Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 34
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime

  Befasia e bukur e EURO 2008

  Nė ēdo kampionat tė rėndėsishėm tė futbollit, befasitė, qofshin tė bukura apo tė hidhura nuk mungojnė. Kemi ekipe me zė qė dėshtojnė tė kalojnė grupin, kemi ekipe pa zė (lol) qė arrijnė derė nė ēerek finale, gjysmė finale e finale, por kemi edhe ekipe ''tė vogla'' qė marrin trofeun nė fund. Rasti i njomė ėshtė Greqia nė EURO 2004, ku nga njė autsajder, u shpall kampion evropian. Po ky evropian ēfarė befasie do tė na sjell, vallė cili ekip mund tė jetė ''GREQIA version 2.0''?
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Ndoshta Kroacia mund te jete si ne 2004 Greqia, fakti se kryeson Grupin B e ben te luaj me ekipin e dyte te Grupit A, qe mund te jete Turqia ose Ēekia, dhe kėtu jam i sigurt se fiton pa problem, kėshtu qe kualifikohet pėr ne gjysme finale, po ta ndihmoj pakės fati, kundra Portugalisė, ja e ki ne finale dhe pastaj si dihet.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 3. #3
  Paqe me shqiponjat. Maska e Korbi999
  Anėtarėsuar
  08-04-2008
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kupa do te qendroje ne Ballkan. Vetem ballkansit luajne me gjithe shpirt.
  Hollandes i takon ndersa Italianeve u trembem.
  Deri tani EURO eshte interesante.
  Bese dhe hakmarrje.

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Kroacia jo, pasi te gjithe presim nga kjo skuader, pasi ka nje ekip teper te fort, mirepo mendoj se do te zhgenjej ne fund...

  Nese Rumania e kalon fazen e grupeve, do te befasoj te gjithe
  Sui generis

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Kroacia jo, pasi te gjithe presim nga kjo skuader, pasi ka nje ekip teper te fort, mirepo mendoj se do te zhgenjej ne fund...

  Nese Rumania e kalon fazen e grupeve, do te befasoj te gjithe
  Ndoshta jam gabim por po e shprehi...

  Kam bindjen se gjermanet kan ren ne ujdi me kroatet qe te arrihet ky rezultat....nuke spjegohet ndryshe...

 6. #6
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Kan frik nga shorti i cerekfinaleve...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  USAlbania
  Anėtarėsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kush e shef Kroacine si suprize ne kete europian nuk mer vesh nga futbolli. Kroacia ka qene suprize ne k.boteror ne France kurse prej atehere deri me sot eshte shendruar super-fuqi futbolli.

 8. #8
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Jo po eshte bere bombe berthamore me uranium elbasani i perzier me hidrogjen.Ca flet kot ti pepsi ku e shef superfuqie ti.Une super fuqi mund ti them nja brazili qe dhe flamurine ka me top dhe cdo lojtar ka nje talent personal.Ku jane kroatet superfuqi se me shume zell e more ti kericte si pushka jevgut...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Portugali v Gjermani
  Kroaci v Turqi/Ceki
  Hollande v Rusi/Suedi
  Spanje v Rumani
  Portugali Kroaci
  Hollande v Spanje

  Vendi 3-te
  Spanje - Kroaci - Fituese Kroacia

  Finale
  Portugali v Hollande - Fituese Protugalia

  Keshtu e kam menduar une kete Europian.

 10. #10
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Ja qe deri ne finale ke menduar shume mire.Po fantazine e ke te shthurur thuaj cte duash...
  Portugali vs Hollande=2-1 Per Hollanden...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Muahhh, vetėm ne finale gabove, se te njėjtin mendim e kam unė. Ne finale fiton Hollanda.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  36
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ne kompeticionet Europiane nuk luhet ndeshja per vendin e 3

 13. #13
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kreksi Lexo Postimin
  Ndoshta jam gabim por po e shprehi...

  Kam bindjen se gjermanet kan ren ne ujdi me kroatet qe te arrihet ky rezultat....nuke spjegohet ndryshe...
  Kroacia ja ka fut ne 98 Gjermanise 3 - 0

  Do doja te fitonte Kroacia ose Hollanda
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 14. #14
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Fiton e Dyta Alienated...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
  Fiton e Dyta Alienated...
  Do isha i kenaqur cilado nga te dyjat te fitonte.
  Por patjeter do i doja ne finale sepse karakteret e fuqishme qe shprehin ne futboll kombetaret e dy vendeve jane nje ngacmim per t'i pare ne nje ndeshje aq te rendesishme kunder njera tjetres.
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 16. #16
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Kroacia elemninohet ne cerekfinale me Cekine
  Life's too short to remove USB safely.

 17. #17
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  32
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga MUAHHH Lexo Postimin
  Finale
  Portugali v Hollande - Fituese Protugalia

  .

  Asgje me shum
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga altruisti_ek84 Lexo Postimin
  Ne kompeticionet Europiane nuk luhet ndeshja per vendin e 3
  se dija kete gje dhe u cudita kur se pashe ke ndeshjet e UEFA kur shkruajta keto, po thashe mos se kishin vene lol, gjithesesi flm. Kroacia do dali e treta se do mundet me rezultat me te vogel sesa Spanja ne gjys finale

 19. #19
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Shiko ndeshjen Turqi - Ceki se ka qene ndeshja me e papare e ktij Europiani.

  2-0 deri ne minuta te fundit per Cekine, edhe ne 15 minuta loje Turqia arrin te beje 3 gola.

  SPEKTAKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Deri tani kjo ishte ndeshja me e bukur dhe me befasuese.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ėndėrr dhe Mall
  Nga Poeti nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 25-01-2008, 04:29
 2. Befasia e bukur e Botėrorit - 'Gjermania 2006'
  Nga Davius nė forumin Botėrori - Brazil 2014
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 11-02-2006, 13:00
 3. Parashikimet tuaja pėr sezonin vijues!
  Nga Davius nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2005, 15:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •