 11. #11
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Deri mrome me kan pelqyer shume Goli Ibras Swedi -Greqi
  s`behet fjale goli trete i kapitenit te Turqise kundra Cekise

  Mbreme goli Ballak kundra Austrise klas fare.

  Secili ka mendimin e vete

  Shpirt Njeriu
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 12. #12
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Antarsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Deri tani goli i Ballack. Nje predhe stilistikisht aq perfekte kisha kohe pa e pare.
  Gol i bukur ishte edhe i shnajderit(hollandez) kunder Frances,goli i katert dmth.
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  Deri tani goli i Ballack. Nje predhe stilistikisht aq perfekte kisha kohe pa e pare.
  Gol i bukur ishte edhe i shnajderit(hollandez) kunder Frances,goli i katert dmth.
  Nuke pajtohem o Hyj, jo gol por as ndeshje me te dobet nuke kam pare ene, sikur te luanta per kupen botrore Shqipri- Kosov, shifej qarte se asnjeri nuke duhej te dali humbes, si te themi, nje loje e rregulluar qyshme par...

 14. #14
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Antarsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Clidhje ka ndeshja o kreks. ketu po flitet per golin.
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  ...po nese flasimper golat, nuke ishte nje gol fare ekstraoridiner...
  A e ke pare se si Robeen e shenoj golin, ky eshte gol e joi keti Ballakut...ballak ka perfunduar si henri...

 16. #16
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  1.Michael Ballack [Austri- Gjermani]
  2.Arjen Robben [Hollande-France]
  3.Wesley Sneijder [hollande-France]

  Be the change you want to see in the world!

 17. #17
  Ribery Maska e bavarezi5
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  30
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Deri me tani goli i shenuar nga Ballack ishte me i bukuri klas i papare.

  Edhe goli i Ibres ishte i bukur qe shenoi kunder Greqise
  Kur njeriu e kupton q nuk sht i ditur, ai ka hedhur nj hap drejt dituris.
  (Mark Tuain)

 18. #18

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Robben...Goli i 3 vs France...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Gol eshte ai i balackut.
  125 km ne ore topi...zoti na rujt.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 20. #20

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •