Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Lajmrim pr antart q marrin pjes n kt forum.

  Hapja e temave t reja ka nj kriter dhe jo 'do artikull q lexoni n gazeta duhet t vini ta botoni n forum. Gjithashtu shoh q pr 'do artikull hapni tema t reja dhe jo ti postoni ato n temat ekzistuese.

  Nj shembull jan kto 2 tema:
  PPD-ja shkrihet ne PDSH
  Kundrshtohet shkrirja e PPD-s n PDSH


  Pra nuk keni pse hapni tema t reja kur ekzistojn.....

  Kushtojini pak m shum vmndje ktij rregulli kur jeni duke botuar nj shkrim n forum.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Pershendetje Clay More, pershendetje anetare te nderuar te nenforumit te Maqedonise.


  Leo, ke mese te drejte me lajmerimin tend kundrejt anetareve, por e ke me kot, se nuk merr vesh asnjeri dhe nuk u permbahet regullave asnjeher.

  Pergjate kesaj periudhe qe jame ketu ne forum, cdoher ju kam terhequr verejtjen dhjetra anetareve per keto veprime qe benin, duke hapur 100 tema me te nejtin subjekt, por me kot dhe me ne fund mbaruan me perjashtim pasi vetem i kundershtonin keto pika kryesore per pjesmarje ne Forumin Shqiptar.


  Shpresojme qe ky te jete lajmerimi i fundit qe u behet anetareve, dhe ta respektojne kete, perndryshe do te meren masat e duhura kundrejt atyre qe e thejn kete regullore.


  Gjithe te mirat!  Rapsoul
  Sui generis

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Duheshte te hapet nje tem e vetme per zgjedhjet.
  Ishte nje por ajo u mbyll dhe tash ja cka ndodhi , sdihet kush ku esht duke shkrujt
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Pershendetje Renea.


  Nuk qendron problemi aty se ka pasur nje teme dhe eshte mbyllur per x arsye, sepse kemi ende nje teme te tille si psh kjo Ketu! , do te ishte ende me mire nese vetem nje anetare do te hapte nje teme dhe gjithcka do te diskutohej atje, e jo per cdo ceshtje dhe lajm qe ka te bej me zgjedhjet te hapet nje teme e re, duke patur parasysh se e ke temen e dedikuar ekskluzivisht per kete qellim.


  Problemi qendron tek mentaliteti i ulet, jo qe kan por qe tregojne disa anetare ketu dhe nuk ua varin veshin te tjereve, trimeria,inati dhe xhelozia e ka pushtuar nenforumin tone dhe dita dites po perkeqesohet gjendja. Shpresojme qe ky lajmerim te jete edhe i fundit, sepse metoda e bute si kjo nuk do te perdoret me nese keshtu vazhdohet.


  Renea, i gjithe ky problem e di cka na solli tek nenforumi? Sharje dhe ofendime pa mase, percarje dhe c'regullim te nenforumit tone ne cdo aspekt. Poashtu largimin e disa anetareve te vjeter dhe te ndershem nga nenforumi yne, shkaku i ketyre ofendimeve, dhe per kete duhet te punojme qe ti permisojme keto te meta qe nje dite te shkelqej forumi ashtu sic ka shkelqyer edhe ne te kaluaren.


  Besoj se me kupton ku dua te dal...


  Gjithe te mirat.


  Rapsoul
  Sui generis

 5. #5
  Just be... Maska e Kaos
  Antarsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  n`shpi
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Hapja e temave t reja ka nj kriter dhe jo 'do artikull q lexoni n gazeta duhet t vini ta botoni n forum. Gjithashtu shoh q pr 'do artikull hapni tema t reja dhe jo ti postoni ato n temat ekzistuese.

  Nj shembull jan kto 2 tema:
  PPD-ja shkrihet ne PDSH
  Kundrshtohet shkrirja e PPD-s n PDSH


  Pra nuk keni pse hapni tema t reja kur ekzistojn.....

  Kushtojini pak m shum vmndje ktij rregulli kur jeni duke botuar nj shkrim n forum.
  ok ok se qenka bere qameti ne regull..RapSoul pse ja futen kote xhdoher o lale
  Just be...

 6. #6
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Gjuha e prdorur!

  Jeni shqiptar dhe nuk e kuptoj pse shaheni dhe ofendoheni vetm pse nuk keni bindje t njjta politike? Nse doni t merrni pjes n forum bni mir t moderoni fjalorin, n t kundrt do prjashtoheni nga forumi. Nuk ua ka njeri pr borxh t lexoj sharjet dhe fjalorin tuaj banal n forum, nse doni t shani/ofendoni gjeni nj vend tjetr.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Antarsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ketu perkrahen ata qe shajn nga muderatoret , ata kan lirin tete quajn serbe dhe qdo gje qe ju vjen , kurse muderatoret bejn sehir dhe zgerdhihen barazi me ta dhe i perkrahin .

 8. #8
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  T gjitha shkrimet e raportuara jan hequr dhe pr antart prgjigjs jan marr masa deri n prjashtimin e tyre. Nuk mund t lexoj 'do shkrim q bhet n forum, por t jesh e sigurt q asnj antar/e nuk sht prkrahur nga un apo stafi kur kan ofenduar n forum.

  Lista e antarve t prjashtuar kt muaj u b nj rekord i ri dhe besoj se do t mbetet e till. Ju si antare keni mundsi t raportoni mesazhet e pahijshme n forum, sapo ju raportoni mesazhin moderatort, super moderatort si edhe administratori i tij njoftohen me email mbi raportimin. Ndrhyrja e tyre n postim sht shtje kohe pasi nuk kemi mundsi t qndrojm para kompjuterin duke monitoruar forumin 24/24.


  Besoj se je sqaruar, pasi e lexova edhe n nj tem tjetr ankesn tuaj por nuk pata mundsi t prgjigjesha.


  Gjith t mirat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #9
  Illegal Mind Maska e ai*
  Antarsuar
  18-04-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kur dikush mundohet te hapi nje teme te re ne forum,vBulletin te tregon automatikish temat e ngjashme qe jane hapur me perpara por me sa pash para 2 ditesh kur hapa nje teme qe ekzistonte kjo mundesi nuk ishte e aktivizuar.
  "Ata qe nuk e kujtojne te kaluaren jane te denuar ta perserisin!"

 10. #10
  u & i Maska e xlindax
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  33
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Hapja e temave t reja ka nj kriter dhe jo 'do artikull q lexoni n gazeta duhet t vini ta botoni n forum. Gjithashtu shoh q pr 'do artikull hapni tema t reja dhe jo ti postoni ato n temat ekzistuese.

  Nj shembull jan kto 2 tema:
  PPD-ja shkrihet ne PDSH
  Kundrshtohet shkrirja e PPD-s n PDSH


  Pra nuk keni pse hapni tema t reja kur ekzistojn.....

  Kushtojini pak m shum vmndje ktij rregulli kur jeni duke botuar nj shkrim n forum.
  OK. Do ta kem parasysh
  Ogni xsona che passa nella mia vita unica...
  Xk lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 11. #11
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Exclamation Terheqje vemendje per gjithe anetaret e ketij nenforumi

  Duke qene se ka nje teme te hapur nuk po e konsideroj te nevojshme hapjen e nje teme te vecante, megjithese rendesia e kesaj qe do shtroj e meriton te theksohet vecanerisht.

  Kohet e fundit ky nenforum eshte kthyer ne shume problematik per shkak dhe te situates zgjedhore ne FYROM. Shume anetare kane humbur gjakftohtesine dhe e kane kthyer nenforumin ne nje arene ndeshjeje virtuale ku nuk kane munguar as fyerjet personale dhe fatkeqesisht as fjalori banal gje qe eshte totalisht e patolerueshme ne Forumin Shqiptar. I bej thirrje te gjithe anetareve qe e frekuentojne qe te permbahen, te ruajne qetesine dhe sidomos komunikimin civil me njeri tjetrin. Jane marre disa masa te ashpra por qe mund te shtohen edhe me shume nese situata mbetet e njejte ose perkqesohet. Per asnje arsye, per asnje anetar dhe per asnje situate stafi i forumit nuk do pajtohet me sjelljet vulgare, fjalorin rrugaceror dhe mungesen e plote te etikes. Eshte ne doren e sejcilit qe te tregoje qytetarine e tij. Rrespekti per fjalen e thene dhe mendimin e dhene nuk fitohet as me bertitje dhe as me ofendime.

  Ju kerkoj edhe njehere te permbaheni dhe te rrespektoni ambjentin ku shkruani.

  Faleminderit

 12. #12
  Special kind Maska e *Lorisa*
  Antarsuar
  08-07-2008
  Vendndodhja
  Buz liqenit
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Arrow Lajmrim!

  T nderuar pjesmarrs t nnforumit "Shqipe nga Maqedonia", desha t'ju informoj se me prfundimin e procesit zgjedhor temat q ishin hapur pikrisht pr kt shtje u mbylln.

  Ju dshiroj diskutim t kndshm n temat tjera aktuale.

  Me respekt,
  Lorisa
  Lumturia nuk vjen vet, at duhet ta krijojm ne.

Tema t Ngjashme

 1. Kushtetuta dhe kombi Amerikan
  Nga ILovePejaa n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 07-03-2006, 04:11
 2. Tirane:4000 Marrin Droge
  Nga Shijaksi-London n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2003, 08:22
 3. Vlore-Familjaret nuk marrin mbeturinat e trupave
  Nga Beqari002 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-12-2002, 06:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •