Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 164 prej 164
 1. #161
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime  Emri: german-football-girls.jpg

Shikime: 282

Madhsia: 85.5 KB
  Welt Meister 2014

 2. #162
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  Besoj se te gjithe biem dakort

  1. Suedezet
  2. Kroatet
  3. Evropa e Lindjes (Cheke, Polake, Ruse etj...)
  4. Gjermanet
  5. mamat tona
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  17. Italianet

  Jam dakord me Altinin.

  Pra per kete Europian kaq ishte, takohemi ne vitin 2010 me foto nga afrika e jugut, dhe besoj ka foto me te bukura atje, se ka edhe braziliane

 3. #163
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Suedezet dhe kroatet #1 , pastaj ceket , gjermanet, portugezet etc

 4. #164
  . Maska e Altin1
  Antarsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga qorri_30 Lexo Postimin
  ..........
  Kampionati Boteror 2006
  Welt Meister 2014

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •