Close
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 164
 1. #1

  Femra, pjesmarrse n Euro 2008-t

  Si edhe ka ndodhur vite m par edhe pse femrat "urrejn" futbollin pasi ndjehen t "lna pas dore" nga partnert e tyre, nuk mund t qndrojn pa trhequr vmndjen e tyre.

  Jo vetm spektakl n fushn e blert, por atmosfera n Euro 2008 ndizet edhe nga tifozet femra q marrin pjes n t.

  Ju urojm shikim t kndshm

  Fillojm me Dojt
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 13-06-2008 m 19:55
  Welt Meister 2014

 2. #2
  Emri: 91178429uz3.jpg

Shikime: 1348

Madhsia: 49.8 KB

  Emri: 4E4SJTIU08G90005.jpg

Shikime: 1359

Madhsia: 42.6 KB

  Dashnorja e Italianit Marco Borriello, eshte nga Argjentina, jo keq jo keq
  Emri: argjentine Marco Borriello dashnore.jpg

Shikime: 1731

Madhsia: 16.1 KB
  Welt Meister 2014

 3. #3
  Emri: bec.wide.jpg

Shikime: 1301

Madhsia: 51.8 KB

  Cheke
  Emri: cheke.jpg

Shikime: 1292

Madhsia: 30.6 KB

  Emri: ckekia.jpg

Shikime: 1305

Madhsia: 33.7 KB
  Welt Meister 2014

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  altino me le pa fjet sante naqe
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #5
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Ato Kroatet marshalla.. se kto tjerat.. per gjynof.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 6. #6
  Me duket sikur po me pelqen pak Hollanda
  Emri: dutch_girl-500x356.jpg

Shikime: 1568

Madhsia: 48.5 KB

  Emri: gjhm.JPG

Shikime: 1478

Madhsia: 40.5 KB
  Welt Meister 2014

 7. #7
  YYYY qo e hollandes qenka si miranda lol "TA CAJ GOJEN"....Po ti mer do na besh me zemer...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Do te ishte me mire te mos komentohen fotot, sepse prishet rendi i temes, dhe ska fare shije. Vetem shikoni fotot dhe shijoni ato.


  Respekte.
  Sui generis

 9. #9
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Do te ishte me mire te mos komentohen fotot, sepse prishet rendi i temes, dhe ska fare shije. Vetem shikoni fotot dhe shijoni ato.


  Respekte.
  e ku eshte lezeti i temes po nuk i komentove.
  bravo Altin na hape oreksin

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  e ku eshte lezeti i temes po nuk i komentove.
  bravo Altin na hape oreksin
  Ok, ateher per ty, do ti komentojme


  Teper te bukura.
  Sui generis

 11. #11
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Si mos ti komentojme keto foto re?

  Po te ishte ndonje Tevez, Ribery apo dikush tjeter nuk do shkruaja fare

  ps: e mbani mend temen ne boterorin06, Daviusi kishte sjell foto shum te bukura, shpresoj se edhe ketu do te postoj

 12. #12
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  YYYY qo e hollandes qenka si miranda lol "TA CAJ GOJEN"....Po ti mer do na besh me zemer...
  kjo bastardja pi birre me krikell

 13. #13
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Antarsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Go Belen go!!!
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 14. #14
  Ajo e Borrielos eshte e papame fare...ajo letteralmente ta heq petllen komplet.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Aty thot femra sexy, po ecmo ket gjeta ket po postoj.Ndoshta ju duket sexy dhe kjo.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 16. #16
  Tamam e paske gjet suada...vetem shkruji poshte:Ragazze, adesso si tromba!!!"

 17. #17
  Ndryshuar pr her t fundit nga Gerrard : 12-06-2008 m 12:08 Arsyeja: Pr arsye reklamimi.

 18. #18

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  spanjolle.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #20
  Elbasanlli 4eve Maska e AnGeL_DeViL
  Antarsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  507
  Ueeeeee sa e mire ajo spanjollja
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •