Close
Faqja 3 prej 78 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1557
 1. #41
  £u & £i Maska e xlindax
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  34
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  saranden e pash ne foto..vloren se kam iden as ne hart ku eshte!!do kisha qef ket ver andej se mu fiksu xamili beach santo..e bukur me gjithmen?
  hiiiiiiiiiiiiiiiiii, turp x faqe te zeze!
  jeton ne hene ti qe nuk di ku i bie nje nga qyetet me te bukur te Shqiperise?
  Ogni xsona che passa nella mia vita č unica...
  Xkč lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 2. #42
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  un kam lind ke qyteti ma i bukur kjo thot turp..
  as ke hena sjetoj!!jetoj ke nena ;PPPP
  mos luj se sta quj

 3. #43
  £u & £i Maska e xlindax
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  34
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  se dija qe kishte qytet qe quhet nena...
  Ogni xsona che passa nella mia vita č unica...
  Xkč lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 4. #44
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  sa gjera nuk din njeriu..i mencmi thonte einstein eshte vetem aji qe arrin ti shpjegoj ndonjegje gjyshit vet..
  mos luj se sta quj

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hhhaaa hhhaa Daniel sei grande.(kjo s'eshte tradheti)

  Para Plazhit te vlores nuk ve asnje ne shqiperi.Flas nga "Shpella" e tutje.

  Xhuliana ok me qetesove pak.Per jermanet e ruset mos na pYet se ta hedhesh nje gur nuk bie ne toke aq njerez ka. Po e forta qe tani ne fillim mbushet vetem me vecchio.

 6. #46
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  mirdita njerezia.....si ja keni kaluar keto pese dite pa mua??' po cbehet keshtu more sa largohem pak une dhe plas sherri keteja

  un bentrovati a tutti, mi siete mancati un poco
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 7. #47
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  oh mary..mir se na erdhe!thoshin qe ike ne shqipri..shpresoj tja kesh kaluar mir se ktej u bom lomsh me ameriken ;P
  u qetsu se hyri Onu ne mes dhe bem paqe...

  santo nje dit nuk hyni fare ne forumo sqe mary ska kuptim!!
  mos luj se sta quj

 8. #48
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Daniel Maker Lexo Postimin
  oh mary..mir se na erdhe!thoshin qe ike ne shqipri..shpresoj tja kesh kaluar mir se ktej u bom lomsh me ameriken
  u qetsu se hyri Onu ne mes dhe bem paqe...

  santo nje dit nuk hyni fare ne forumo sqe mary ska kuptim!!
  mire se te gjeta Daniel........ja kalova mire fare, si ne dasem, kam kercyer gjuthe kohen dhe tani i kam kembet cope dhe syte e mbyllur per gjume por kisha vite qe nuk kenaqesha keshtu..

  ps. meno male qe kemi ONU se do kish plas lufta e trete boterore


  ehhhhhh sa djale i ndjeshem qe eshte ky santo , e njen menjehere mungesen e shoqerise se mire
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu maryp na thave syte,po do ta provosh kur te iki une muajin tjeter,po qe do shkoj dhe une ne dasem?? vdiqa duke bredhur per fustan,nje martohet 100 terbohen.

  maryp kishte ndryshuar ndonje gje ne albania,po drita kishte??

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  mire se erdhe maryp, na thave syte si tha alda09,
  kur erdhe kshu , si ja kalove mire?

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-05-2008
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga alda09 Lexo Postimin
  maryp kishte ndryshuar ndonje gje ne albania,po drita kishte??
  po moj. ka me shume diell ...

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-05-2008
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e mos harroni nqs doni ndonje bilete trageti te momentit te fundit shkruani nje MP se e rregullojme ...

 13. #53
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  maryyyyyyyyyyy.....mirese na u ktheve......!!!!!!!

  Un grande abbraccio...!!!!
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 14. #54
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga alda09 Lexo Postimin
  Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu maryp na thave syte,po do ta provosh kur te iki une muajin tjeter,po qe do shkoj dhe une ne dasem?? vdiqa duke bredhur per fustan,nje martohet 100 terbohen.

  maryp kishte ndryshuar ndonje gje ne albania,po drita kishte??
  ciao alda...ja ku u ktheva prape..iken 5 dite dhe as e kuptova fare
  he he sa kam shetitur une para se te bleja dicka per te veshur...dhe u mundova te gjeja dicka sobrio se do veja dhe krushke..thashe te mos bie ne sy..por kur vajta atje cte shikoja...

  po aty ku ndenja une kishte drita por gjysmen e dites mungonte uji...pastaj alda shqiperia si shqiperia pluhur a volontą e big brother ishte al ordine del giorno ..ia kishte kaluar politikes
  ps..dhe mushkonja sa te duash..ma kane bere trupin gjak


  xfiles mire se te gjeta.... ja erdha sot ne mengjez, me takoi te udhetoja dhe me zotin president ne avion..
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pse s'thua ti te mos pispillosem kot po te mare ndonje pelice leshi se nga ajo zona ku jam une mushkonjat mbartin malarjen.

 16. #56
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhuliana Lexo Postimin
  maryyyyyyyyyyy.....mirese na u ktheve......!!!!!!!

  Un grande abbraccio...!!!!
  mire se te gjeta Xhuli
  cthone provimet???
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 17. #57
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  mire se te gjeta Xhuli
  cthone provimet???
  bene bene mungojne 2 te fundit.....

  ben tornata bella.....eravamo in minoranza noi donne qui.
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 18. #58
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ca minoranza mi se u zhduken te gjitha gocat sa iku mary!thash se ishe ti mary me nick tjera regjistru ne ket forum qe po na tallje se asnje su duk mo ;P

  ca me vertet ke bo rrugen me presidentin?shte me gjithmen aq i shumtut?
  mos luj se sta quj

 19. #59
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Pershendetje Popullsia.

  Shof disa te gezuar edhe disa depresiv.


  Mary Mire se erdhe e mire se na gjete.

  Pershendetje per te gjithe juve nga una.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  [QUOTE=IL__SANTO;1930136]Pershendetje Popullsia.

  Shof disa te gezuar edhe disa depresiv.


  Mary Mire se erdhe e mire se na gjete.

  Pershendetje per te gjithe juve nga una.


  Kush te duket depreso Santo Une jam mire,tani me probleme te vogla po jo nga kapacka e kokes,

Faqja 3 prej 78 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himarė, mėsimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •