Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1557
 1. #1
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Shqiptaret ne Itali #4

  Meqe Moderatoret jane gjithmone ne krye te detyres sapo tema arriti 1000 postime e mbyllen.

  Per neve Italo-Albanezet po rihap perseri temen keshtu qe Bisedim te mbare ne vazhdim!!!!
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 2. #2
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  o njesh po sot kur shkrujta un ala hap ishte..
  thash sa hume mrom?
  mos luj se sta quj

 3. #3
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  miredita njerezia...!!!!!!
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 4. #4
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mire se na erdhe xhuliana..tutto mir apo cdo gje bene?he zgjidhe..
  mos luj se sta quj

 5. #5
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Daniel epo vigjelojne mbi tema moderatoret.


  Ola Bonita. Per Xhuliana.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 6. #6
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Daniel nessuna delle due.....

  Grrrazie Santo....kalofshit mire ju se una ika tani.....lexohemi me vone!
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 7. #7
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Ciao Xhuliana.Kalofsh mire edhe tija.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 8. #8
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  po na rushin Santo moderatoret..sa ika tak e hoqen qe te humbja cdo kontakt me ket bot!!

  ah xhuliana scusa l'inappropriata domanda allora..tja kalosh mir ne ti ciau
  mos luj se sta quj

 9. #9
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Gezuar festen Italo-Albanesi

 10. #10
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Te paca Drague se po pergjigjem una nvend te ketyre.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 11. #11
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Te paca Drague se po pergjigjem una nvend te ketyre.
  sa pushime keni dhe ju mer jahu
  ne u mytem ne pune.

 12. #12
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Drague feste nga te gjitha anet.

  Ja kaloi edhe kjo sot ne 15 Gusht kemi pushime tani.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 13. #13
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  un nje here per sa kuptova kamm nje jave ferie per grande impegno qe vej ne pun..
  nuk eshte e vertet!me lan ne shpi se merziz robt si lej me punu se rrin gjith diten duke fol me mu
  mos luj se sta quj

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Ta bej dhe une sefte te shkruaj tek kjo tema re .
  Pershendetje mileto pershendetje.
  Santo, edhe pak dhe vjen maryp, neser do shkruaj ketu besoj .

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mire se rrini djaleria,se vajza s'paska.Si keni kaluar me keto pushimet?

 16. #16
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  dhe shpi sna u nda puna alda..po ti mir ja ke kaluar?
  mos luj se sta quj

 17. #17
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Mbremaaaaaaaaaaa Njereziaaaaaaaaaaa..

  Erdhe edhe una prap.

  Pershendetje.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ca mire o daniel,sot gjasme vajta ne plazh e ja kerciti bresheri,Si thone kot kur bene dasem fukarai i ēahet daullja.

  Santo po ti mire?

 19. #19
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Alda Rehatllik hesapi.Me Nusen gjithe diten.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 20. #20
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ah sa keq me vjen alda ;P..nuk shikove meteo ti mi gru?shi vetem shi ca po ndodh kshu..po tremem fort!!jam i ri..skam be shum gjera me u permys bota!!

  o santo mu ka rrit re!!!reputacioni them djaloooo ;P
  e di un qe ti me voton kaq shum
  mos luj se sta quj

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himarė, mėsimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •