Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 164
 1. #1
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Femra, pjesmarrse n Euro 2008-t

  Si edhe ka ndodhur vite m par edhe pse femrat "urrejn" futbollin pasi ndjehen t "lna pas dore" nga partnert e tyre, nuk mund t qndrojn pa trhequr vmndjen e tyre.

  Jo vetm spektakl n fushn e blert, por atmosfera n Euro 2008 ndizet edhe nga tifozet femra q marrin pjes n t.

  Ju urojm shikim t kndshm

  Fillojm me Dojt
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 13-06-2008 m 19:55
  Welt Meister 2014

 2. #2
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Emri: 91178429uz3.jpg

Shikime: 985

Madhsia: 49.8 KB

  Emri: 4E4SJTIU08G90005.jpg

Shikime: 988

Madhsia: 42.6 KB

  Dashnorja e Italianit Marco Borriello, eshte nga Argjentina, jo keq jo keq
  Emri: argjentine Marco Borriello dashnore.jpg

Shikime: 1357

Madhsia: 16.1 KB
  Welt Meister 2014

 3. #3
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Emri: bec.wide.jpg

Shikime: 934

Madhsia: 51.8 KB

  Cheke
  Emri: cheke.jpg

Shikime: 918

Madhsia: 30.6 KB

  Emri: ckekia.jpg

Shikime: 925

Madhsia: 33.7 KB
  Welt Meister 2014

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  altino me le pa fjet sante naqe
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #5
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Ato Kroatet marshalla.. se kto tjerat.. per gjynof.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 6. #6
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Me duket sikur po me pelqen pak Hollanda
  Emri: dutch_girl-500x356.jpg

Shikime: 1194

Madhsia: 48.5 KB

  Emri: gjhm.JPG

Shikime: 1101

Madhsia: 40.5 KB
  Welt Meister 2014

 7. #7

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  YYYY qo e hollandes qenka si miranda lol "TA CAJ GOJEN"....Po ti mer do na besh me zemer...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Do te ishte me mire te mos komentohen fotot, sepse prishet rendi i temes, dhe ska fare shije. Vetem shikoni fotot dhe shijoni ato.


  Respekte.
  Sui generis

 9. #9
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Do te ishte me mire te mos komentohen fotot, sepse prishet rendi i temes, dhe ska fare shije. Vetem shikoni fotot dhe shijoni ato.


  Respekte.
  e ku eshte lezeti i temes po nuk i komentove.
  bravo Altin na hape oreksin

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  e ku eshte lezeti i temes po nuk i komentove.
  bravo Altin na hape oreksin
  Ok, ateher per ty, do ti komentojme


  Teper te bukura.
  Sui generis

 11. #11
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Si mos ti komentojme keto foto re?

  Po te ishte ndonje Tevez, Ribery apo dikush tjeter nuk do shkruaja fare

  ps: e mbani mend temen ne boterorin06, Daviusi kishte sjell foto shum te bukura, shpresoj se edhe ketu do te postoj

 12. #12
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  YYYY qo e hollandes qenka si miranda lol "TA CAJ GOJEN"....Po ti mer do na besh me zemer...
  kjo bastardja pi birre me krikell

 13. #13
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Antarsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Go Belen go!!!
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-03-2008
  Postime
  537
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ajo e Borrielos eshte e papame fare...ajo letteralmente ta heq petllen komplet.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Aty thot femra sexy, po ecmo ket gjeta ket po postoj.Ndoshta ju duket sexy dhe kjo.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-03-2008
  Postime
  537
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tamam e paske gjet suada...vetem shkruji poshte:Ragazze, adesso si tromba!!!"

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-06-2008
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ndryshuar pr her t fundit nga Gerrard : 12-06-2008 m 12:08 Arsyeja: Pr arsye reklamimi.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-03-2008
  Postime
  537
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  spanjolle.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #20
  Elbasanlli 4eve Maska e AnGeL_DeViL
  Antarsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ueeeeee sa e mire ajo spanjollja
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •