Close

Rezultati i Sondazhit: Cili do t shpallet lojtari m i mir pr Euro 2008?

Votues
47. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Cristiano Ronaldo (Portugali)

  6 12.77%
 • Ricardo Quaresma (Portugali)

  3 6.38%
 • Luca Toni (Itali)

  2 4.26%
 • Antonio Di Natale (Itali)

  0 0%
 • Alessandro Del Piero (Itali)

  4 8.51%
 • Andrea Pirlo (Itali)

  0 0%
 • Michael Ballack (Gjermani)

  9 19.15%
 • Lukas Podolski (Gjermani)

  4 8.51%
 • Bastian Schweinsteiger (Gjermani)

  1 2.13%
 • Zlatan Ibrahimovi (Suedi)

  0 0%
 • Karim Benzema (Franc)

  2 4.26%
 • Thierry Henry (Franc)

  3 6.38%
 • Franck Ribery (Franc)

  2 4.26%
 • Wesley Sneijder (Holland)

  3 6.38%
 • Arjen Robben (Holland)

  0 0%
 • Robin van Persie (Holland)

  0 0%
 • Rafael van der Vaart (Holland)

  0 0%
 • Fernando Torres (Spanj)

  3 6.38%
 • David Villa (Spanj)

  3 6.38%
 • Cesc Fabregas (Spanj)

  0 0%
 • Andres Iniesta (Spanj)

  2 4.26%
 • Adrian Mutu (Rumani)

  0 0%
 • Andrei Arshavin (Rusi)

  0 0%
 • Jacek Krzynowek (Poloni)

  0 0%
 • Ivan Klasnic (Kroaci)

  0 0%
 • Angelos Charisteas (Greqi)

  0 0%
 • Milan Baros (eki)

  0 0%
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 43
 1. #21
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  bo si me ka ardh kur fitoj gjermoni me qajt me ka ardh po ja heren tjeter do humbin se Polonia nuk esht edhe shume e fort
  Moj e morrem vesh sa inat i ke Gjermanet ti po boll na i permende ne cdo postim, sidomos kur nuk je me ndonje skuader tjeter. "Nuk jam me asnje thot, po i kam inat gjermanet", shume interesante je ti. Edhe ma ha mendja qe jeton ne Gjermani se edhe una i kishjam(akoma i kam) shume inat Greket.

  Sa per lojtarin me te mire nuk e di, po ndonje Gjerman do dali, se zakonisht lojtari me i mire del nga skuadra qe fiton kampionatin.
  Welt Meister 2014

 2. #22
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  Citim Postuar m par nga Altin1 Lexo Postimin
  Moj e morrem vesh sa inat i ke Gjermanet ti po boll na i permende ne cdo postim, sidomos kur nuk je me ndonje skuader tjeter. "Nuk jam me asnje thot, po i kam inat gjermanet", shume interesante je ti. Edhe ma ha mendja qe jeton ne Gjermani se edhe una i kishjam(akoma i kam) shume inat Greket.

  Sa per lojtarin me te mire nuk e di, po ndonje Gjerman do dali, se zakonisht lojtari me i mire del nga skuadra qe fiton kampionatin.
  jo jam bo me italin tani...po ne gjermani jetoj...amon kush nuk i ka inat greket te gjith shqiptaret i kan inat me sa di une sidomos mami im se esht came
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #23
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Lojtari me i mire ? Une them Portjeri me i mire .

  Normale qe do shpallet "Oliver Kane"

  Eshte Portieri me i mire besoj une.
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Kahni eshte ne stol ky thote do shpallet portieri me i mire.
  Per portjere sa te jete buffoni dhe kasilias ska me kahn. Iku epoka e kahnit.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 5. #25
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  Citim Postuar m par nga JaCk_DaniELs Lexo Postimin
  Lojtari me i mire ? Une them Portjeri me i mire .

  Normale qe do shpallet "Oliver Kane"

  Eshte Portieri me i mire besoj une.
  po nuk luna kani ne EM
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 6. #26
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  po nuk luna kani ne EM
  Lun lun , por me i ndryshim se po lun me gjyshin time
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 7. #27
  Thierry Henry nuk mendoj se do ta mari diana...milanistja_el jo lojtari me i bukur me i miri lol.Schweinstiger nuk e mer se mori te kuq...Une votova per nje lojtar modest jo per faktin se luan te Hollanda po sepse eshte lojtar fantastik dhe e meriton te dali lojtari me i mire
  Wesley Sneider...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #28
  Mos shpresoni kot ju te
  LLUKA TONIT>..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #29
  Ribery Maska e bavarezi5
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  31
  Postime
  1,444
  NE qofte se Gjermania shkon ne finale dhe Podolski luan ne kete tempo besoj se do shpallet lojtari me i mire.
  Kur njeriu e kupton q nuk sht i ditur, ai ka hedhur nj hap drejt dituris.
  (Mark Tuain)

 10. #30
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  kristiano ronaldo
  vari leshte

 11. #31
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Antarsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  pse nuk e pashe buffon ne liste?
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 12. #32
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Antarsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,945
  Podolski besoj,po duhet te ece gjermania. Deco me ka pelqyer shume deri tani.
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 13. #33
  David Villa....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-06-2006
  Postime
  56
  Adres Iniesta

 15. #35
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437
  senna ..................

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Pa pike dyshimi : Bastian Schweinsteiger!
  Time is the enemy of a young man's dreams

 17. #37
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  D.Villa ose Xavi Hernandez..

 18. #38
  Leader Maska e Ribery
  Antarsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  830
  mendoj se Ballack do te shpallet lojtari me i mire i Euro 2008

  Be the change you want to see in the world!

 19. #39
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  milanistja_el jo lojtari me i bukur me i miri lol.Schweinstiger nuk e mer se mori te kuq...

  MorDor se e kisha kalu ket postim une pa lexu, me paska rreshkit postimi ma i bukur. LoooL pse re i bukur te duket Schweinstiger ty???? Mu si femer jo i here, shume balash per gustot e mia E shef qe s'e gjete? Kesaj here s'ke fol fare bukur
  Ps. Ishte ma i bukur Shneider qe votove ti, e di qe e ke zgjedh per mu, flm


  Per mua lojtaret me te mire kane qene Kasillas dhe Villa. Ai qe votova Schweinstiger deri me i fare veni ehhh haheshe, po sonte e dreqosi.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 20. #40
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Qe ti veshe gishtin nje lojtari edhe te thuash "KY ka ber ndryshimin ne ndeshje" eshte veshtire te zgjedhesh nje lojtar te sakte, se di po kam pershtypjen se ne kte Europian asnje nga yjet qe priteshin te shkelqenin, skan ber asgje per te rene ne sy. Rasti i Torres qe vetem nje gol ka shenuar. Ske kujt tja vesh gishtin per lojtari me i mire. Personalisht asnje sme ka pelqyer sic me pelqente nje her e nje kohe Zidane apo Totti, Henry ose ndonje tjeter. Kte vit.. bloze
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Dennis Rodman, lojtari skandaloz i NBA
  Nga Davius n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2007, 12:46
 2. Vetm AC MILAN
  Nga kacaku basket n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 300
  Postimi i Fundit: 30-01-2007, 15:56
 3. Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 14:40
 4. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-07-2005, 06:09
 5. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •