Close

Rezultati i Sondazhit: Cili ekip do të zhgënjejë në këtë Europian?

Votues
61. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Franca

    14 22.95%
  • Gjermania

    3 4.92%
  • Italia

    30 49.18%
  • Hollanda

    5 8.20%
  • Spanja

    3 4.92%
  • Portugalia

    1 1.64%
  • Kroacia

    3 4.92%
  • Çekia

    2 3.28%
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 71
  1. #41
    Moderator Maska e AdmiraL
    Anëtarësuar
    25-05-2004
    Vendndodhja
    Rheinfelden - Baden-Württemberg
    Postime
    759
    Italia kush ka tjeter..
    Forca MILAN - is Champion and only Champion!

  2. #42
    Darius dhe Gjermania ahahahahahahahah darius joke lale...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #43
    The chocolate guy Maska e Snickers
    Anëtarësuar
    15-04-2008
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    117
    Franca them une
    Ti sado larg të shkosh mos harro një premtim, kudo që të jesh do jesh shpirti im...

  4. #44
    ► ☆☆☆ ◄
    Anëtarësuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mëmëdhe
    Postime
    4,834
    Franca dhe Italia der tani kane zhgenjyer.

  5. #45
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anëtarësuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Hollanda do te zhgenjej, ashtu me thot mendja, nuk pres asgje nga kjo skuader sivjet.
    Interesant ky orakull .
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  6. #46
    SPHINX
    Anëtarësuar
    17-04-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    835

    Italia

    ja per 5 ore do eleminohet. Ekip mizerie nga te tera anet.

    1. Mbrojtje me plere ne Italia nuk kam pare ndonjehere. Ndoshta ne ndonje nga ndeshjet eleminatore kane luajtur me keq. Ndjehet pa mase mungesa e Kanavaros.

    2. Mesfushe teper qesharake ne ndeshjen e pare me Hollanden. Vdes per Gatusson dhe jam simpatizant por nuk ka me takat te luaje si 2-3 vjet me pare. Ambrosini nuk e di pse luan akoma???

    3. Sulm qesharak; ne ndeshjen me Hollanden krijuan vetem 2-3 raste. Problemet vijne dhe nga mesfusha qe nuk ushqen dot sulmin.

    4. Problemi me i madh i Italise ka grumbulluar pleqte si me nisen Del Piero ne ndeshjen me Rumanine ku ka takat te luaje ai.

    5. Shumica e ketyre lojtareve fituan Boterorin dhe nuk kane etje per fitore sic do kishin disa djemka te rinj.

    6. Trajneri. Ajde o Donadoni ajde. Si e nisen pjesen e dyte te ndeshjes me Hollanden me te njejtet azmatike qe luajten bloze ne pjesen e pare. Sa hyri Grosso menjehere nisen rastet. Nuk e di une me cfare skeme do luaje sot po nqse Italia fiton do me ike truri.

    Ky ekip me plere se ekipi qe u eleminua ne 2004 ne Portugali.
    Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
    WCC 2006 ITALY

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e alda09
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Vendndodhja
    a casa
    Postime
    1,327
    Italia ekipi me bloz, te prenotojn avionin.

  8. #48
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Zyrtarisht Franca është ekipi më zhgënjyes!
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  9. #49
    Italia ekipi zhgenjyes... po tani cfare do thoni apo ishte thjesht shans qe Italia u kualifikua per ne çerekfinale! Apo do thoni qe do na rrafi Spanja! Hajt se do mesoheni, se kush eshte Italia. Hajt se do e shikoni finalen se kush eshte.

    Itali - Gjermani

    Ja edhe ato qe paskan votuar Italine si ekipin qe do zhgenjente! Mos e merrni per ters qe i nxorra ketu!

    *Babygirl*, ABSOLUTE, alda09, Alienated, Apollyon, bavarezi5, darwin, DeAdA, Duke_Of_Arberia, gatusso, Gerrard, Helona, HoteL-MadriD, Hyj-Njeriu, Isomer937, KaLajsi, Lukather, Lule_Bora, Mariachi, Maximus, MUAHHH, oliinter, Pavli, SeveN, strong_07, The.ReaL, thekthi, zoomen15
    Ndryshuar për herë të fundit nga ShocK : 17-06-2008 më 18:10

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Perfundimisht, kokoshat franceze.
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  11. #51
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anëtarësuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    jemi mesuar me deklarata pa kuptim !!! une se kuptoj pse ishte italia !!! nje ndeshje te qellon qe te besh keq si ajo me hollanden por me rumanine italia luajti shume mire !!! ne futboll eshte edhe shonci po keta qe kane shkruajtur njehere kane pare futboll ne jeten e tyre edhe jane bere tifoza !!! flisni pak me realizem se late kokrren e nomit !!! franca qe ishte pretendete zhgenjeu me shume nga ta te gjitha sepse u eliminua ne menyren me te turpshme te mundshme !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  12. #52
    SPHINX
    Anëtarësuar
    17-04-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    835

    Pa fituar Europianin Italia mbetet ekipi me zhgenjyes

    Citim Postuar më parë nga SaS Lexo Postimin
    jemi mesuar me deklarata pa kuptim !!! une se kuptoj pse ishte italia !!!......
    Pyetja eshte: "Cili ekip do të zhgënjejë në këtë Europian"

    Une jam tifoz i italianeve por nuk mund te thuash qe Italia ka luajtur mire kete evropian. Ku eshte kundersulmi i fuqishem italian? 1 pase nga mbrotja ne mesfushe, 8 pasa ne mesfushe (mbrojtja eshte kthyer), 2 pasa nga mesfusha ne sulm po tani eshte vone....

    3 gola kemi: 1. Me merite po ama nga mbrojtes : Pannuci.; 2. Penallti qe shyqyr zotit e beri Pirlo se kemi humbur penallti me pare ne Euro: Zola ne 96 me Gjermanine; te ish bere penalltia Italia mund te kish fituar. 3. Gol fantastik i Henry ne porten e gabuar. Po mos ishte per devijimin as qe hynte ai gol.

    Mbrojtja eshte cope cope tani humbem dhe Barzaglin. Nuk e di c'mund te ndodhe nqse skualifikohet ndonje me 2 te verdha.

    Nqse Italia nuk shkon ne finale; sigurisht qe Evropiani do jete zhgenjyes per Italine. Nga Italia priten KUPA jo te dale nga grupi.

    Nqse i ke pare te treja ndeshjet e italianit eshte turp te thuash qe kane luajtur mire. Italia ishte bloze me Hollanden 2/10. Me Rumanine luajten me mire por ne asnje moment nuk arriten te benin presing ne porta rumune. Loja nuk u dominua dot nga italianet. Me Francen luajten mire po ama Franca luajti me 10 lojtare. Deri ne momentin e kartonit te kuq Franca kishte mbajtur topin me shume 60-40 mgjse italianet kishin patur 2-3 raste.
    Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
    WCC 2006 ITALY

  13. #53
    Ribery Maska e bavarezi5
    Anëtarësuar
    31-10-2005
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    1,444
    Italia as qe e meriton te jete ne mesin e 8 skuadrave me te mira kete evropian, thjesht nuk meritoi te kalonte fazen e grupeve.
    Kur njeriu e kupton që nuk është i ditur, ai ka hedhur një hap drejt diturisë.
    (Mark Tuain)

  14. #54
    srbe na vrbe Maska e pryll
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ke prroi palpoçit
    Postime
    573
    më ka zhgënjy italia, se pritsha që të arrinin me shku në zvicër-austri. me atë futboll që lujn ata dhe portugezt, duhen qit jashtë ligji

    UEFA duhet të vejë i klauzolë në legjislacion ku të thotë: "Ndalohen skuadrat e cirkut në fazat finale"

    Ene kshu bim të gjithë rehat ka kto algjeriano-etjerët që kanë ardh në Evropë.



    ja psh trupa teatrale e cirkut të djeshëm
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura   
    Ndryshuar për herë të fundit nga pryll : 20-06-2008 më 07:43

  15. #55
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anëtarësuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Zhgenjyer me shume ne kete Europian???
    Franca me ne krye idiotin Domenek

  16. #56
    Franca...............
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura   

  17. #57
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Hollanda do te zhgenjej, ashtu me thot mendja, nuk pres asgje nga kjo skuader sivjet.

    Lexoni pak
    Sui generis

  18. #58
    .. Maska e km92
    Anëtarësuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    Kumanovë
    Postime
    4,210
    Nuk ke pritur asgje, po ja qe erdhi dicka fitoj kunder dy ekipeve kryesore per kete titull pra Francen dhe Italin, nuk mund te thuash asgje, po nejse mua nuk me intereson hollanda, e kam Spanjen time

  19. #59
    Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
    Anëtarësuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    As Vet Se Di
    Postime
    923
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Hollanda do te zhgenjej, ashtu me thot mendja, nuk pres asgje nga kjo skuader sivjet.

    Lexoni pak

    Rapsoul ekip zhgenjyes quhet Franca pasi nuk beri as edhe nje fitore dhe jo Hollanda pse humbi perballe nje Rusie kaq kerkuese.
    Vertete Hollanda nuk mund te vazhdoje me tej, por nuk duhen harruar ndeshjet qe beri ne grup.
    Kshu si flet ti i bie qe edhe nenkampionia e Europes do te quhet ekip zhgenjyes.Kshu si flet ti i bie qe edhe nenkampionia e Europes do te quhet ekip zhgenjyes.
    E kam të vështirë të gjykoj të tjerët , por të tjerët e kan të vështirë për mos më gjykuar mua.....

  20. #60
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Hollanda nuk eshte zhgenjyese.

    Sonte luajti dobet, ske ca i ben, sepse ska eksperiencen e mjaftueshme! Rusia e kerkoi golin edhe fitoren me cdo kusht, luajti me gjak ftohte, nderkohe qe Hollandezet ishin nen tensionin e asaj fjales "Skuadra Favorite qe fiton Kupen" me pak fjale, ja kan bere vetes kte gje te keqe, e kan vene veten nen presion te kote. Se Ruset ishin shum te qete, se per ta, si te humbje apo te fitonin, se kishin shum problem. Hollandezet nisen te acaroheshin ne fushe
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Lajmet nga Superliga 2006/2007
    Nga OO7 në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 1035
    Postimi i Fundit: 26-08-2007, 16:39
  2. Rikthimi i themeluesve të PD-së
    Nga Veshtrusja në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 67
    Postimi i Fundit: 01-10-2005, 16:22

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •