Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime

  far t gatujm pr drek?

  ket pyetje e bejn te gjith amvisat 'do mngjes.
  meq jam i lire paradite mund t'ju ndihmoj sadopak.
  gatuaj shpejt, por shkruaj ngadale.
  ps.sot kam gatuar mish vii ne furre me patate dhe qumesht.

 2. #2
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Cte gatuajme sot per dreke????


  1 Kebab edhe mblodha mendjen per sot.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  nje panine tek bari dhe ja gatimi im per sot, si gjithmone
  po te isha ne shpi do beja specialitetin tim, makarona .

 4. #4
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  per drekt grosh me pilaf....
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Antarsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  drek nuk pregaditi kurr vetem dark , mendoj nje tav me domate speca qep dhe gjiz specjalitet i kosoves : p

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Mos u lodhni shum, per dark niuke na dueht aq shume energji sepsse duhet fjetur pastaj, sa me i leht te jete ushqimi aq m mir do e pesno...do e pesojmi !

 7. #7
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Tave me speca te mushura me orise dhe mish te grire .
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #8
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ore mos na thoni cfare te hame por na thoni si gatuhen.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  24-03-2008
  Vendndodhja
  'Itlodeum' world
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Per darke preferoj peshk (te skuqur ose te pjekur ne tave) me nje gote vere pas

 10. #10
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Une per darke sot kam Pasta alla Genovese edhe 1 cotoleta alla milanese.

  Normale qe Vera nuk mungon kurre ne Tavoline.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 11. #11
  u & i Maska e xlindax
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  34
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  ket pyetje e bejn te gjith amvisat 'do mngjes.
  meq jam i lire paradite mund t'ju ndihmoj sadopak.
  gatuaj shpejt, por shkruaj ngadale.
  ps.sot kam gatuar mish vii ne furre me patate dhe qumesht.
  Me quuuuuumesht??????

  Une sot bera makarona me panna da cucina, me salc e me cik gjalp.. pastaj bera tacchino te tenxhere dhe nje sallat romana... s'pati hankesa kshuqe s'duhet te ket qen e keqe.
  Ogni xsona che passa nella mia vita unica...
  Xk lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •